Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси (Кое, Как, Защо), Насоки-Свързани с HTC ONE M9
#51

горе до иконката с wifi отвреме на време се появява едно като сателитна чиния и незнам какво е и как се маха?

HTC one m9 Lenovo A3000
Цитирай
Аксесоари
#52

@sinite13, gps?

 
Цитирай
#53

Това което ти се появява може да го махнеш като си изключиш локейшъна от настройките. И без това само точи батерията а и не виждам особен смисъл от точното местоположение.... освен да ти покаже къде си се снимал или ако често ползваш навигацията и ти трябва по голяма точност.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#54

Или да ти показва местоположението в прогнозата за времето.... Заради, което си заслужава, естествено....

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#55

Имам HTC M9 и искам да попитам има ли такава опция, когато получа, каквото и да е известие в Notification лентата, да ми светва екрана, както при други марки телефони?
Цитирай
#56

Поне аз не знам да има такава опция.
Цитирай
#57

Имам един въпрос към хората които са с последната актуална версия на Sense Home.
Добавянето на News Republic каква промяна предизвиква в blinkfeed? Като отделно приложение ли го ползвате или все още новините се показват по обичайния начин.
Понеже преди две седмици се появи информация, че към средата на декември HTC ще "пенсионира" blinkfeed новинарския поток и за да четем новини ще трябва да инсталираме News Republic.
Към момента все още се въздържам от този update преди да получа по-изчерпателна информация.

Always looking forward
Цитирай
#58

Добавянето на News Republic не предизвиква никаква промяна, освен че, когато избереш новина, тя ти се отваря с въпросното приложение, а не както беше преди. Всичките ти досегашни абонаменти се запазват. Добавянето на нови, в това число и RSS фийдове, става отново чрез News Republic, който всъщност е основният агрегатор на новини, докато Blinkfeed единствено ги визуализира.
Интеграцията на Facebook, Twitter и други не е променена.
Общо взето нищо особено в тази промяна. Единственият недостатък е, че News Republic показва в долната част на екрана реклама, за чието премахване се плаща годишен абонамент от 5,87 лв.
Цитирай
#59

Искам с бутоните за звука да не  се контролира никога силата на звънене.По възможност или да контролират силата на звука само на Мултимедия(игри,клипове,музика и др.) както ми беше на стария телефон (самсунг) или изобщо да не работат.
Цитирай
#60

Е това трябва да ти свърши работа
https://play.google.com/store/apps/detai...lumelocker

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#61

Върши работа на половина.Продължава да се контролира силата на звънене с копчетата просто след промяна ти илзиза нотификация горе да потвърдиш че си съгласен
Цитирай
#62

Здравейте. Искам да попитам хората които имат телефона, заслужава ли си парите телефона, дава ли някакви дефекти, батерията как се държи??
Цитирай
#63

Здравей.
Според мен си заслужава парите, като е добре да имаш предвид, че в момента е на много добра цена в големите техно вериги.
Батерията се държи добре. Не е нещо впечатляващо, но на мен ми стига спокойно да изкарам деня, като вечер ми остават около 40%. Това разбира се зависи изключително много от начина на използване. Максимумът SOT ми е около 4 часа.
А за дефектите... всяка техника дава дефекти. М9 обаче не! Хаха, шегичка. Прочети темата за хардуерни проблеми, общо взето всичко известно до момента е споменато там. Не е като да няма, но положението като цяло е доста добро.
Цитирай
#64

Здравейте :Smile Днес си купих телефона и първите ми впечатления  са много добри. За сега не съм работил със Sense и ще ми е нужно малко време да му свикна и искам да попитам да актуализирам ли системата? Все още ми е с 5.0.2! За сега всичко си е наред , но ме притеснява да не объркам нещо или някой ъпдейт да не развали нещо Big Grin. Също така ако може да ме посъветвате нещо за работата с него ще съм много благодарен Smile!
Цитирай
#65

@NewDevil, стига да имаш такъв, да, препоръчително е - всеки нов ъпдейт изчиства бъгове и оптимизира системата, което се отразява като цяла за по-добра работа на устройството.  Това "...за работа с него...", не ми стана ясно обаче.Smile

 
Цитирай
#66

Здравейте, не знам дали тук е точното място да попитам който има телефона да ми каже, абсолютно всички приложения ли имат опция за DISABLE или само вградените. Интересува ме, защото на стария HTC можеше на всички, а сега съм с друга марка и могат само тези които си бяха в телефона другите които съм изтеглил аз не могат. Та не знам това до самата марка телефон ли е или е версия на андроид. Благодаря.
Цитирай
#67

Аз имам на абсолютно всички. Без някое и друго системно.
Деактивирането е полезно за системните приложения, защото тях не можеш да деинсталираш (без руут). За изтеглените не знам какъв е смисълът...
Цитирай
#68

... при условие, че можеш просто да ги деинсталираш... Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#69

За мен тази функция е много полезна, защото примерно в даден период от време искам да спра само вайбър или whats app а другите да си работят, и още по ефектно е, че на даденото приложение му изчезва и иконата все едно го нямаш. Значи, това е до телефон а не до версия на андроид. Всъщност М9 с какъв андроид е???
Цитирай
#70

Официално до този момент е 5.1
Цитирай
#71

И моя е 5,1 но това явно е до марка телефон. Дали има друг начин или да сменям телефона???
Цитирай
#72

Смятам, че навлизаш в офтопик!
Пиши в раздела за твоята марка телефон, тук не му е мястото!!!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#73

Здравейте, от днес съм притежател на One m9 с версия 5.0.2 дойде от китай имам няколко въпроса.
1 Не ми излиза ъпдейт до по горната версия 5.1
2 Не ми работи дабал клилк за светване и изгасване на дисплея в заклучено състояние на телефона.

Пробвах да калиблирам G сензора няколко пъти, но нямаше ефкт. Моля някой с повече опит от мен да ми помогне да го оправя.
Цитирай
#74

1. Възможно е. Зависи за кой регион (или оператор) е предназначена твоята бройка и дали за същия има официален ъпдейт. Ако ни кажеш каква ти е версията на софтуера, ще разберем за кой регион или оператор е.
2. Провери в настройките дали жестовете са активирани. Ако въпреки това продължава да не работи, възможно е и да е хардуерен проблем. Може да направиш след това хард ресет, за да се увериш окончателно, че проблемът не е софтуерен.
Цитирай
#75

1. Номера на софтуера ли ти трябва ? На виваком съм
2. Motion Launch ми е пуснат.
Искам първо да го ъпна до 5,1, че е голяма играчка после пак да слагам приложенията на ново за това питам дали е възможно да се ъпне и как ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)