Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с приложението Air Droid не може да се инсталира след ресет.
#1

 
   Здравейте!GSM ми е Samsung Galaxy S Advance и имам следния проблем с приложението Airdroid:върнах телефона си към фабричните настройки и след това не мога да инсталирам това приложение,изписва ми файла на пакета е невалиден.Преди да върна телефона към фабричните настройки имах това приложение и не съм имал проблеми с него,но сега от няколко дена се опитвам да го инсталирам неуспешно.Бихте ли ме насочили къде мога да търся проблема.Благодаря предварително!
 
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде го инсталираш?
- Ако е от маркета, пробвай да изчистиш данните на маркета и пробвай пак да го инсталираш;
- ако го инсталираш изтеглено от някъде, изтегли го пак и пробвай пак да го инсталираш.
Цитирай
#3

И двата варианта съм ги пробвал и нищо не става.
Цитирай
#4

Само да уточня, на Маркет приложението чистиш данните, а не cash-а нали?
Цитирай
#5

Да, на Маркета.
Цитирай
#6

Ако го инсталираш от Google Play НЯМА как да ти изпише, че файлът на пакета е невалиден. Ако си го изтеглял (неофициално) трябва да гледаш за коя версия си го изтеглил, защото варира според версията на Android.

Примерно:

Airdroid v1.2.3 е съвместима с телефони от Android 2.3+
Airdroid v2.3.4 е съвместима с телефони от Android 4.0+
Airdroid v5.6.7 е съвместима с телефони от Android 5.0+

Затова ти изписва тази грешка, защото го изтегляш за по-ново издание на Android, а ти си по-старо.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

И аз съм на същото мнение, но той казва, че се е опитал да инсталира от Play Store и че не става. Смятам, че centur е прав в случая.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)