Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

(2024-02-23, 20:38:48)whitehart написа:  Взех си freebuds pro 3 все пак, засега съм с добри впечатления. Много добро шумопотискане, приятен звук, седят удобно в ухото. Не съм аудиофил, така че ме устройват напълно.

HONOR Magic5 Pro

Аз съм с HUAWEI FreeBuds 5i. Звукът е много добър, софта е страхотен, но често ми се изхлузват от ушите. Пробвах ги с два различни размера силиконови тапи от комплекта и с два други от Сони слушалки, което май стоят по-добре. Но като цяло не са за голямо движение. Иначе за разговори са супер, много добре ме чуват и се води нормален разговор
Цитирай
Аксесоари

С най-малкия размер xs седят стабилно, иначе с другите гумички лесно ми се вадиха от ушите. Засега съм доста доволен. Звук, шумоподтискане, всичко е чудесно.

HONOR Magic5 Pro
Цитирай

(2024-02-08, 08:03:49)emzo написа:  Първи впечатления - отлични.
Сравнявам с 3+ годишните ми galaxy buds+

Една идея по-компактни, по-издължена форма и съответно по-удобни.
Software-a им е по-хубав, с повече customisations.



Еквалайзера има повече presets + custom.



Bass-a е в пъти повече.
След firmware update се добави  LDAC.


Хубавото е, че са multi point, нооооо ..... (Винаги има "но") не работи този режим s LDAC.

Аз така или иначе ги ползвам за разговори(това предстои да се тества днес) и ютуб/спотифай, така че не е болка за умиране.

За тия пари - идеални, особено ако си изкарат гаранцията.

Галакситата все още могат да се похвалят с отлична батерия, въпреки дългогодишната експлоатация.
То това ми беше и критерият при избор - батерия, след това дизайн/форма

Anc -нямам база са сравнение, по-скоро няма да го ползвам (не ми се занимава да установявам ще получавам ли умора/главоболие от него)

Тече 29дневен тест, дали не съм сгрешил с тях Smile

Здравей,към днешна дата да кажеш как са тези слушалки,защото се замислям за тях,в емаг ги има за 190лв,а в някакъв сайт Ultra са 149лв https://www.ultra.bg/anker-soundcore-spa...i-res-sin/

https://www.emag.bg/bezzhichni-slushalki...um=android този модел по ми допада заради самите слушалки,биват ли?

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Цитираните от теб ги върнах на другия ден, но не помня какво ме накара. 
По-надолу писах за едни други - с тях съм.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)