Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

следене на телефон
#1

Здравейте колеги ,не знам да ли тук е мястото на тази тема ,ако не е се извинявам предварително ,но ми трябва приложение с което да мога да следя др телефон .

Huawei mate 20 pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Използвай търсачката, колега защото много е писано по този въпрос, а и отделно вградения Device Manager върши тази работа. Само трябва да му инсталираш приложението Device Manager на Google ако искаш да го следиш от твоя телефон или таблет. На другият телефон трябва да му е активна опцията Android Device Manager в менюто Settings -> Device Administrators.
Цитирай
#3

това не е с акаута на гоогле ако го инсталирам на др телефон и си въведа моите данни няма ли да се актива целия ми профил в гооле

Huawei mate 20 pro
Цитирай
#4

Колега, ти кой ще следиш и защо?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Почти всички приложения за намиране на изгубен/откраднат телефон стават. Препоръчвам ти Android Lost и Avast Anti-Theft. Иначе и Android Device Manager става.

D_coffee
Цитирай
#6

Ако имаш руут, пробвай Avast anti-theft- rooted. Можеш да си скриеш дори иконата й, освен това не се затрива дори след връщане за заводски настройки.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#7

Възможно ли е да се открие телефон чрез интернет, без да е пуснат GPS.  Дъщеря ми си изгуби телефона и през профила и в гугъл пише, че местоположението не е налице. Има програма mobiucare, но и там иска gps. Тоя телефон си е отишъл наясно съм, но ако има вариант за в бъдеще превантивно да се подсигуря с приложениение което не изисква gps ще е добре. Ако ли не здраве да е.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#8

Cerberus се казва приложението, а комбинацията да пуска спрян gps за да локализира е... Платена версия + рутнат телефон.. Инсталира се като системно приложение и издържа на master reset.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#9

Avast anti theft върши страхотна работа. Ако пък е рутнат телефона, остава и след ресет. Открива откраднат/загубен телефон, управлява се с СМС или през интернет

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#10

Доскоро ползвахме часовниче MyKi, но вече растем и искаме смартфон от ДКоледа. Дотук добре, ще направим по-добрия избор, но бихме искали да запазим удобството, да знаем къде е потомството..
 Сега разглеждаме различни андроид приложения в маркета и се чудим кое е по-доброто, простичко, и ако е възможно преведено на БГ. Не открихме подобна тема тук, затова реших, че тази ще е полезна Wink

 Моля, които са ползвали подобна програма да споделят опита си, +/- и прочие..

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#11

Пробвай Cerberus 5$ на година за 1 у-во.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#12

Google family link, ползвам го и е супер удобно. Дори наскоро и намерих телефона с него

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
#13

Малко не е точно по темата, ама не мислите ли че щом хлапетата са достатъчно големи да им вземете смартфони са и достатъчно големи да им се доверите и да ги оставите те да ви казват къде са ?
И аз минах през тези трепети с моите деца. И им се доверих. И сега са самостоятелни и никой не го е взел Торбалан !

Изпратено от моят Pixel 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

(2018-12-17, 07:10:14)georgekodinov написа:  Малко не е точно по темата, ама не мислите ли че щом хлапетата са достатъчно големи да им вземете смартфони са и достатъчно големи да им се доверите и да ги оставите те да ви казват къде са ?
И аз минах през тези трепети с моите деца. И им се доверих. И сега са самостоятелни и никой не го е взел Торбалан !
Ми не е по темата ич..

Мерси на колегата @bullyboy! Ще попроуча какви са му и другите екстри..
Доколкото разбрах, май за да може да гледа в Тубата трябва да е 14+ години..

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#15

Опитай и с:
VkurSe;
Cell Phone Spy PRO +;
Talklog;
TrackView;
FlexiSpy

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#16

Още едно предложение : lost android

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#17

(2018-12-18, 12:02:56)siebel написа:  Още едно предложение : lost android

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Отзивите са на двете крайности защо така?
Иначе ми изглежда простичко и по тази причина ми харесва..

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#18

Колега, може да гледа youtube колкото позволиш, аз съм сложил лимит, че иначе няма спиране Smile[Изображение: e949390ba361371166b9e5e248a44326.jpg]

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#19

(2018-12-19, 13:07:08)doxr написа:  Отзивите са на двете крайности защо така?
Иначе ми изглежда простичко и по тази причина ми харесва..

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Нямам представа.
Аз го ползвам от доста години вече и съм доволен. Не за следене. Но ако си забравя телефона някъде мога да си го открия, да си го пренасочвам, да си изтегля контактите и т.н.
Има команди през интернет или през sms.
Прави доста неща.


Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#20

(2015-05-28, 18:47:44)burllaka написа:  Здравейте колеги ,не знам да ли тук е мястото на тази тема ,ако не е се извинявам предварително ,но ми трябва приложение с което да мога да следя др телефон .

Чудесен безплатен вариант също е Location sharing в Google maps. Безплатно, ефективно и супер лесно и бързо през Maps гледаш къде е детето.
От Maps-a на детето телефона в Location sharing даваш да добавиш някой и в "Share your real-time location" избираш "Untll you turn this off"

Но с Family link като цяло си решаваш почти всички проблеми с контрол над съдържанието на телефона на детето.
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#21

+1 Gooogle Location Sharing с приятели се "намираме" много бързо Smile

Ако телефона е Samsung, вградената FindMyPhone при заявка за търсене от сайта (стига да има интернет телефона) си пуска GPS и го локализира.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)