Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси (Кое, Как, Защо), Насоки-Свързани с HTC ONE M8
#26

A-DATA, клас 10.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

http://www.technopolis.bg/bg/Memory-card...A/p/394847

Ползвам я вече от година и нямам никакъв проблем!

Ericcsson A1018s---Nokia 3310---Sony Ericsson T290i---Sony Ericsson K310---Samsung J600---Nokia C5---HTC Desire 500---HTC One M8
Цитирай
#28

Също и на Samsung cклас 10 са хубави. Аз ползвам такава 16GB почти година и нямам проблеми.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#29

Здравейте, от няколко дена се сдобих с телефончето, но от доста гледане на клипове на телефона...ми направи впечатление, че падащото меню на телефоните от клиповете си пада до долу, когато се завлече с 1 пръст. При мен това става, само когато ползвам два пръста.Когато го завлека надолу с 1 пръст, менюто показва само мястото си за известия...(съответно часа и иконката за настройките), но не слиза до долу, за да ми покаже цялото меню с иконките за функциите на телефона.
Не знам дали го обясних както трябва Bu , но все пак...
Цитирай
#30

Ако правилно съм те разбрал, най-вероятно не си с лолипоп ( андроид 5.0), затова е така.Трябва да го ъпдейтнеш до 5.0.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#31

Ами нали всички чипове в различните марки памети са производство на Самсунг. Изключвам евтините китайски ментета. Важно е да си е висок клас.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#32

Мерси за насоките! Мисля да си купя 'Sandisk Ultra 32GB'. Smile
Цитирай
#33

(2015-07-02, 17:32:02)vlaf написа:  Ако правилно съм те разбрал, най-вероятно не си с лолипоп ( андроид 5.0), затова е така.Трябва да го ъпдейтнеш до 5.0.

С 5.0.1 съм.
Но явно това е нормално... Bu На едни клипове го правят с един пръст, на други с два...
Цитирай
#34

За да видиш бързите настройки трябва да дръпнеш или два пъти с един пръст, или един път с два. Ако дръпнеш само веднъж с един пръст, ще ти се покажат само известията и това е правилното поведение. Тогава дръпваш още веднъж и ще видиш настройките. Готово!
За това ли говорим?
Цитирай
#35

Мда, точно за това. Просто мислих, че не е нормално поведението, но явно съм се залъгал с някои клипове...А уж бяха с близалката....
Както и да е, благодаря за отговорите.  Smile Wink
Цитирай
#36

Здравейте,

Имам проблем от 1 седмица: телефона сам се рестартира.

Пример: набирам и в същият момент се рестартира, след като зареди все още ми дава сигнал свободно и не мога да затворя.

Нямам решение на проблема, правил съм ресет! :?

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#37

Уоу, за първи път чувам за такова нещо.
След като си правил ресет, опита ли да тестваш без да си инсталирал нищо и без карта памет, с друга сим карта.....
Ако и след тези опити е същото, носи го на сервиз.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#38

Интересно е, че след като направя ресет. При първото включване и избиране на езика веднага ми се рестартира.

Отделно имам и лека бяла лента на дисплея, която си лечи единствено на черен фон.

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#39

Здравейте, 
искам да попитам, как мога да направя снимките за входящо и изходящо повикване да се показват в нормален вид, а не на точки. Имам калъф dot view изключвам приложението, но няма промяна в снимките. 
Благодаря.
Цитирай
#40

Мисля, че не можеш, става само с custom rom.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#41

Освен с подходящ къстъм ром има и два други начина. За съжаление и при двата ще трябва да отделиш известно време и да си поиграеш.
  • Първият начин е да добавиш снимката на контакта от самия телефон - така, стига да не е с много ниска резолюция, винаги се показва без точки.
  • Вторият начин - от компютър правиш контакта Със звезда (става дума за Google контакт) и след това му качваш снимката (без значение дали вече има). Когато телефонът се синхронизира, вече ще показва снимката на контакта с високо качество и без точки.
Направило ми е впечатление, че когато някой от контактите е линкнат с Facebook контакт, то тогава снимката му от Facebook винаги е с добро качество и няма точки.
Цитирай
#42

Здравейте,
Колеги по някога ми се появява много дразнещ бъг.
Когато искам да пиша клавиатурата не ми се появява и трябва да рестартирам телефона за да се покаже.
Пример:
То било на СМС,Viber,Contacs(полето за писане) или в някой браузер, не се показва Smile само след рестарт.
Моля да помощ, мерси предварително.

А и още един проблем autorotation не винаги ми работи. Трябва да бия телефона в стената за да се обърне! ( бъзикам се разбира се, ама трябва да го треса бая време за да се обърне)

HTC M8
Цитирай
#43

И при мен, и при един приятел го има проблема с клавиатурата не си сам. Big Grin

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай
#44

Решение няма, така ли?

HTC M8
Цитирай
#45

Използвай друга клавиатура ( touch pall например) или изчакай HTC да си оправят бакиите.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#46

И аз от време на време имам проблема с клавиатурата. С различни клавиатури проблема остава.
Цитирай
#47

Здравейте, искам да попитам малко тъпичък въпрос относно не спиращите ъппдейти на приложенията от "Google Marketa" , та въпросът ми е:
Ъпдейтвате ли си редовно апликациите от маркета, аз не го правя често понеже не се знае какво ще се прецака от вече добре работещо приложение. И сега ми излизат известия като "Имате 38 актуализации на приложенията и т.н.т , на гугул са най-многобройни те много ме изнервят...

Та ъпдейтвате ли ги редовно ?

Много се натварих като прецакаха HTC TV-то работеше си добре.. и се излъгах 1 ден да го ъп-на и до там сега ме кара да използвам друго приложение...

HTC One M8 ( Android 5.0.1) ----> HTC One M9 (Android 5.0.2) 
Цитирай
#48

Редовно си ъпдейтвам всички приложения от Маркета.

 
Цитирай
#49

Ако реша да сменя рома и тръгна пак да инсталирам висчки програми отново ли ще ми взима памет за тях или ? Примерно за игрите ?
Цитирай
#50

Здравейте сдобих се с такава микро сд карта и искам да попитам:

Преди да я сложа в телефона трябва ли да я форматирам или да форматирам самия телефон (ресет или както там се казва).
Понеже от телефонската ми памет е останала само 1 ГБ , всичко друго е заето предимно от снимки и видео клипове нямам кои знае колко игри...
Най-вероятно като я сложа ще трябва да направя няколко настройки да ми слага примерно от тук насетне снимките в картата и приложенията които смятам да инсталирам...

Пс: Ползвам HTC One M8 (16 gb вградена памет)

HTC One M8 ( Android 5.0.1) ----> HTC One M9 (Android 5.0.2) 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)