Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lollipop 5 за LG G2 mini
#51

И аз получих ъпдейта и телефона е с lolipop вече,и моя е от емаг и няма проблем,но май стария софтуер повече ми харесваше.
Цитирай
Аксесоари
#52

Привет,
сега се оказва сериозен проблем с роот-а. С нито един инструмент или ръчно не мога да го роотн-а.
Ръчно копирам 3-те файла и след като вляза в Download mode и използвам Send_Command.exe \\.\COMx и sh /data/local/tmp/lg_root.sh dummy 1 /data/local/tmp/UPDATE-SuperSU-v2.46.zip /data/local/tmp/busybox не се случва нищо, но LEAVE командата сработва и телефона се рестартира.
Някакви идеи..?

LG G2 mini x 2, Samsung Galaxy S5, Huawei Nova
Цитирай
#53

Здравейте, от както ъпдейтнах телефона с Lollipop батерията започна да пада със скоростта на светлината. Нормално ли е това и има ли какво да се направи по въпроса ... уж съм изключил всичко ненужно дето харчи батерията.
Цитирай
#54

След ъпдейт направи ресет на телефона.

 
Цитирай
#55

И преди и след ъпдейта направих ресет!
Цитирай
#56

Изчакай да направи 2-3 цикъла батерията след ъпдейта и тогава ще го мислим.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#57

Това не би трябвало да е от значение, все пак телефона не е нов и батерията е разработена, но изписва че най-много използва батерията "Клетъчна готовност".
Цитирай
#58

И при мен се получава така, след ъпдейт и ресет, батерията си пада два пъти по бързо, при абсолютно една и съща употреба. Вероятно това е "цената" за новия софт.

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#59

Ем е широко известно, че Лолитропа е скапан (и като визия и най-вече - като точещ батерията; и това в разните ъпдейти така и не го оправиха) ем сите се напинята да ъпдете до него, а после ревете, че падала бързо батерията...
Цитирай
#60

С lollipop съм от около 2-3 седмици и при мен батерията пада по бързо, но не е трагедия, спокойно си карам ден и полувина - два. Вчера получих още една актуализация като се надявах, че може би ще оправи батерията но пак същата история - "Клетъчна готовност" пак е на първо място по консумация на енергия а при КитКат беше на последно. Angry
Цитирай
#61

Махнали са  опцията Live Effects във видеоклиповете  Sad Sad Huh Bu Yikes Grater

Life is good
Цитирай
#62

Искам да попитам с колко system data* ви е телефона след ъпгреит например аз и жена ми имаме d620r моят е за DEU (Germany) 3,96gb. а нейният TPL (T-Mobile) 5,20gb. може ли да ми кажете как се оправя, мога ли да я променям и защо е така. А относно батерията нямам никакви проблеми и с двата телефона и с другите неща, много съм доволен.

 *п.п. System data-ta се намира в настройки, общи, съхранение, разни.
Цитирай
#63

Предполагам, че разликата в заетото място идва от повечето инсталирани приложения на T-Mobile (т.к. при всички брандирани телефони има доста, бих казал безполезни приложения).

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай
#64

При мен е 4,16GB

Lg G2 mini*Huawei P9 lite*Huawei P20 lite*Redmi Note 8
Цитирай
#65

При мен System data е 5.29GB.
закупен от Емаг.
Цитирай
#66

Видях че има инфо за 5.1.1 надявам се да е истина. http://www.androidorigin.com/lg-g2-mini-...oid-5-1-1/
Цитирай
#67

Как мога да разбера в тия ъпдейти междините като 20В-С и т.н. какво променят.
Цитирай
#68

Има ъпдейт до 5.0.2 от 2.11.2015 - проверка и обновяване през самия телефон.
Към момента нямам коментари - били те положителни или отрицателни.

Life's Good [F2400 -> KG800 Chocolate -> KG320 -> KP500 Cookie -> Optimus L7 -> G2 mini LTE]
Цитирай
#69

Кое му е хубавото?
В магазина го разгледах за 2мин, е нема такава дървения откъм дизайн... сега ме отказаха да взема ЛГ Спирит... и да дам моя (Г2 мини) на брат ми.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#70

[Изображение: a43bed127c42a291dc283ff6750958f6.jpg][Изображение: 356e01b88a668e5d2303ca03943c8e72.jpg]
Това е на 50% яркост. Като цяло съм доволен от батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)