Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

С новия ъпдейт батерията като пусна бързо зареждане и я зарежда за 1ч и 30мин !!! А преди това за 1час и 10 минути !!! И като цяло няма разлика с обикновенно и бързо зареждане !

Samsung Galaxy S4 VE GT-I9515
Цитирай
Аксесоари

Как да няма. С бавно зареждане 0-100% около 3ч.

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И на мен тази сутрин на Мтел ми излезе ъпдейт 54мб.  
След големия ъпдейт имах няколко пъти проблем със звука. Просто го нямаше, нито аларма, нито дори като увеличавам/намалявам звука от бутоните. Но не се сетих да пусна някой клип/песен от youtube примерно да проверя. 
Още от време на време в edge менюто с контакти, те изчезваха. Малко е бавничък когато сменям езика. И ми изчезна опцията да си намалявам прозореца на даден ап, освен ако не го пусна от бутона за използваните приложения. 
Надявам се с този малкия ъпдейт да има фиксове на тези проблеми.
Цитирай

(2017-05-07, 09:21:33)petio_venkov написа:  Аз още чакам за 7-ца, а нивото ми на защита е от септември, 2016г. - MTL. Добре ли е? Smile

Снощи дойде  Big Grin

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

За да не отварям нова тема пиша тук. От известно време ми се случва телефона да пари много в горния ляв ъгъл на гърба с малко натоварване. Попринцип като го ползвам загрява, но не толкова, а в момента без натоварване се получава. Някакви идеи какво да правя

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

2017-05-10
Bulgaria (MTL)
7.0
G925FXXU5EQDG
G925FVFG5EQDH

Сега видях , че има нов ъпдейт на Нугата. С Мтелския ром съм,но не ми идва автоматично ъпдейта. Виждам, че е излязъл на 10 май ,но го нямам още. Ще ми дойде ли ъпдейта?
Цитирай

Сега го сложих и аз Мтел около 143мб. А някой забелязва ли че в галерията тъч-а е много по чувствителен?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Здравейте,телефонът ми е G920F закупен от Плесио миналата година.От както съм го купил не е идвал никакъв ъпдейт (на Виваком съм ) Когато и да проверя за нов ъпдейт ми изписва,че съм с най-новите актуализации.
Текуща версия G920FXXU3DPCA
Ниво поправка на защита 1.03.2016
Пробвах и през смартсуич и ми изписва че софтуера е актуализиран PCA ( TPH)
Нормално ли е за толкова време да нямам ъпдейт, и къде е проблема - в телефона или в оператора ( а може и в мен да е проблема Smile не знам)

LG G2 16Gb/ 4.4.2 Kit Kat
G920F 32Gb/Gold
Цитирай

След малкия ъпдейт телефона се държи добре. Има няколко нови неща. Когато вечер го пусна да се зарежда излиза нов екран. И също когато падне на 25% излиза известие за настройките на дисплея.
[Изображение: eOyRwQ]
[Изображение: kp8tbQ]
Цитирай

(2017-05-15, 23:07:42)Kamen77 написа:  Здравейте,телефонът ми е G920F закупен от Плесио миналата година.От както съм го купил не е идвал никакъв ъпдейт (на Виваком съм ) Когато и да проверя за нов ъпдейт ми изписва,че съм с най-новите актуализации.
Текуща версия G920FXXU3DPCA
Ниво поправка на защита 1.03.2016
Пробвах и през смартсуич и ми изписва че софтуера е актуализиран PCA ( TPH)
Нормално ли е за толкова време да нямам ъпдейт, и къде е проблема - в телефона или в оператора ( а може и в мен да е проблема Smile  не знам)

Зависи от къде е купен телефона. Щом е Плесио зависи с какъв код си ..... Тегли наоправо това и инсталирай с ODIN. Нищо че е Мтел-ски ...няма техни приложения и обикновено обновяванията идват по бързо от колкото при другите. Имай в предвид, че всичко ще ти се изтрие!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2017-05-16, 08:56:40)Kotkata11 написа:  И също когато падне на 25% излиза известие за настройките на дисплея.

