Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

Здравейте колеги , бихте ли препоръчали слушалки за компютър до 80 макс 90 лева ? Имам в момента едни Cougar Phontum . Макар да ми харесват за гейминг и то доста за музика сякаш не са мойте слушалки . Имам предвид , че басът ми е слаб . Аз съм свикнал от моите JBL да има бас . Мисля да продам моите Cougar Photum и да взема нещо до посочените пари ? Единственото което намерих като добри спецификации са тези - COOLER MASTER CH321  . Някакви мнения и някои да ги притежава ? Държа да има добър звук и бас , но не изключително мега силен . Нещо поносимо . Приемам предложения и за други модели . Държа да са такива големички и удобни ! Слушам музика от Spotify и веднага се усеща , че басът е слаб . Дори да сложа допълнителните наушници за уж повече бас пак не се доближават до това което искам . Уж по ревюта тези Cooler Master са добри и най-вече ми харесва микрофонът . Доста е добър (поне за игри ) ! Само ме притеснява , че са USB а не 3.5 мм жак . Има ли повод за притеснение ?
Цитирай
Аксесоари

@nowhere, @bullyboy, по закон не трябва ли да е две години гаранцията все пак?
Цитирай

Би трябвало да, прав си.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2020-06-29, 18:33:23)fifth_root написа:  @nowhere, @bullyboy, по закон не трябва ли да е две години гаранцията все пак?
Така е 2 год към търговеца от който са закупени, но колегата ще ги пазари от ОЛХ а продавача ги е купил някъде в Германия...
Та едва ли ще ги носи до там да си търси гаранцията..Ако имат 1 г международна ще трябва да търси официален сервиз на JBL..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

А, то каква била схемата...
Цитирай

След около месец чакане най-накрая получих препоръчаните от колегата малко по-горе слушалки KZ ZSN PRO. За цената си от под 30лв. не мисля, че има нещо по-добро. Сравнявам ги с Mi Piston 2 и определено свирят много по-чисто и по-балансирано. Чувам звуци в песните, които не съм чувал досега. При лека настройка чрез еквалайзера свирят чудесно. Определено съм доволен от покупката за тази цена.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

Радвам се, че си доволен. Аз лично не съм ползвал марката, но съм чел само добри отзиви.
Иначе по-горе колегата е прав, че всяка слушалка звучи различно при разни телефони. Със Самсунг моите 1more stylish звучат по-добре с aptx и dolby atmos от стария ми Mate 10 Pro. Отделно Самсунга има опция да си настрои всяка слушалка по моя слух, което е отлично! Adapt sound се казва. С други думи съм предоволен от звученето на Note10+.
Цитирай

Ами аз не слушам от най-доброто устройство за тази цел (Redmi Note 7), но с включен Mi SoundEnhancer звукът е доста задоволителен. За разлика от това при слушане от лаптопа (който уж е с подобрено аудио от Harman Kardon) свирят ужасно. Smile

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай

Момчета , кое според вас е по-добро : COOLER MASTER CH321 или COOLER MASTER MH630 ??? Повече от тези пари не мисля да давам . Ще се ползва главно на компютър за музика ( най-важното) и игри . Държа да са удобни и да имат хубав бас/звук . Имам едни JBL от подписа ми които са ми супер и съм много доволен ама няма как да ги свържа към компа а пък и батерията от 10 часа ще ми стигне за 2-3 дни ... Дайте някакво мнение за горепосочените или нещо подобно ! 

Цитирай

Е щом е за компютър, то вторите имат и по-голям диапазон, и по-голямо съпротивление, само чувствителността им е малко по-ниска от на първите, но и двата модела са с добро ниво на такава. Но кой модел точно как звучи е вече друго - ако ти дадат да ги пробваш и сам да си прецениш кое ти харесва повече ще е най-добре.
Цитирай

Ако не се бъркам като поръчвам онлайн мога да ги пробвам (като запазя добре всички опаковки) и да ги върна ако не ми харесат в 15-30 дневен срок нали ?
Цитирай

Срокът е две седмици по закон: https://www.kzp.bg/novini/vrashtaneto-na...azstoyanie.
Цитирай

(2020-07-02, 20:07:17)fifth_root написа:  Срокът е две седмици по закон: https://www.kzp.bg/novini/vrashtaneto-na...azstoyanie.
Благодаря колега !

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай

Аз си поръчах едни нови на Anker. С намалението 135 лв.
Anker Soundcore Liberty Air 2 TWS
https://a.aliexpress.com/_dUAzW9y
В Емаг са 240 лв. Дано не чакам 3 месеца заради тоя ковид смотан.
Цитирай

Здравейте.. Искам да попитам дали някой от вас ползва тези слушалки Sony - WH-XB900N и дали е доволен тъй като ми изпадна доста добра оферта за около 150лв и доста се двоумя.. преди тях мислех да взимам едни JBL 500
Цитирай

- Anker Soundcore Life Q10 за любители на силен бас. Не ги препоръчвам за рап музика. Издържат около 60 часа.
- Anker Soundcore Life Q20 като цяло са доста добре балансирани и имат Active Noise Cancelation с до 40 часа издръжливост на батерията.
Цитирай

(2020-10-04, 22:36:47)sapiora написа:  - Anker QC 10 за любители на силен бас. Не ги препоръчвам за рап музика. Издържат около 60 часа.
- Anker QC 20 като цяло са доста добре балансирани и имат Active Noise Cancelation с до 40 часа издръжливост на батерията.

