Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси (Кое, Как, Защо), Насоки-Свързани с HTC ONE M9

Не е es file explorer... разкарах го , одеве пак същата простотия.Направих ресет ,че се дразня вече.Нито мога да ъпдейтна (стига до 25%-в другата тема).След ресет ,ще видя дали се появява тая простотия.Възможно ли е нещо да е променило системни файлове и оттам да идва проблема с този локскрийн и проблема с ъпдейта който стига до 25%...?

Имах 5 приложения и то на кръст.Всичките бяха приложения, които няма как да правят този проблем ( etc skype , messenger ..)
Цитирай
Аксесоари

[Изображение: c62a8103ec249b55b70e63eb985ed41a.jpg]

И при мен се появява, само при включване или изключване от зарядното. Нищо ново не съм инсталирал, не мисля, че е вирус или реклама. По-скоро си е нещо на htc, май ми се появи след обновяване на sense...

Изпратено от моят HTC One M9 с помощта на Tapatalk
Цитирай

А ако изключите (или деактивирате) Peel Smart приложението ще се показва ли този lockscreen?
И аз на моята девятка съм up-to-date с всичко. Може би за това не се появява при мен, понеже съм "деактивирал" Peel и изобщо не го обновявам от две години.

Always looking forward
Цитирай

Колега, прав се оказа. Деактивирах Peel smart и вече не се появява това. И без това не ме кефеше това приложение, а и веднъж го хванах, че беше точило яко батерия. Свалих си друго приложение за remote control и те така...

Изпратено от моят HTC One M9 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте.Днес си взех М9 и ми е интересно,дали има падащо меню от горната част на екрана?М8 беше с плъзгане и падаше надоло известие за смс и т.н.Няма ли е тази възможност или само с бутон бързи настройки?С андроид 7 е телефона.Благодаря предварително
Цитирай

Абсолютно същото е като при М8, но с тази разлика, че, поради Android 7, има една редичка бутони с бързи настройки над известията. Когато дръпнеш веднъж, виждаш тези бутони плюс известията под тях, ако ги има. Когато дръпнеш втори път, виждаш и всички останали бутони за бързи настройки.
Цитирай

След фактори ресет телефона стига до Bootloader (i think)
Software status - Modified
LOCKED
S-ON
Security Warning

Reboot
Reboot to bootloader
Boot to download mode
boot to recovery mode
power down


Та.. помагайте Smile Телефона е стоков, но явно сдава багажа и ще трябва да му префлашна рома.Въпроса е как ?

Нямам Sd карта

И компютърът не вижда телефона.

Влезнах в download mode > reboot и телефона стартира както трябва... ама не се направи ресет Big Grin Доста странно...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)