Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разлика в производителността и пестене на енергията между режими
#1

 Здравейте. Правех си разни тестове между режимите и на антуту между balance и performence и разликата е доста голяма на цифри (30616 balnce  И 46500 performence) Интересното е ,че в работа на телефона не виждам разлика при нормално ползване между двата режима. И да питам при вас как е ина кой режим седите? Преструва ли ми се или на баланс режима батерията се справя доста по—добре ? 

The luck is quality.
Цитирай
Аксесоари
#2

В темата за идръжливостта на батерията има писано от колеги за тези режими. Но май няма разлика или поне и аз не намирам такава.
Цитирай
#3

Аз съм забелязал разлика единствено в Асфалт 8.Играта си върви екстра и на 2та режима,разликата е че когато съм на балансиран и натискам да завива колата на ляво или на дясно има леко забавяне докъто отчете тва натискане,а на High performance го няма това нещо.Ама тва не е болка за умиране,при друго ползване не съм видял разлика.
Цитирай
#4

По плавно върви телефона на performance така са ми наблюденията за сега, но не мога да преценя дали не точи по този начин повече батерията..

The luck is quality.
Цитирай
#5

отначало бях на balance ,но вече съм на perfomance и мисля,че батерията издържа същото време. Ако има разлика ще е минимална. Изключил съм и режима за пестене на енергия на екрана. 
Цитирай
#6

Да и аз мисля да седя на performance за 15 мин повече ток не си заслужава да го щадя.
Сега проверих за този режим и на мен ми е изключен каква му е функцията всъщност ? Защо си го изключил ако е режим за "пестене" ? и влошава ли нещо за сметка на качеството ако го пусна , защото не намирам видима разлика

The luck is quality.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)