Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт на Huawei Ascend P7 до 5.0 Lollipop
#1
Rainbow 

Здравейте колеги,
днес попаднах на една страничка с ъпдейт за нашите телефони до 5.0. Някой да знае нещо повече?
Ето я страницата
Не знам дали да се пробвам, понеже съм с L10, а тук нищо не е пише за модела...

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е лъжа, търсил съм и на други телефони за ъпдейт до лолипоп и всеки път ми излиза тази страницата с едно и също написано (освен модела на телефона), дори и снимките са напълно еднакви, а други коментари освен тези долу - 3, няма.

Samsung Galaxy S7 edge 32GB Black Onyx
Цитирай
#3

Ето малко инфо по темета. Tummenupp 

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73947
-----------
http://www.phonearena.com/news/Huawei-As...ar_id68035

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Както е публикуван списъка на телефоните за ъпдеит лисва P7 -L10.
Цитирай
#5

Не е само за нашия модел и за другите модели са китайските им версии. Отново разочарование както с предния ми телефон Huawei P1, за две години не мръдна от ISC. А като гледам цените на новите телефони продължават да растат - за пример P8, сравнен с цената когато излезе P7.

Huawei P20 Lite
Цитирай
#6

Още не е излезнала бета версия
Цитирай
#7

Официално от немския съпорт получих отговор че фиксирана дата няма за бета тестова версия на андроид 5.1 с емолюшън 3.1за хуавей п7 когато излезнат ще бъде обновено в страницата в фейс бук или официалната
Цитирай
#8

От испанския съпорт казаха 6 юли за избраните за бета , предполагам още в същия ден ще я има качена в xda.
Но аз да си кажа , това ще ми е първия и последен Хухавей.
Не може Сони да пускат превю за Андроид М на половината си телефони преди почти месец, а аз да чакам още бета за близалката.
Цитирай
#9

(2015-07-01, 15:52:13)derius написа:  Но аз да си кажа , това ще ми е първия и последен Хухавей.
Не може Сони да пускат превю за Андроид М на половината си телефони преди почти месец, а аз да чакам още бета за близалката.

Жалко е, че оценяте качествата на един смартфон по този нелеп критерии!
Цитирай
#10

За мен, във времена в които така наречените флагмани са с почти идентични хардуерни характеристики , да кажеш че софтурната подръжка и актуализация е нелеп критерий , също е нелепо.
Цитирай
#11

Само за инфо, не пуснаха вчера ОТА за бетата до лолипоп както бяха обещали от испанския съпорт. Официалното обяснение е , че нямало достатъчно кандидати отговарящи на изискването телефонът да не е брандиран за някой оператор. Сега казаха : до 13 ще я пуснем. От немският съпорт са казали уж днес за бета , но още никой не я е получил. Ъпдейтите не са им силната страна явно Smile
Цитирай
#12

Аз им писах и отговориха ,че точна дата няма
Цитирай
#13

Днес в немския блог обявиха , че има забавяне поради бъгове за сега не е обявен дата на разпространение.
Става въпрос за бета версия

Уважаеми уважаеми клиенти,

Благодарим ви за ценен обратна връзка и участие в тази бета тест. За да се улесни вашата използване и тестване, ние бихме искали да ви напомня за следната информация:

1. Android / EMUI 3.1 Firmware е достъпна само за следващата версия на телефона, докато останалата част от друга версия не ще бъде в състояние да получи уведомлението за ъпгрейд. Моля проверете внимателно:

MT7-L09 (MT7-L09 V100R001C00B137)

MT7-TL10 (MT7-TL10 V100R001C00B120SP04)

P7-L10 (P7-L10V100R001C900B803)

H60-L04 (H60-L04 V100R001C00B380)



2. Графикът на теста е както следва, моля, намерете съответната дата за всеки модел продукт. Ако срещнете някакви софтуерни проблеми след обновяване на бета версия, любезно предоставят обратна информация за тази пощенска кутия: my_beta_test@Huawei.com пред "Крайният срок за обратна връзка". Ние ще събира ценни вашите мисли и предложения за подобряване на последваща версия.

