Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo България - сервизи и обслужване
#1

  Нека в тази тема изказваме недоволства и благодарности към Леново България и сервизното им обслужване.Ще се радвам и ако представител на Леново взема участие тук и да ни информират своевременно какво и кога да очакваме като предстоящи ъпдейти и други.Благодаря им предварително.
   
 

Pocophone f1
Цитирай
Аксесоари
#2

Доколкото знам от хора говорили с Lenovo Bulgaria, гаранция и сервиз има само за телефони Lenovo закупени от тях. 
Така, че ако имате телефон, закупен от Китай, не си губете времето да пишете на Lenovo Bulgaria.

(Предполагам информацията ще е полезна на някои от вас, затова добаявам коментара си тук)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Здравейте, имам P70-A закупени от Виваком. Регистрирал съм устройства и гаранции в профил на Леново - всичко ОК. Предполагам, че при това положение не може да ми се откаже обслужване в България, а също и международна гаранция?
(Прикачил съм изглед от поддръжката на Леново.)
Цитирай
#4

Моят телефон ходи до Полша за инсталация на нов софтуер.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#5

Имах Леново А606,бях изключително доволна.Закупих го от АРДЕС,става въпрос за Варна.Два пъти ходи на ремонт в София,не го бавиха особенно 5-8 дни,но третото му посещение в сервиза беше последно.Официално не ми казаха какъв е проблема,но ме мъчиха 30дни и ми върнаха парите до стотинка,което им прави чест.За сведение,не издържа 12 месеца при мен.Ще видим новия колко ще му се радвам.Иначе съм съм с добри впечатления от марката.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)