Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с контактите в телефона
#26

Не се притеснявай чак толкова, даже няма от какво. А за 6.0 има да чакаш адски много. Минимум до края на годината. Wink
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте!
Използвам смарт фитнес часовник LH719 и приложението FitPro. Когато някой ми звънне, на часовника не ми изписва име, а номера на човека. Само на два контакта ми излиза името като ми звънят, всички останали са с номер. Прегледах контактите и точно тези два, които ми излизат с името, номерата им започват с +359 , а другите са с 08... Пробвах да редактирам част от другите контакти, които най-често ми звънят от 08... на +359 , синхронизирах ги с гугъл акаунта където съхраняват, но резултата беше същия - двата контакта, които преди ми излизаха с име, а не с номер излизат пак с име, другите пак ми излизат с номер (дори и тези, които направих на +359). Някой има ли решение на проблема ?

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#28

(2021-02-23, 08:25:05)felipe_massa94 написа:  Здравейте!
Използвам смарт фитнес часовник LH719 и приложението FitPro. Когато някой ми звънне, на часовника не ми изписва име, а номера на човека. Само на два контакта ми излиза името като ми звънят, всички останали са с номер. Прегледах контактите и точно тези два, които ми излизат с името, номерата им започват с +359 , а другите са с 08... Пробвах да редактирам част от другите контакти, които най-често ми звънят от 08... на +359 , синхронизирах ги с гугъл акаунта където съхраняват, но резултата беше същия - двата контакта, които преди ми излизаха с име, а не с номер излизат пак с име, другите пак ми излизат с номер (дори и тези, които направих на +359). Някой има ли решение на проблема ?
За Meizu телефон ли става дума? Къде се намират тези контакти? В СИМ картата ли са, в телефона ли?

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#29

(2021-04-17, 14:07:19)mayaiv написа:  За Meizu телефон ли става дума? Къде се намират тези контакти? В СИМ картата ли са, в телефона ли?

За някакво китайче, като не знам как взе, ще започна да ги показва, но преди седмица часовника умря. Благодаря за отговора все пак!

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe_massa94 за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)