При мен си го има това известие за настройките на дисплея като падне батерията на 25%. Аз съм без ъпдейта. Много е досадно това известие. Как мога да го настроя да не ми се показва?
Цитирай

(2017-05-13, 22:09:49)koko.33 написа:  За да не отварям нова тема пиша тук. От известно време ми се случва телефона да пари много в горния ляв ъгъл на гърба с малко натоварване. Попринцип като го ползвам загрява, но не толкова, а в момента без натоварване се получава. Някакви идеи какво да правя

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Най-вероятно синхронизира нещо. Не мисля, че има нещо за което да се притесняваш. Виж настройките на галерията със снимки да не би да си му задал синхронизация.
Цитирай

(2017-05-16, 09:59:03)pockobg написа:  Зависи от къде е купен телефона. Щом е Плесио зависи с какъв код си ..... Тегли наоправо това и инсталирай с ODIN. Нищо че е Мтел-ски ...няма техни приложения и обикновено обновяванията идват по бързо от колкото при другите. Имай в предвид, че всичко ще ти се изтрие!

А от някъде където не иска рег. мога ли да го изтегля ?

LG G2 16Gb/ 4.4.2 Kit Kat
G920F 32Gb/Gold
Цитирай

Само при мен ли след последния мтелски ъпдейт телефонът забива от време на време и се рестартира?

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S6 
Цитирай

аз съм с този за Франция и също се рестартира...

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен забелязвам, че понякога се рестартира сам, но досега никога по време на употреба, само когато не го ползвам.
Купуван е от мтел.

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай

Колеги искам да попитам,след като съм инсталирал Андроид 7(Теленорски фърмуер)чрез один,мога ли да инсталирам Bgl фърмуер понеже четох,че бил по-добър,и ако може как точно става?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Здравейте колеги. И на мен вчера ми дойде ъпдейт на андроид 7 теленорския и сега на входящите повиквания не ми излизат големи снимките на тези които ме търсят. Някой знае ли как да го оправя това.

| Phone: hTC Sensation | ROM: ViperS 5.2.1 | kernel: | sdcard: 16 GB | Anker 1900 |
| Phone: hTC Desire S | ROM: ICE DS V 8.0 Final | kernel: 3.0.76 | Recovery: 4Ext RC5 | sdcard: 8 GB | Stock 1450 mAh |
Цитирай

Относно рестартирането на телефоните: вижте дали не сте си активирали настройката за автоматично рестартиране.

Колегите, които имат проблеми с телефоните си: силно ви препоръчвам да си върнете фабричните настройки. Аз лично нямам изброените по-горе проблеми, но след актуализация винаги отделям 20-30мин да си върна фабричните настройки. Искам да ви обърна внимание, че телефона ми издържа значително повече откъм батерия като се има предвид, че сутрин си включвам всички опции като GPS, Bluetooth, WiFi, мобилни данни, които стоят така включени до към 23ч., а батерията ми в зависимост от експлоатация ми пада минимум до 16% максимум до 60%.
Цитирай

(2017-05-16, 22:32:38)Kamen77 написа:  А от някъде където не иска рег. мога ли да го изтегля ?
Колега, защо не си видиш от phone info csc кода и да видиш от sam mobile какво имаш като ъпдейти и ако нищо не е пускано да флашваш.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Айде споделете малко, че мисля до ден - два , да го слагам. И на мен ми дойде от Теленор. Какви наблюдения имате? Мерси

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

Аз лично нямам никакви забележки. Доволен съм. Трябва обаче да ти кажа, че е препоръчително да си върнеш фабричните настройки ако решиш да инсталираш. Няма нищо страшно; след това ще ти отнеме до 30мин да го привведеш в състояние, каквото ти харесва.
Цитирай

Да , то това е ясно... само се чудя дали да правя бекъп или всичко на ново да слагам. Не съм фен на restore по принцип , ама от 2 години не съм го ресетвал и имам сърашно много инфорнация , снимки, файлове и т.н.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай

След десетки шамански молитви, най-накрая дойде и за мен ОТА от Виваком. Първите впечатления са положителни... Батерията е по-добре при всички положения. Ще го резетна тея дни, дано ефекта да е още по-добър.

Sony Xperia Ray > LG G2  > Samsung Galaxy S6 Edge > Huawei Mate 10 Pro > Xiaomi 12T Pro
Цитирай

След като ъпдейтнах преди 5-6 дни до Нугата, едва вчера се навих да направя фактори ресет. Еми доволен съм. Телефона е една идея по-бърз от преди, както и пръстовия отпечатък отчита по-бързо. Цялостно се държи по-добре след ресета.

Samsung S24 Ultra 512GB Titanium Gray

Samsung A52S 128GB Awesome Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)