Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт на Huawei Ascend P7 до 5.0 Lollipop

На мен пък с Андроид 5.1 ми е доста бърз телефона. Няма лаг, ползвам интернет, социални мрежи, музика, играя Real Racing 3 и още някой игри. Единствено батерията не може да издържи 24 часа. При мен държи по около 7-8 часа, но аз кажи речи постоянно съм на телефона или през интервали. Имам и п6 с кит кат, при сравнително близки характеристики п6-цата се задъхва и лагва доста, но там го отдавам на това, че всички приложения са на сд-картата, която не е от най-бързите.

OnePlus 6 A6003 8GB/128 GB Midnight Black
iPhone SE
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, съфорумници. Надявам се да получа отговор и да нямам някакви последствия след моето питане, но реално не знаех в коя тема да пиша. Обмислям тази седмица да си купя Huawei P7, но преди да го взема искам да ви попитам - този телефон има ли жироскоп? При последния ъпдейт (андроид 5.1.1) работи ли жироскопа и можете ли да гледате 360 градусови видеа? В интернет на едно място пише, че има, на друго място пише, че няма. Ще може ли някой да погледне някое 360 градусово видео в ютюб и да ми каже дали всичко си работи както трябва.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Прати ми линк и довечера ще го погледна

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

(2016-05-09, 14:37:15)bobyn написа:  Прати ми линк и довечера ще го погледна

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

https://www.youtube.com/channel/UCzuqhhs...zMuM09WKDQ в този канал има доста такива видеа. Проверете и ми кажете, ще ви бъда много благодарен.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2016-05-09, 14:08:21)Anastasia123 написа:  Здравейте, съфорумници. Надявам се да получа отговор и да нямам някакви последствия след моето питане, но реално не знаех в коя тема да пиша. Обмислям тази седмица да си купя Huawei P7, но преди да го взема искам да ви попитам - този телефон има ли жироскоп? При последния ъпдейт (андроид 5.1.1) работи ли жироскопа и можете ли да гледате 360 градусови видеа? В интернет на едно място пише, че има, на друго място пише, че няма. Ще може ли някой да погледне някое 360 градусово видео в ютюб и да ми каже дали всичко си работи както трябва.

1.Да има жироскоп и
2.Да могат да се гледат 360 градусови видеа
Цитирай

Потвърждавам.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

(2016-05-05, 08:06:14)sunmaster написа:  Е да тук си прав,ама аз така и не разбрах,защо тая пущина п7 не снима добре когато камерата е съвсем леко замърсена,защо му отнема около секунда по някога да отвори указател,абе в общи линии бавен,а с андроид 5.1 ? Аз имам опит с 5.1 и до сега всички апарати с тази ос са бързи,но не и този и то след хард ресет.

@sunmaster
прочетох ти мненията и ще изкажа своето
Р7 ползва хлапето ми, дванайсет годишна "кифличка" - телефона е на година и половина и тя го смазва от ръчкане....почти винаги е на WI-FI или моб.данни (4G), игрите ги сменя през седмица...ако не играе или рови в интернет, слуша музика.
Батерията изкарва ден и половина - два...калибрирал съм я три-четири пъти и периодично ОПТИМИЗИРАМ телефона.
Задължително всеки телефон го руутвам веднага.
За да напишеш тези неща за Р7 причините според мен са две:
1.обикновено заяждане - възможно е да си поредния потребител открил Windows Phone и оплюващ Android....
2.за да имаш тези проблеми с Р7, значи androida-а ти не е бил ОПТИМИЗИРАН, само ти си знаеш какви приложения си ползвал или колко си го "задръстил"....а това повярвай ми не те прави "разбирач".
Телефона е такъв какъвто си го направиш...за някои и Galaxy S7 е бавен и лагва.
Между другото единия ми телефон е Nokia 930 (доста по-добър от твоя в подписа) - очарован съм от WP, но това не ме кара да плюя по който и да било андроид (или телефон).

