Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси (Кое, Как, Защо), Насоки-Свързани с HTC ONE M8
#51

Нищо специално не трябва да правиш, нито reset, нито нищо.Сложи я в телефона, форматирай я през него и си я ползвай.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Аксесоари
#52

Да попитам и аз нещо.На стоковия уиджет за Интернет от известно време ми изчезнаха картинките на bookmarks, опитвал съм по какви ли не начини да ги върна, включително и с нова инсталация но ефект няма.Бихте ли ми казали при вас как е, за да знам дали проблема е само при мен или е при HTC.
Прилагам и screenshot:
   

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#53

Същата работа и при мен - като почна от м7, мина през м8 и стигна до м9.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#54

Така и предполагах, въпреки че при bobytsekov има картинки, а той е с М9.Мерси за потвърждението.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#55

Между другото е странно, защото на м7 имах до последния ъпдейт за него и след това изчезнаха. При м8 и м9 изобщо ги нямах...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#56

При мен също ги има.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#57

Снимките ли?Я дай скрииншот, ако ти е възможно.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#58

[Изображение: FPfVcUm.jpg?1]

Заповядай

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#59

Е вече не знам, къде е проблема.Пробвал съм какво ли не, различни ромове, чистене на кеш, връщане на Стара версия на браузъра, махал съм неща от ромовете, не съм махал....Не се появяват при мен и това е, а гледам не само при мен.Баси.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#60

Наистина много странно - аз не съм си играл колкото теб, но какви ли не опции прегледах, чистих кеш и т.н. Знам ли от какво може да е...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#61

   
Донякъде успях да реша проблема с картинките на браузъра.Решението е следното: Първо изключвате бързите контроли в меню лаборатория, след това зареждате страница, която искате да добавите, като bookmark.Когато страницата е заредена напълно, натиснете трите точки горе в дясно, оттам натиснете + и след това добавяне към показалци.Общо взето е това, лошото е, че самите картинки не се опресняват автоматично, т.е. седят такива каквито са били при задаването им като отметка.Дано съм бил полезен.Прилагам и screenshot.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#62

Благодаря, помогна. В допълнение - за да не триете старите показалци, просто заредете всеки един, натиснете плюса и заместете старото url...

Поздрави.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#63

Колеги, някой случайно да има идея след фактори рисет как може да се накара камерата да продължи номерирането от избрабо от мен число?
Преди ставаше като в папката се запише снимка с име "IMAG1583" примерно и камерата автоматично "захапваше", но сега явно има промени в app-а и въпреки присъствието на снимка си започва отброяването от ..01.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#64

В момента съм с Viper rom.Ако реша да се връна към стокови ром, (имам backup по принцип) как тряба да го направя? Може ли с някакво RUU? В xda има доста и не знам кое за какво е... Не знам и от къде да намеря стокови recovery и boot.img.
Цитирай
#65

Щом имаш backup, ако всичко си направил като хората, в него имаш стоково рековъри.Като решиш да се връщаш на стоков ром (в което не виждам смисъл), има всичко за целта, Ruu, stock recovery, всичко, така че спокойно. Smile

Edit:като се замисля имаме нужда от тема за връщане към сток ром, дано да ми остане време тези дни и ще направя.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#66

Ще е супер. Понеже скоро нали би трябвало да има ъпдейт до Андроид 6,и се чудех дали няма да е по добре да се върна към стоковия ром за да се ъпгрейдне сам фирмуера.
Цитирай
#67

Ти специално, а и всички, които са с s-off, няма абсолютно никакъв смисъл да се връщате на стоков ром.Дали вие ще си ъпдейтнете firmware или ще се ъпдейтне сам по ОТА, разликата е никакваSmile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#68

Колеги, как се маха лого на оператор при включване и изключване на телефона - не това на HTC , в конкретния случай на WIND

Samsung Galaxy Note IV / HTC One M9 +
Samsung Tab S2
Цитирай
#69

Като смениш рома.
Цитирай
#70

Искам да попитам дали има вариант едното Теленор БГ да се махне и да остане само Теленор?


Прикачени файлове Миниатюри
   

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#71

И още един път: Да, като рутнеш и смениш рома Smile.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#72

Могат ли да се свалят капачетата на говорителите, за да се почистят по добре или са залепени?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#73

Има начин

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#74

Здравейте. Някой купувал ли си е М8 от Алиехпрес и ако да отключен ли е към Бг. оператори?
Цитирай
#75

(2015-12-08, 17:37:53)mirchev87 написа:  Могат ли да се свалят капачетата на говорителите, за да се почистят по добре или са залепени?
Една мека четка за зъби ще ти свърши работата идеално. Smile

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)