3. Тази бета версия не е последната стабилна версия. Може да срещнете някои неизвестни проблеми, докато го използвате. Моля реши внимателно дали искате да го ъпгрейд.



Продукт
IMEI Collection Deadline
Бета версия OTA дата изстрелване
Краен срок Обратна връзка
MT7-L09
06.29.2015
07/02/2015
18.07.2015
MT7-TL10
06.29.2015
07/02/2015
18.07.2015
P7-L10
07.24.2015
Преди 06.08.2015
20/08/2015
H60-L04
07.06.2015
Преди 12.07.2015
27.07.2015


Благодаря ви за подкрепата Huawei!


От: Иван Кирилов [litmos.ik@gmail.com]
Изпратено: неделя, 21 юни 2015 23:37
До: pmail_MYBetaTest
Относно: Android близалка бета тестер

правете си изводи
Цитирай
#14

Вчера ми дойде ОТА бета ъпдейт до лолипоп 5.1.1. Много бъгове и неработещи неща има , дано ги оправят в официалната версия.
Цитирай
#15

Това значи ли ,че другите версии на телефоните няма да получат ъпдейт до близалката въобще?!
Аз съм с P7-L10V100R001C00B609

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай
#16

Ще получат, август финална версия. И аз бях на В609 и пратих мейл за бета, който иска може на huaweiblog.de да разбере как да инсталира и бетата
Цитирай
#17

Нулира ли си телефона след големия ъпдейт да изчисти грешките

Моля те пиши какво точно не работи а също така и до спорта на немците

Първо получих в 621после бета версия на в806 и д ви кажа оправен е лагът с менаджера на телефона няма го това забиване иконите са по цветни нямам много време да го рзбъзикам
Цитирай
#18

Някакви новини?
Някой получил ли е официалната версия на близалката?

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай
#19

Още няма офи....релейз.. на близалката след 20 08 новини
Цитирай
#20

От XDA си изтегих близалката, в статията не пише че е бета, инсталирах я, след това уайп дата, кеш, и все едно нов телефон. След един час работа започнаха проблемите.
1. Забива много
2. На Facebook при прилистване, когато стигна до видео, то тръгва автонатично, но само звук и черен екран, при кликване в/у видото телефона забива и се налага рестарт
3. Youtube.app не пуска видео
4. Един много странен процес стапя батерията за отрицателно време, независимо дали ползваш телефона и загрява до "не моа го пипна" а името на процеса е "медиен сървър"
Има и 4 и 5 и до на ..... ядосах се много и минавам на китката до официален плизалчо

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#21

Има лекове за повечето неща , оправят се повечето с Хуавейския апп сторе и ъпдейти на програмите от там.
Мен ми падаше батерията много заради Wifi+ опцията , след изключване май ми държи повече от китката, РАМ управлението е супер в близалаката.
За медиа сървър процес - махни или пусни Nu player в девелопър опциите. Като краен вариант е без карта да го ползваш Smile
Аз го ъпдейтнах до бетата без уайп дейта, кеш и при мен като, че ли е по-добре от на другите с бета. Забива ми корпоративния мейл и само рестарт го оправя , ютюба е зле.
Официален ъпдейт до близалката ще се забави , очакваме го малко след като останалите ъпдейтнат до Андроид М.
Това е малко в кръга на шегата, но се очаква май края на септември.
Цитирай
#22

а кой е тоя хуявей ап стор.аз що го мямам.

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай
#23

Ако имате инсталиран друг видо плеър чрез опции на програмиста го сменете да не използва стоковия и клиповете тръгват в фейс бук но за ю туб не става

Интересно ми е как версията на телефона ми е в805  а в  официално то писмо са е писали 803 вие с коя сте

Има по нова версия b813 в русия и пакистан
Цитирай
#24

(2015-08-14, 18:28:09)litmos написа:  Още няма офи....релейз..  на близалката след 20 08 новини

А как се връщаш на официалния РОМ? Аз съм с близалката, имам всички изброени проблеми и не мога да се върна каквото и да правя.
Би ли споделил как го downgrade-ваш?
Цитирай
#25

Ръчно се връща в немския съпор има данни и обяснения
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)