Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера
#26

А кое приложение е най-добро от маркета?
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, всички ли получихте 5.1 че при мен от както съм купил телефона няма актуализации, копуван е от мтел

HTC touch cruise, HTC HD2, HTC Sensation, HTC ONE X. HTC ONE M7. SAMSUNG galaxy s6, SAMSUNG galaxy s6 edge. HTC One M9 PLUS, Samsung Galaxy s7 edge, Samsung Galaxy s 9.
Цитирай
#28

Ъпдейтите не зависят от това, откъде е купуван телефона, а само и единствено от продуктовия код (CSC).

Ето тук можеш да следиш ъпдейтите - http://www.sammobile.com/firmwares/.

D_coffee
Цитирай
#29

Телефона си стои в доунлоад режим  след флаш на сток ром.Какво да правя?Моля помогнете.

Samsung Galaxy S2
Цитирай
#30

Пробвай с това --> https://www.youtube.com/watch?v=bLb_UuhSYUE  Smile
Цитирай
#31

Мтел вече има ъпдейт до Андроид 5.1.1, по въздуха не го показва, но Samsung Switch не прощава Smile


Прикачени файлове
.jpg S6_Update.jpg Размер: 51.22 KB  Сваляния: 168

Каквото дойде
Цитирай
#32

И аз изтеглих 5.1.1-Mtel по въздуха
Цитирай
#33

Какво е "въздухът"? Бихте ли подсказали и обяснили? Big Grin

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#34

Това е един от начините, по който може да пристигне и да бъде инсталирана дадена актуализация. Нарича се OTA (Over The Air). При ъпдейтите по въздуха (OTA) единственото, което трябва да направиш, е да цъкнеш Изтегляне, после Инсталиране и да изчакаш.  Smile

D_coffee
Цитирай
#35

Понеже гледам, че пускат тия дни разни ъпдейти и искам да попитам, има ли значение дали ще си флашна официалния за България или за дружа държава? Моят е закупен от теленор и ми се струва, че потока не се обновява толкова на често за разлика от други държави. Да не говорим, че вградената мелодия и boot логото не ме кефят. В сравнение с BGL това означава ли че BGL е просто чист за България, а GBL е от Теленор?

| Samsung Galaxy S8 Plus |
Цитирай
#36

Можеш да си флашнеш, за която държава искаш. Ако имаш руут, мелодията и boot логото можеш да си ги промениш. И да, BGL е чист български, а GBL е теленорския.

D_coffee
Цитирай
#37

Някой ъпдейтна ли вече да каже впечатленията си?
Цитирай
#38

Колко Bit-ова е 5.1.1,32 или 64?
Цитирай
#39

Big Grin Big Grin Big Grin Bu Bu Bu Bu Bu Facepalm1


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

When sun gone down i come from immortality


Цитирай
#40

Колегата с емотиконките явно го заболя главата от удряне в стената,но съм любопитен дали ти е хоби или първите седем годинки ти липсват?Въпроса е риторичен не ми отговаряй.....

Темата е за актуализации и както вече е ясно на S6 и S6 Edge са пуснали Лолипоп 5.1.1,и ми е интересно той 32 или 64 Bit-ов е?
Цитирай
#41

Най-лесно е да му пуснеш едно Антуту, там в статовете след края на теста си го пише..
пс: Предполагам, че е 64 бита, ама само предполагам...

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#42

При положение че 5.0.2 е 64 бита няма логика 5.1.1 да не е
Цитирай
#43

И все пак впечатления някой ще сподели ли?
Цитирай
#44

(2015-07-05, 09:10:48)stepwolf написа:  При положение че 5.0.2 е 64 бита няма логика 5.1.1 да не е


Зависи какво разбираш под логика колега.Защото Samsung Galaxy A3 и А5 са с Лолипоп версия 5.0.2 и са 32 Bit-ови:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74340

И ми беше интересно дали и при S6 и S6 Edge е така,но явно не е щом при вас е 64 Bit.
Цитирай
#45

Аз имах предвид че няма логика да не е но за s6 относно другите модели си има други раздели и затова мислех че и теб те интересува модела s6
Цитирай
#46

@Smaug Понеже продължаваш да задаваш един и същ въпрос и не си си направил труда да потърсиш в гоогъл аз ще ти отговоря! Явно никой няма да го направи .... Според теб ... щом S6 S6 edge са с 64 bit система и 5.0.2 е 64 bit .... дали 5.1.1 за 6S и 6S edge ще e 32 bit ??!? Човек с риск да ме накажат ... просто без коментар съм!
И ето ти отговора ъпдейтите за S6 S6 edge са само и единствено 64 bit - ови ...

When sun gone down i come from immortality


Цитирай
#47

Разбрах го чудесно вече от stepwolf,и му благодаря за изчерпателния и културен отговор.
И въпросът ми по скоро беше дали Лолипоп версия 5.1.1 по принцип е 64 Bit-a тъй като аз съм с Galaxy A3 Лолипоп 5.0.2 и е 32 Bit.
Може би зададох въпроса си малко семпло в началото без тези уточнения но въпроса ми беше по скоро към версията на Андроида а не към S6 и S6 Edge

Колкото до писанията ти колега и аз съм без коментар,но все пак познах че първите седем годинки ти липсват.....
Цитирай
#48

Има и 32, има и 64 битова версия. Аз съм с 32-битова, S6/Huawei G7(ако не се лъжа) е с 64-битова.
Просто устройствата са с различни процесори, различна архитектура... Това, че твоето е с еди-коя-си версия не означава, че няма други..

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#49

Да ни е честито 5.1.1 на Теленорци Smile дойде ми като ъпдейт 636.83MB.
http://www.sammobile.com/firmwares/downl...2BOFJ_GBL/

When sun gone down i come from immortality


Цитирай
#50

И чистия BGL пристигна преди малко при мен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)