Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера
#1

 
   Излезе ми 149 mb актуализация Smile

 


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Да още от сутринта я имам .
Цитирай
#3

Дано да има ефект при батерията
Цитирай
#4

При мен се оправи проблемът с screen rotation-a и  Pro    режимът на камерата.
Цитирай
#5
Photo 

Преди ъпдейта нямах никакви бъгове..... сега батерията се "топи"... вече 56% и имам едва час и тридесет минути... 5:00 часа ползване..... а вчера преди ъпдейта 4 часа и 50 мин екран и 30 часа ползване на телефона....и имах 15%

Samsung Galaxy S2 >>> Nokia Lumia 530 Black >>>Nokia Lumia 635 White >>> Samsung Galaxy S6 Black Saphire >>> Samsung Galaxy S6 Edge Black Saphire >>> Samsung Galaxy S7 Platinum Titanium

Цитирай
#6

При мен батерията се оправи Smile, снощи от 23,40 до 08,30 сутринта ми беше дръпнало само 4% а преди актуализацията ми точеше над 20% за една нощ
Цитирай
#7

при мен преди актуализацията през ноща за 9 часа.... едва 2% с включено 3G....и махнати приложения за фейса.....

Samsung Galaxy S2 >>> Nokia Lumia 530 Black >>>Nokia Lumia 635 White >>> Samsung Galaxy S6 Black Saphire >>> Samsung Galaxy S6 Edge Black Saphire >>> Samsung Galaxy S7 Platinum Titanium

Цитирай
#8

И аз го изтеглих, но още не съм го инсталирал, защото имам някакви резерви... ще почакам повече отзиви.
Цитирай
#9

Пишеше някъде че е тръгнал 5.1

SAMSUNG GALAXY S6
Цитирай
#10

Ето http://www.sammobile.com/2015/06/15/andr...y-s6-edge/

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
Цитирай
#11

Днес забелязах една благинка, която искрено ме зарадва.
Като се влезе в иконата телефон и като се скролне наляво или
надясно се преминава между менютата - дневник, предпочитани
и контакти. Така ми липсваше от LG......
Предполагам е дошло с новия ъпдейт.

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#12

Така е защото ти е изключена функцията плъзгане за повикване
Цитирай
#13

Проблем с клавиатурата на някои модели и се пачва с ъпдейт затова го слагам тук, ако някой го интересува

https://www.nowsecure.com/keyboard-vulnerability/
https://www.nowsecure.com/blog/2015/06/1...ng-phones/

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай
#14

@stepwolf Прав си колега.
Не си спомням да съм изключвал набирането с
плъзгане но без да искам съм намерил една
много полезна за мен екстра!
И без това набирането с плъзгане не ми
ловеше всеки път и е много дразнещо
да плъзгам по 3-4 пъти докато захапе.....

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#15

http://www.sammobile.com/2015/06/23/firs...ow-online/
Колеги изтелка е новата версия за galaxy s6 920f

Huawei P40 Pro

Цитирай
#16

Най-вероятно в близките дни ще ни зарадват всички
Цитирай
#17

Някой знае ли дали ако ъпдейтна телефона с френския 5.1.1 от sammobile с один дали ще отпадне гаранцията...дали Knox-a ще регистрира нещо... телефона е от Теленор G920F

Samsung Galaxy S2 >>> Nokia Lumia 530 Black >>>Nokia Lumia 635 White >>> Samsung Galaxy S6 Black Saphire >>> Samsung Galaxy S6 Edge Black Saphire >>> Samsung Galaxy S7 Platinum Titanium

Цитирай
#18

Флашването на стоков фърмуер с Один не нарушава гаранцията т.е. KNOX си остава 0х0.  Smile

D_coffee
Цитирай
#19

Аз сега го сложих 5.1.1 - Няма никакви видими промени.
Цитирай
#20

До колкото разбрах проблема с рама остава в 5.1.1?

Khrevsu tvahyu gradu tore! Khrevsu kvatro midvhu piedhvro! Khrevsu Kristo midhvu? vhradro! Medvro vhtrienn utrah vreghgrho!
Цитирай
#21

Ами да...  и аз сложих 5.1.1 и нямам нищо инсталирано даже спрях всички гоогле приложения с изключение гимейла...фейса и месенджера са "забранени" само уатсапаа и си стои на 83% рамта.... доста ненужни неща се стартират....батерията си е същата даже при мен като чели е по-зле.....а флашнах само заради батерията

Samsung Galaxy S2 >>> Nokia Lumia 530 Black >>>Nokia Lumia 635 White >>> Samsung Galaxy S6 Black Saphire >>> Samsung Galaxy S6 Edge Black Saphire >>> Samsung Galaxy S7 Platinum Titanium

Цитирай
#22

Всъщност имаме нещо ново .... дистанционно за TV и Цифров приемник Smile ... бачкат на Виваком Smile Smile Smile Smile
Цитирай
#23

Дистанционното го имаше и преди

 Samsung Galaxy S6 
Цитирай
#24

(2015-06-26, 16:16:19)kalybg написа:  Всъщност имаме нещо ново .... дистанционно за TV и Цифров приемник  Smile ... бачкат на Виваком  Smile Smile Smile Smile

Можеш ли да използваш функцийте за превъртане на напред и назад ? Smile
Цитирай
#25

(2015-06-27, 12:18:15)niki292002 написа:  
(2015-06-26, 16:16:19)kalybg написа:  Всъщност имаме нещо ново .... дистанционно за TV и Цифров приемник  Smile ... бачкат на Виваком  Smile Smile Smile Smile

Можеш ли да използваш функцийте за превъртане на напред и назад ? Smile

Аз съм с сателитна ... нямам тази екстра ... иначе си  сменям каналите Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)