Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

(2020-03-02, 16:09:24)nanobanano написа:  Спрял съм се на Galaxy Buds+ и Sony WF-1000XM3. Дали сонито е толкова по-добър от самсунга?
По всички ревюта казват, че изобщо не са в една категория. Това за buds, но между тях и плюса казват няма разлика. Аз бях много навит на Сонито, но тихички идват. В Технополис/маркет можеш да ги пробваш. Обаче си свали приложението им, за да тестваш реално какво могат. Взех, както написах, Soundcore Liberty 2 Pro и съм доста доволен.
Цитирай
Аксесоари

Liberty ги няма в БГ и отпадат
Едит
В крайна сметка взех бъдс плюс

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Как е звукът? Пробва ли Сонито?
Цитирай

Звука е ок. Нито лош, нито уникален. Повече от добър. Каквото и очаквах. Ако гледаме само звука не си струват 300лв. Имам силни слушалки, но са огромни и като не ги нося  каква е файдата.Тези ги слушам почти 2 часа без прекъсване и са на +80 % батериси. Много удобни и дискретни. А ambient mode е нещото, което ме впечатлява до момента. Сонито не ги пробвах, защото на живо изглеждат огромни.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Честито със здраве.
Цитирай

Благодаря.
Да. Все едно нямаш слушалки. И не пречи на музиката, а се слива с нея.Иначе за в бъдеще ще се оглеждам за liberty 2 pro. Като чух как им се радва ютубъра Flossy Carter и съм им навит на 100%

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Хахаха и мен основно той ме нави. И прочетох мненията на няколко потребителя, които са поръчали и Сонито и тях и бяха върнали Сонито.
Ambient sound опцията е много полезна. Либъртито я няма. Но аз навън почти не слушам, само вкъщи и ако пътувам някъде без колата.
Ако поръчам и S20+ на жената ще видя и buds как са.
Цитирай

Здравейте, подариха ми блутут слушалки sony WI-C200, звука ми харесва, но когато влезна да играя игри, примерно PUBG има много голяма забавяне, около 1 секунда от момента в който натисна бутона за стреляне и момента в който чуя звука през слушалките. Това е доста неприятно, особено при шутър игри. Има ли някакъв начин да го оправя това. Телефона е xiaomi redmi note 8 pro
Цитирай

Няма. Трябва да имат low latency кодек... При bluetooth 5 слушалки забавянето ми е почти не забележимо и без low latency. Във филми не се усеща. Имам само една игра и забавянето е по малко от предишните ми anker slim+. Сегс ползвам 1more stylish.
Цитирай

А кои са според вас най-добрите in-ear безжични слушалки, но аз се интересувам от тези, които не са truly wireless. Искам да си ги закачам около врата.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

(2020-03-04, 12:08:05)simeon.andreev.10 написа:  Здравейте, подариха ми блутут слушалки sony WI-C200, звука ми харесва, но когато влезна да играя игри, примерно PUBG има много голяма забавяне, около 1 секунда от момента в който натисна бутона за стреляне и момента в който чуя звука през слушалките. Това е доста неприятно, особено при шутър игри. Има ли някакъв начин да го оправя това. Телефона е xiaomi redmi note 8 pro


Без да съм спец, само от опит говоря. Имам същите но модифицирани, смених им говорителите от едно друго жично сони които са доста добри. Нямат изразения при теб проблем. Блутут версията им е 5 на тези слушалки за туй ползвах тях, за блутут донор. Нещо от играта или телефона е конфликта. Поздрави.
Цитирай

(2020-03-06, 00:01:41)johnterry7 написа:  А кои са според вас най-добрите in-ear безжични слушалки, но аз се интересувам от тези, които не са truly wireless. Искам да си ги закачам около врата.
Ето ти идея.
https://www.techradar.com/news/audio/the...ay-1327335

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Колеги може ли да препоръчате хубави блутуут слушалки до 100лв. с микрофон. Трябват ми за работа, т.е. по.скоро да са комфортни и качествени, като изработка, отколкото да имат супер добрия звук, тъй като само ще говоря по тях.

Или ако не може да се намерят хубави блутуут за тия пари, евентално с USB, например Плантроникс Ц3225 добри ли са?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

И аз бих искал да попитам да ми препоръчате слушалки, подобни на тези https://mobilebulgaria.com/news/novi-po-...nc-ot-sony но да са до 100 лв. Ползвам подобни на Сони, но сякаш са малки за големите ми уши и след известно време ме заболяват дори самите уши и хрущяли. Някой с големи слушалки, които да обхващат буквално цялото ухо

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Аз имам тези. За 120 кинта са перфектни!
https://avantree.com/eu/as9p-wireless-ap...headphones
Купих ги от ибей, но гледам, че вече си имат директна доставка през техния сайт. В емаг същите бяха над 200 лв.
Цитирай

До 100 лв нещо от алито може да се намери

Anker Soundcore Life 2
Mpow H5 или H10

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Благодаря, но за алито ще чакам много време. Евентуално ще поръчам от бг, за да дойде по-рано , но май в Бг няма адекватни варианти за тези пари

