Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Страшно досаден проблем - Double-tap to unlock
#1

 
   
 
Здравейте,

може ли някой да ми обясни как да махна това гадно нещо?

Всеки път като набера някой ми излиза double-tap to unlock и не мога да затворя. Страшно дразнещо е!
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега телефона ти случайно да не би да е Samsung galaxy Core 2 и при провеждането на разговор на екрана да има едно катинарче?Ако е така мисля,че няма как да се махне,понеже телефона няма сензор за близост и е направено така,за да не натиснеш нещо неволно по време на разговор.Ще трябва да свикнеш с този метод на заключване по време на разговор...

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Да точно такъв е телефона Sad

няма ли някаква възможност да го разкарам или поне да приключвам разговора с бутона за заключване. Така забравям да затворя телефона
Цитирай
#4

Ами не съм сигурен за този катинар,дали може да се маха,но може да пробваш следното от Настройки-->Принадлежности/Аксесоари (не знам как е точно на бг в менюто) да махнеш отметката от S Viem Cover-->Automatic unlock.Ако пак не стане си разгледай внимателно настройките за повикванията и дисплея.
А,по второто ти питане повечето Самсунги имат тази опция за прекратяване на разговора с Power Butona.Търси пак в Настройки --> Повиквания ,после Отговаряне и прекратяване на разговор или нещо такова и там трябва да има опция да става с бутона за заключване.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)