Такъв модел Anker QC нема бате ся рових в нета
Цитирай

Chichomitkoo, благодаря за корекцията. Поправих си грешката ... бате.
Цитирай

(2020-10-05, 19:40:10)sapiora написа:  Chichomitkoo, благодаря за корекцията. Поправих си грешката ... бате.

Нема ядове.. Ползвал ли си ги тия слушалки сефте я чувам тая марка гледам бюджетни са
Цитирай

Ползвам Q20 в момента. Q10 ги подарих защото са ми твърде басови. Доволен съм и от двата модела. Q20 има Active Noise Cancelation, което работи много добре. На Q10 с този бас им трябва Active Noise Cancelation.

Материалите и сглобката с които са направени са също хубави.
Цитирай

(2020-10-03, 14:38:48)Chichomitkoo написа:  Здравейте.. Искам да попитам дали някой от вас ползва тези слушалки Sony - WH-XB900N и дали е доволен тъй като ми изпадна доста добра оферта за около 150лв и доста се двоумя.. преди тях мислех да взимам едни JBL 500

За тия пари да не са нещо бъгави? Ако нямат проблеми ги взимай, брутални са. Сони имат много качествени слушалки, а шумоизолацията им е перфектна.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Здравейте колеги. Препоръчайте ми слушалки за подарък за жена, които да са безжични. В момента ползва оригиналните от комплекта на Huawei Mate 20 Pro и е доволна, та в този ред на мисли се насочих към Huawei Buds 3. Има ли нещо, което е с по-добро съотношение цена/качество като цяло?
П. С. Смятате ли, че гаранцията е важна при такъв тип слушалки, защото намерих е olx за около 200лв чисто нови, но казват, че са дадени с телефон и не им важала гаранцията, а пък в магазина са 300лв и не знам дали си струва разликата от около и над 100лв за едната гаранция и то за слушалки.
Цитирай

(2020-10-09, 10:12:58)niksapz написа:  Здравейте колеги. Препоръчайте ми слушалки за подарък за жена, които да са безжични. В момента ползва оригиналните от комплекта на Huawei Mate 20 Pro и е доволна, та в този ред на мисли се насочих към Huawei Buds 3. Има ли нещо, което е с по-добро съотношение цена/качество като цяло?
П. С. Смятате ли, че гаранцията е важна при такъв тип слушалки, защото намерих е olx за около 200лв чисто нови, но казват, че са дадени с телефон и не им важала гаранцията, а пък в магазина са 300лв и не знам дали си струва разликата от около и над 100лв за едната гаранция и то за слушалки.

Гаранцията при по-скъпи покупки винаги е важна. Ами ако са дефектни? Ако едната се прецака или има проблем с блутута? Според мен гаранцията е важна. Какъв ти е бюджета ? Бих препоръчал СОНИ, слушалките са им уникални, а по шумоизолация са в топ 3 ( зависи от модела ) говоря от опит с тях, препоръчвам да избягваш JBL що се отнася до "наистина безжични", bose също са вариант. Ако дадеш ориентировъчен бюджет, бих дал модели. Лично аз предпочитам да избирам утвърдени марки в аудио сферата, за това мнение за хуавейските не мога да дам, просто не представляват интерес за мен.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай

Как не важи гаранцията. Пълни глупости. Внимавай, че е пълно с измамници в тоя олх...!
По добре вземи тоя Анкер. Два месеца съм с него и вади най-добрия звук в безжични тапи от всички които съм ползвал до сега. От Китай ми излезнаха 120 лв. с намаленията, но и в България не са много по-скъпи. Редовната им цена е около 140 лв. https://****/34IKAaG
180 лв. вървят в нашите магазини и си имат гаранция... Препоръчвам гет.бг, имат ги и бели и черни.
https://www.pazaruvaj.com/hendsfri-slush...522617925/
https://youtu.be/usLzWCM_SsY
Цитирай

Благодаря за мненията колеги. Бюджета да кажем ориентировъчно ще е до максимум 300лв. От olx им казали, че не важи гаранцията, защото били на една гаранционна карта с телефона... Иначе май по скоро ми се иска да не са тапи, а да са като на Huawei - да стоят в ухото. Ще погледна и Sony какво предлагат на пазара и ще реша.
П.С. Аз ползвам Anker Soundbuds slim+ и съм доста доволен, а и цената им беше меко казано смешна - около 50лв от Китай преди година и половина.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)