Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядното на телефона загрява при зареждане?
#1

Здравейте,от вчера съм собственик на Galaxy S4 I9505 Black Edition,но забелязах,че телефонът се зарежда много бързо.За около 45 минути пълни почти на 100%,но не само бързото зареждане е проблема,ами когато го зареждам адаптера загрява във контакта и направо пари,а когато извадя дата кабела от него и той пари много.Та сега го зареждам със един дата кабел на ZTE,ще кажа дали ще загрее чак толкова.Може и от батерията да е не разбирам.Някой помощ ? Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай също и с друго зарядно със същите параметри като твоето или ако можеш да намериш като твоето зарядно.
Цитирай
#3

Съвсем нормално е да загрява. Не се притеснявай, когато се зареди на 100% го остави още 10 - 15 минути и ще видиш, че вече се е охладило, т.е. заредило батерията и няма какво да го натоварва.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#4

Зарядното устройство оригиналното за модела ли е?
Цитирай
#5

centur не съм жичкаджия, но не мисля, че зарядното трябва да загрява толкова много, че да не може да се пипне; също така не мисля и че този модел има Fast Charging, че да зарежда телефона до 100% за 45 мин.
Цитирай
#6

При мен загрява (доста), когато батерията е изтощена и го оставя на зарядното след около 10-тина минути вече пари. Това по никакъв начин НЕ е навредило нито на батерията на телефона, нито на самото зарядно.
Така, че си го ползвай без да се притесняваш, а това, че се зареждал за 45 минути - ами зависи на колко процента го слагаш на зарядното, защото на 1% докато се зареди до 100% минава 1 час и нещо, докато на 30- 35% примерно ще е около 30 - 40 минути да зареди до 100%.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Принципно си прав. Аз сравнявам с моя телефон, който е Samsung Galaxy Note4.
Цитирай
#8

Когато батерията си отива загрява и се зарежда по- бързо също и пада бързо.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Батерията съм забелязам,че МНОГО бързо пада.Под много бързо имам предвид вечерта беше на 88%,сега ставам и гледам на 35.Дали съм за нова батерия?Защото телефона си зарежда страшно бързо,но просто пада и много бързо,което не мисля,че трябва да става.Как мислите?
Цитирай
#10

Ами мисля, че rado__8 е прав, а и да не е прав не виждам защо да не инвестираш за нова батерия.
Цитирай
#11

Може ли да ми кажете от къде да си взема оригиналната батерия за S4 I9505,но да не са по 40 лева.Говорим за 20-25 Big Grin
Цитирай
#12

www.ebay.com гледай да пише OEM и я търси на търг. Уж тези, на които пише OEM се водят оригинални.
Цитирай
#13

Не искам да е от ebay не ми се занимава по 1 месец доставка да чакам.То дали ще е 18-19 или 25 лева едно и също.Някъде от София или пък пратете сайт да си поръчам SmileИначе и във Ebay ще потърся
Цитирай
#14

Единственото място, където можеш да бъдеш сигурен, че батерията е оригинална е Омниаком.
Опитай да флашнеш на чисто последния фърмуер за модела и форматирай вътрешната памет

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#15

Телефона го взех преди 2 дена.Не искам да си брикна телефона.Колкото и не разбирам от такива работи.Все пак първо ще купя една нова батерия та след това ще опитам флаш млаш.
Цитирай
#16

Логично е първо да купиш стартер и после да замериш акумулатора... Твоя воля.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)