За да не съм спам:
телефона е ъпгрейднат с близалката, но за мен няма никаква разлика - нито за добро, нито за лошо...оставих я само защото хлапето си харесва новите иконки и защото скоро новите приложения ще искат нов андроид.
Цитирай

Ще ти отговоря така: Аз разбирам достатъчно от андроид и на 100 процента съм си настроил телефона(който и модел да е той). Както писах в един от постовете ми,аз бях с 5.1 лолипоп,без рут,след чиста инсталация,последващ хардресет и качени единствено фейсбук,месинджър,скайп,андроид уеар. Нищо друго. Като всички програми бяха в картата с памет преместени,а самата карта е A-DATA PREMIERE CLASS 10 UHS1(ултра бърза) При слушане на музика с блутут слушалки около 4ас,включен непрекъснато блутут зради часовника с андроид уеар,без включено 3г,със снимане около час и переодично включване на 3г (преминаване от 2г на 3г за по 5 мин 3 пъти за проверка на месинджър и имейл и отново минаване на 2г) батерията ми бе 30 процента в 17 часа,като съм го свалил от зарядно в 9 и 30 сутринта. Телефона беше почти нов с още година и 6 месеца гаранция. 
Аз съм ползвал Мейзу м2 нот(от 9 и 30 сутринта до 9 и 30 на другия ден имам още 60 проц батерия с непрекъснато 3г и нет ,музика час със същите слушалки и на екран за това време 4 часа поне)
Имах HTC ONE MAX (при същото потребление плюс филм,батерията на другия ден бе на 40 проц)
Алкател Идол 3 мини (на другия ден още 60 проц)
Лумията при 8 часа екран имам батерия в 22 часа още 25 проц.
Сам виждаш ,че не спамя или се заяждам. Относно бързина,то това е най-лагавия тел за мен,предвид летящия он макс,алкател и мейзу м2 нот. Какво разбирам под това-отваря със лаг указател,набиране,скайп,фейсбук и т.н(лек лаг но лаг) При останалите изброени от мен,такъв или липсва или аз не съм забелязал,тук говорим за андроид.
Уиндоус фона си има други трески за дялане,но относно бързина и удобство не е лош,въпреки,че според мен има още какво да се желае,но пък по-повечето параметри е супер. 
Затова не мисли,че съм някакъв мразещ,не просто П7 за мен е най-голямото ми разочарование и с радост го разкарах.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

Тоя телефон явно няма да има ъпдейт на андроид 6.Колкото и да е сполучлива една машинка няма ли потдръжка,не я бива!Май следващата ми ще е от друг производител.Напоследък Хуавей дръпна с популярни и прехвалени модели,ама на каква цена?!Много реклама и нищо с което да зарадват потребитела.Двойна камера, верно добри фотки се получават но доста изостава от другите камерафони.И защо трябва да дам тогава куп пари за уж страхотната и уникална камера ли?!

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай

Здравейте, за съжаление поради технологични причини не е възможен ъпдейт на Huawei P7 до EMUI 4.0 и Android 6.0.
Поздрави
Цитирай

Знаете ли кой е камера сензора на модела ? Преди време влязох, чрез код, в някакво меню и май беше излязло, че е imx179, а от един сайт, в който проверявам какви са камерите на телефоните, ми показва imx214 .

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Здравейте
И двата сензора са на Sony ,просто единия се среща по често при Waterproof телефони и е една идея по бавен,друга значима разлика няма!
Поздрави
Цитирай

А кой е в п7, мерсиSmile

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Здравейте,

Моля за помощ. След последния ъпдейт на Huawei p8 ми изчезна енергоспестяващия режим.. а доста си го ползвах.. Моля за помощ как да си го върна. Благодаря! Bu
Цитирай

Здравейте, имам HUAWEI P7, който е все още с B609, Android 4.4.2. Не успях да разбера дали официално е излязъл ъпдейт до по-висока версия, или всички сте ъпгрейдвали ръчно? Като го пусна да проверява за ъпдейти ми показва, че няма.

Благодаря предварително за отговора.
Цитирай

Откъде си закупила телефона? Да няма нещо правено по него (руут и т.н.)? Нов или втора ръка го взе?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Здравейте, купен е чисто нов от Технополис, не е рутван.
Цитирай

И при мен не намираше ъпдейти на хонор 6,за това ги свалих ръчно:
http://www.carbontesla.com/2016/03/downl...re-europe/
просто казано теглиш това и копираш длоад папката на картата памет,след това отиваш в актуализациите и я инсталираш от локален ъпдейт.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)