Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

(2018-01-25, 11:41:32)ivan_vylka написа:  От тук

Свалих файловете, добавих ги на съответните места в Odin, но пак не става.
трябва ли да се чекват някой опции в Odin, например repatition?
Цитирай
Аксесоари

Не, нищо не се чеква, би трябвало да става. Когато аз бях с s6 си връщах по този начин стара версия. Каква грешка ти изписва Odin?

Моя грешка. Трябва да се върне с последна версия на 6.0.1 от преди излизането на 7.0, а аз съм ти дал линк към по-стара. Ето с тази трябва вече да стане.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2018-01-25, 13:34:26)ivan_vylka написа:  Не, нищо не се чеква, би трябвало да става. Когато аз бях с s6 си връщах по този начин стара версия. Каква грешка ти изписва Odin?

Моя грешка. Трябва да се върне с последна версия на 6.0.1 от преди излизането на 7.0, а аз съм ти дал линк към по-стара. Ето с тази трябва вече да стане.

Това е грешката която се получава.
[Изображение: 038442558.jpg?r=0]
Цитирай

Да, грешката е в буутлоудъра. Първия линк, който ти дадох е с прекалено стар буутлоудър, втория вече трябва да стане. Пробвай и успех този път  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Нещо не се ли е чуло за едж плюс, ще има ли за нас Андроид 8?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай

(2018-05-12, 13:28:24)mirchev87 написа:  Нещо не се ли е чуло за едж плюс, ще има ли за нас Андроид 8?


Има някаква вероятност.
Цитирай

Интересно, че този телефон все още получава секюрити пачове, на баща ми се ъпдейтна вчера с 1 юни 2018 пач.
Цитирай

Моят S6 не е получавал ъпдейти от два месеца насам.
Цитирай

Зависи от региона на закупуване (CSC- то)!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Samsung S6 получава ъпдейт за ноември... WTF:
https://www.sammobile.com/2018/11/14/gal...ity-patch/

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Здравейте,
вчера актуализирах до Андроид 7 и след това ми се промени цвета на лед индикатора за пропуснати обаждания. Това бъг ли е или вече цвета за пропуснати обаждания не е син, а зелен?
Днес направих заводски настройки и пак индикатора за пропуснати обаждания е зелен, а не син както беше едно време при Андроид 5.

Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Свиквай със зеленото.

Винаги искаме това, което нямаме.
[-] 1 потребител изказва благодарност на petio_venkov за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

(2018-11-25, 17:03:01)petio_venkov написа:  Свиквай със зеленото.

Значи е сменен цвета. Благодаря.
Също така ми изчезна един тапет. Не мога да го намеря в Samsung Themes. След рестора ми се възстанови, но като го сменя и после искам да върна пак него не го намирам.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Привет, Колеги,

Някой от Вас забелязал ли е промяна в качеството на снимките от камерата, след като е обновил до Android 7?
Видях, че има подобен коментар в https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s6edge-review/:

Цитат:Why did smamsung drastically worsen the quality of photos in Galaxy S6 (Flat) after upgrading to Android 7.0 in low light? Auto Focus in 80% does not hit the point and is always a bit missed and on Android 6.0.1 when I came back the pictures are incomparably sharper!!!!
 
Аз съм със 7.0, откакто бе предложен като обновяване, и ми се струва, че наистина качеството е по-лошо, особено при ниска осветеност. Освен това батерията сякаш вече се разрежда по-бързо.

Благодаря!
Цитирай

За батерията съм 100% сигурен,че пада по-бързо.
Върнах се на 6.0.1 и се оправиха нещата.
Цитирай

Samsung Galaxy S6 продължава да получава ъпдейти почти 4 години по -късно. Има ъпдейт за януари.
https://www.sammobile.com/2019/02/13/gal...ears-later
Цитирай

Аз нищо не получих.Щеше да има 8 -ца ма май ще си караме до андроид 7.

 Samsung Galaxy A50 black
Цитирай

Здравейте.Сдобих се с нов телефон,е не е много нов,но за мен да.Имам проблем с любимите контакти,които си добавям от страничния екран и съответно после всеки ми звъни в рацлични цветове.При мен обаче това го няма.Мога да добавям контакти,но не и някакви цветове и тем подобни.Съща и батерията ми пада страшна бързо,ама адки бързо.Много не ги разбирам работите,за това се надявам,че вие ще ме помогнете!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)