Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем по време на зареждане
#1

 Здравейте.

Купих декември месец S5 mini.
Още януари месец започна с ядовете. Няколко пъти отказа да зарежда. 
С няколко включвания и изключвания на зарядното се оправи. След това угасна дисплея. Един месец в сервиз и диагноза презакачане на дисплей. Разбира се, че ми смениха и софтуера.
От скоро телефона започна да прави номмера докато се зарежда. Включвам го към зарядното и започва да се зарежда. В даден момент издава отново звук все едно съм го включил да зарежда и му светва дисплея. Стигне ли до 88 % зареждането греда. Или спира да отчита или започва да издава звук все едно включвам и изключвам зарядното. Единствената оправия е като действително физически изключа устройството от зарядното и отново го включа. След като направя това се зарежда на 100%.
Как може да реша проблема или отново месец в сервиз???

Благодаря. 
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема може да е от USB буксата на телефона и най-добре го занеси в сервиза ...а да попитам с друго зарядно пробвал ли си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Не съм пробал.
Цитирай
#4

Взех друго зарядно от S4 mini. Проблемът изчезна. Тези дни ще пробвам S4 mini- то как ще се държи с моето зарядно.
Цитирай
#5

Проблема е окончателно решен. С друго зарядно вече и всичко е Ок. Не мога да разбера от какво и как успя да се скапе оригиналното зарядно за няма и 6 месеца.
Цитирай
#6

Хора, а този проблем откъде е? 4зарядни смених!


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung GT S5360 Galaxy Young --> HTC WILDFIRE-->iPhone 3G-->iPhone 3gs --> Sony Xperia L-->Huawei Y511-->Samsung Galaxy Grand-->HTC Desire 816-->iPhone 4s-->Sony Xperia Z1-->Lenovo P70-->iPhone 4-->iPhone 5-->Lenovo P70(again)
Цитирай
#7

С друг кабел и зарядно пробвал ли си? Дай ни инфо за нещата които си пробвал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)