Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Наличен ъпдейт Lolipop за ASUS ME 176CX
#1

Появи се ъпдейт за ASUS ME 176CX до Lolipop 5.0

LRX21V.WW_K013-12.10.1.17-20150505


Честито! Dance

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Да усеща се как таблетчето работи каде каде по барзо и приятно... Вече наистина няма конкурент в този ценови клас!
Цитирай
#3

И аз ъпдейтнах, засега е отлично!
Цитирай
#4

Има ли root за тази версия?
Цитирай
#5

(2015-05-29, 19:26:20)MUFC написа:  И аз ъпдейтнах, засега е отлично!

При мен губи часа.. незнайно защо... когато си поиска си слага некъв негов си час... това е след ъпдейта (май изостава часовника)...


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай
#6

При мен пък един път се рестартира без причина. Излезе ми един път от игра. Това e за един ден откакто съм с близалката
Цитирай
#7

Аз съм доволен от близалката, само единственото дразнещо е че има в началото лек лаг на Фифата
Цитирай
#8

Здравейте, може ли да се руутне тази версия на андроид на този таблет?
Цитирай
#9

не и май няма и да може


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай
#10

http://forum.xda-developers.com/memo-pad...46/page232

Четете тук. Някъде имаше хора които са го рутнали. Не знма обаче напред или назад беше от страницата която пускам.

----------------------------
При мен проблем с Лолипопа има само часовника засега. И фабрични връщах, но си показва каквоти си иска, и не може да разчиташ на него. Дано скоро дойде 5.1.
Цитирай
#11

Някой знае ли дали ще получим по-новата версия 5.0.2 или 5.1 направо ? Защото тази много бъгава ми се вижда.Когато си пусна някоя по тежка игра и излиза на гглавния екран след няколко минути.
Цитирай
#12

(2015-06-15, 17:55:45)BlackBone написа:  Някой знае ли дали ще получим по-новата версия  5.0.2 или 5.1 направо ? Защото тази много бъгава ми се вижда.Когато си пусна някоя по тежка игра и излиза на гглавния екран след няколко минути.

То по-скоро скапаните приложения на АСУС са бъгави и въобще софтуера на АСУС... товарят таблета доста който и без това е с 1 GB RAM.


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай
#13

Това значи ли, че за МЕ137X няма да има...... аз нямам нова версия 5.0 налична

S20FE SD
Цитирай
#14

Искаш да кажеш МЕ173, та той нямаше 4.3 , 4.4 , как може да се надява някой че е възможно да има лолипоп за него, 
няма да има!

Samsung Galaxy S20 128GB 8GB RAM Dual + Lenovo Yoga TAB3 8
Цитирай
#15

Тази сутрин получих един ъпдейт който беше около 40 МБ. Ама така и така не разбрах какво оправя. Таблета си седи още на 5.0 Някой знае ли за какво става въпрос?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)