Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера
#51

При мен чрез Smart Switch ми излиза:

Current version: PDA:OE3 / CSC:ODQ / PHONE:OE3 (VVT)

Latest version: PDA:OFJ / CSC:OFJ / PHONE:OFJ (VVT)

Size: 1589 MB
Цитирай
Аксесоари
#52

И при мен на Теленор пристигна актуализацията през smart switch pc с размер 1589 Mb
Смятам да направя и hard reset за да видя дали ще оправи проблема с батерията.

Huawei P40 Pro

Цитирай
#53

Колеги, някой на Виваком получил ли е ъпдейта? Също къде точно в Smart Switch мога да проверя дали го има? Аз пробвах с More - Emergency Software Recovery and Initialization -> Software Update and Initialization , но там не виждам нова версия (Current и Initialized версиите са еднакви). Предполагам, че това означава, че все още го няма за Виваком, но моля потвърдете, че за пръв път използвам Smart Switch и може нещо да пропускам.

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#54

Ще се появи ето каченое
www.sammobile.com


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#55

Пичове.... споделете как се държи телефона с Теленорския ъпдейт... преди 1 седмица сложих френскияти като цяло всичко е ок рамта все още е така пълна... батерията е много добре... Ако теленорския се държи добре май ще флашвам теленорския въпреки че се намирам в Испания

Samsung Galaxy S2 >>> Nokia Lumia 530 Black >>>Nokia Lumia 635 White >>> Samsung Galaxy S6 Black Saphire >>> Samsung Galaxy S6 Edge Black Saphire >>> Samsung Galaxy S7 Platinum Titanium

Цитирай
#56

Аз получих 5.1.1 ОТА. Региона ми е Австрия - на телефона де. Беше 600+ Мб. Ще видим как ще се държи. Апарата е Едж 32 Гб.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#57

[Изображение: d48be7af78a5c593ca06750ae3c06fab.jpg]
Цитирай
#58

Аз лично за 10 мин. не открих разлики, освен че подкарах вибрирането при отговор. РАМ - та държи същите нива , което хич не ме кефи, остана да видим и батерията как ще се държи. Чудя се дали да правя мастър ресет!?! Какво ще кажете?
Цитирай
#59

И аз съм в колебания за Хард ресета.
Цитирай
#60

Задълже едно ресетче. Не знам защо изобщо му се чудите?!

Choosing...
Цитирай
#61

Добре аз като направя Бекъп и след ресета всичко ми се възстанови...има ли смисъл да го правя или идеята е, че ми пренарежда системата на ново?
Цитирай
#62

Да, има смисъл. Да кажем, че ти "пренарежда" системата и шанса да имаш проблеми след ъпдейта е доста по-малък.

Choosing...
Цитирай
#63

Аз само да попитам след бекъп като направя хард ресет, после връщам бекъп-а всичко ли си ми оставя както е било (смисъл нива на игри и т.н.)

Samsung I9100 Galaxy S II 4.1.2 Android => Samsung I9505 Galaxy S IV White Frost 16GB [Jelly Bean 4.4.2 - NB9] + 16 GB Samsung microSDHC™ Class 10 => Samsung Galaxy S6 Black Sapphire 32GB SM-G920F
Цитирай
#64

Аз правя хард ресет преди ъпдейта и като го инстална.
От айфон съм свикнал да не връщам бекъпи щото при ай ос се омазваше нещо като се качи бекъп от стара версия на ос.
Цитирай
#65

Проблема с прекъсването на нета не е решен...
Цитирай
#66

Здравейте,

Имам следният проблем след инсталация през ( Mtel OTA) на новият ъпдейт.
Ексченджа започна да изисква парола за " credential memory " за ползване на сертификат за подпис на имейлите.
По форумите пишат, че този проблем се решава ако се промени заключването на телефона от пръстов отпечатък със парола.
Това и направих, но след рестарт телефонът не иска да приема паролата "incorrect password"

Ако някой се е сблъскал със подобен проблем и може да помогне да помогне ...
Цитирай
#67

Как е батерията при вас след актуализацията че при мен нещо не е на добре, с 5.0.2 ми изкарваше повече
Цитирай
#68

При мен е супер, 5.1.1- 6ч дисплей със СГС6Е

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#69

Не съм доволен от батерията при 5.1.1. Едвам изкарах деня при 30% батерия и 1.57ч. екран. Някакви идеи какво да направя, че да изкарва повече?
Цитирай
#70

Ресет след ъпдейта направи ли?

D_coffee
Цитирай
#71

(2015-07-09, 17:19:24)Buzzle написа:  Не съм доволен от батерията при 5.1.1. Едвам изкарах деня при 30% батерия и 1.57ч. екран. Някакви идеи какво да направя, че да изкарва повече?


Прикачени файлове Миниатюри
   

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#72

Аз направих ресет веднага и вече ми е трети ден но нещата не вървят добре
Цитирай
#73

И аз не съм доволен от батерията при 5.1.1 Преди на 5.0.2 нещата бяха по-добре, а очаквах, че при 5.1.1 ще е по-добре...Определено сега батерията пада по-бързо!
Цитирай
#74

Не съм правил ресет, мо батерията наистина се държи по зле от преди ъпдейта.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#75

@kaktus_78 - това което си постнал е тотално непоказателно за каквото и да е е. Тия 6 часа SoT можеш да си ги направил с гледане на хоум скрийна си, от къде ние да знаеме кво си правил с телефона си? Демек, ако не покажеш някаква смислена графика, тия 6 часа не значат нищо.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)