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Колеги , в края на другата седмица ще си взимам слушалки до 100 лева (максимум) за компютъра . В момента използвам едни CANYON CND-SGHS5  и вече наушниците им се скъсаха и ме дразнят . Търся нещо като комфорт и удобство като при сегашните ми . Спрял съм се на :
Cougar Phontum <---Цък
Cougar Phontum Essential <--- Цък
Plantronics RIG 400 <--- Цък
Спрял съм се на тези 3 модела тъй като за тях гледах ревюта . Задължително гледам да са от България . Гледах ревюта за Cougar-ите и мненията са добри . Мокрифона не е много зле ама не е и много добър (и на двата модела) . Средна работа . Микрофона ми трябва да е средна работа . Надали на моите Canyon е по-добър . Big Grin . Имат големи наушници и едните са с 40мм драйвъра а другите с 50 . За Plantronics иначе гледам доста добри мнения . Особено от ютуб . Само ме притесняват няколко неща за тях . Кабела е 1.3м който надали ще ми стигне . Има ли вариант да си купя от някъде някакъв удължител за него (надявам се удължителя да не развали звука както от микрофона така и от от говорителите) и дали звука се чува извън тях . Не искам като слушам нещо и всичко да се чува извън тях . Поне мойте Canyon не се чуват а са за 42 лева . Надявам се някой да ми отговори на тези глупави въпроси . Иначе ще се ползват за Overwatch/COD MW и доста музика . Може би съм склонен да кажа , че повече ме интересуват как звучат при музика отколкото за игри . Баса да е среден както и звука да е читав . Чета за Cougar-ите , че басът бил леко слаб , но при влизане на windows и увеличаване на bass boost оправяло нещата . Забелязвам , че при Cougar самите наушници са от кожа и според мене с времето и самата кожа ще се напука и ще се скъса докато при Plantronics гледам , че са текстил и няма как да са скъсат . Изобщо , това има ли значение или твърде много го мисля ? Реално аз няма да векувам с тях ама поне да изкарат едни 2-3 години .Знам , че за тези пари няма да намеря кой знае какво , но поне нещо малко задоволително !

Изпреварих събитията и взех Cougar Phontum за 99 лева . Рискувах . Доста съм доволен . Сравнение със старите Canyon са много по-добре откъм звук и бас . С малките наушници музиката се чува доста добре с добър и плътен бас , но не супер надут . Като сложа ултра дебелите наушници баса е по-слаб , но пък за сметка на това звукът е по-силен . Те са го измислили . Малките за музика и за навън докато големите са за гейминг . И наистина е така . Колкото и смешно да звучи . Наушниците са доста добри и всеки прави звукът различен . Много са удобни . И с големите и малките наушници . За мене си заслужават . Сравнявам ги с моите JBL T450BT и да ви кажа доближават се . Не на 100% , но се доближават . Това е от мен .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Здравейте.
В емаг powerbeats pro са на 399лв. , със 100лв по-евтини, отколкото в технополис. Има ли вариант да са някакви реплики? Както и airpods 2 са на 299лв.
Дайте мнение ако сте пазарували от емаг.
Също така, както става ясно, се чудя между тези два модела - ще ги ползвам за тренировки, разговори.. нормалните неща.
Цитирай

Оригинални са на 100%, ако не пише реплика купувай смело! Там по някой път има добри промоции!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Благодаря ти!
А може ли мнение за тези двата модела - Powerbeats pro и Airpods 2?
Цитирай

Не съм ги имал и ще те подведа. Прегледай темата има добри препоръки. Аз съм се ориентирал към новите безжични тапи на хуавей или самсунг, че гледам на всякъде само суперлативи дават за тях..... Успех!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

За Хуавейските не знам, но Самсунгските като звук не могат да се мерят с марковите слушалки за подобни пари. Пак по ревютата така казват.
Цитирай

Аз имам AirPods 2, добри са, батерията кара по седмица с моето ползване, по 2, 3 часа на ден, а понякога и повече. Звукът си личи, че е качествен, чува се плътно, не те чуват, когато някой е близо до теб, могат да те заболят ушите от тях, затова слушам на препоръчителното, то си показва на телефона кога е, няма проблем да ходиш с тях, аз не съм тичал с тях или ходил на фитнес, за да кажа там как са, защото там слушалки не ползвам, но не падат така лесно, е то зависи и от ушите, но, за да се възползваш максимално от тях трябва да си с iPhone. Не че това някой не го знае, но аз когато ги купиш бях със Samsung Galaxy Note 9, а там може само да слушаш музика и да приемаш обеждане, но когато ги купувах, знаех, че следващия ми телефон ще е iPhone и сега се възползвам от пълните им функции, като превъртане на музика, спиране, намаляване и увеличаване на звука от слушалката. А и да не забравя имаш възможност да чуваш какво се случва отстрани, което за едни е минус, но когато си в градска среда е добре, да знаеш какво се случва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Слушалките преди да им падне батерията изцяло издържаха 5ч. ползване, което е добре, нали преди да ги сложа в кутийката.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)