Оценете темата:
  • 14 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера

Кой е най-добрият фърмуер за S6 Edge Plus?

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай
Аксесоари

Току що изкочи уведомление,че е налична. CSC MTL. Чудя се защо модераторите допускат да се пускат публикации с ъпдейти без да се пише за кой оператор и регион са? Темата стана боза от всякъде!
Довечера ще сложа този ъпдейт да видя дали ще доскапят батерията?![Изображение: 143db00801ff56551d90924c1484f99c.jpg]

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай

(2017-06-18, 17:05:45)zlobich написа:  Току що изкочи уведомление,че е налична. CSC MTL. Чудя се защо модераторите допускат да се пускат публикации с ъпдейти без да се пише за кой оператор и регион са? Темата стана боза от всякъде!
Довечера ще сложа този ъпдейт да видя дали ще доскапят батерията?![Изображение: 143db00801ff56551d90924c1484f99c.jpg]

*******************
Кой изпи бирата?

И аз го получих и сложих. Ще видя след ден два кое как ... Big Grin

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Никакви промени не намирам за момента. Батерията си е все така зле.

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай

И при мен няма разлика с ъпдейта на Мтел 393мб.. А някой да има проблем с Youtube и авто ротацията? Не винаги завърта екрана ....трябва няколко пъти да го извъртя.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Преди около 8 часа инсталирах новия ъпдейт и съм меко казано втрещен. Телефона стана значително по-муден, лагва всичко, появиха се някакви абсурдни ограничения на светкавицата на камерата, защото телефона бил "загрял", а батерията поне при мен преди ъпдейта беше "китка" в сравнение със сега. Повече ъпдейт на Samsung смартфон - никога.
Цитирай

Рестартирай го. Ако продължи виж кое приложение работи постоянно като видиш в БАТЕРИЯ кое харчи най много. Спри го и готово.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Вчера си актуализирах софтуера и имам проблем. Екрана започва да свети много силно и става черен екран за няколко секунди. При някой да е ставало така?

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ще напомня отново, че е препоръчително след голяма актуализация (а дори и малка) да се връщат фабричните настройки; иначе става онази приказака "нов бардак със стари ...".
Цитирай

(2017-06-25, 02:23:42)vankook написа:  Преди около 8 часа инсталирах новия ъпдейт и съм меко казано втрещен. Телефона стана значително по-муден, лагва всичко...
Пробвай с reset на устройството, някъде прочетох, че в повечето случаи помагало.

 
Цитирай

[Изображение: ezgif-3-f1b6ddc47e.gif]

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

Още една актуализация преди малко. Някой знае ли кво е що е Wink Вече четвърта за 7.0 андроид.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен дойде но е 145.08 МB .На Telenor съм иначе.Ще я изтегля да видя какво ще се промени , че след предишната имам чувството,че малко се влошиха нещата... Най видимо беше при галерията.

Samsung Galaxy S21 
Цитирай

При мен на MTL също дойде. Скоро ще спрат поддръжката за нашите телефони.

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай

С МТЕЛ-ски ром съм и при мен дойде. Предполагам е секюрити .....от които продължавам да мисля, че са абсолютно безмислено губене на време. С тая сигурност се побъркаха. Да бяха погледнали в друга насока. Не виждам никаква промяна като цяло. Батерията си става все по зле Smile

И още веднъж да попитам.....някой има ли проблем с авто завъртането на екрана при youtube? Някак не сработва винаги ..... И в галерията всичко е прекалено чувствително. Ай съм плъзнал по екрана и стигам до 100тната снимка на зад в албума?!? Тези "проблеми" се появиха след преминаване от Андроид 6 към 7.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

На мен чак сега ми дойде андроид 7 Big Grin 1.4gb

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Edge Plus
Цитирай

(2017-07-13, 12:09:58)pockobg написа:  С МТЕЛ-ски ром съм и при мен дойде. Предполагам е секюрити .....от които продължавам да мисля, че са абсолютно безмислено губене на време. С тая сигурност се побъркаха. Да бяха погледнали в друга насока. Не виждам никаква промяна като цяло. Батерията си става все по зле Smile

И още веднъж да попитам.....някой има ли проблем с авто завъртането на екрана при youtube? Някак не сработва винаги ..... И в галерията всичко е прекалено чувствително. Ай съм плъзнал по екрана и стигам до 100тната снимка на зад в албума?!? Тези "проблеми" се появиха след преминаване от Андроид 6 към 7.

С галерията нямам проблем .. "скролва" си нормално без значение каква е големината на снимките , виж батерията явно няма и да я оправят . Въпреки,че аз ползвам QuickPic ..ама stock Gallery ме кефи повече заради по-мазната анимацийка ..малко АйФонско ми идва Smile

Samsung Galaxy S21 
Цитирай

Сложих последния ъпдейт за МТЛ преди малко. Телефона върви малко по-бързо. Не можах да разбера с кой ъпдейт фикснаха когато ме търсят да си седи малкия прозорец когато съм в приложение?

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай

Изнадващо, 6 тицата ми edge вчера получи някакъв ъпдейт около 260 мб. На мтел съм.
Другият ми телефон 7 edge, пак на мтел не е виждал ъпдейт от месеци Smile

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
Цитирай

И на мен ми дойде и аз съм на мтел ще го инсталирам по-късно и щи видя каква е разликата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аз също получих вчера някакъв но на чистата 6-ца.
Около 320мб беше. Инсталирах го , не виждам няква разлика...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

@mitakabs и при мен дойде този 320 мегабайтов ъпдейт, и аз не знам какво е новото Big Grin

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай

Май са само обновявания на сигурността. Така ще е докато не минат 2г. поддръжка на устройството и после може да се разредят още.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Е как да минат две години, като той е на три?
При мен, след последния ъпдейт, батерията е чувствително по-добре. За бързина не забелязвам разлика, но и не играя игри.

Няма да трия! Извинявам се, мислех, че пиша в раздела за Ноут4.

Срам, срам...

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

На мен от понеделник ми изкочи ъпдейт 250мб. Мтел. Нямам намерение да го слагам май. Още повече, че телефона ми направи страшен номер.
Работеше перфектно, в следващия миг взимам да го отключа и няма никой. Нито една комбинация от копчетата. Включване в зарядно. Нищо. А имаше 30% батерия. Вкрайна сметка го дадох в сервиза на самсунг. Пуснали са го. Не са го ресетвали, защото всичко си е както си беше и не е отварян. 
Много странно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)