Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт на Huawei Ascend P7 до 5.0 Lollipop
#26

(2015-08-14, 18:28:09)litmos написа:  Още няма офи....релейз..  на близалката след 20 08 новини

Другата седмица е 20-и ... само че септември. Тези са по-зле даже от Самсунг с техните неъпдейти на таблетите им.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
Аксесоари
#27

А какво се случва с официалния ром?

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#28

Huawei P7 – neue Beta Firmware verfügbar [Download]
Цитирай
#29

А леново нямат конкуренция тези пак се мъчат да правят нещо
Цитирай
#30

Скъпи прриятели на Huawei Ascend P7, може ли някой от Вас да качи готова сборка на на IGO, за да си я инсталирам, понеже пробвах няколко и не мога да си я кача.Моля, модераторите или някой, които е на "Ти" или я има качена  да ми помогне..Може да я цъкне или тук или на лично съобщение.Благодаря за разбирането.
Цитирай
#31

Моля те не пиши тук създай нова тема

Има начин как да се оправят бъговете с фейс бук и ю тууб деинсталирай те първо и после ги качете от плей маркета наново след като инсталирате фейсбук в настройки на самото приложени деактивирайте отметката авто плейване на видео м/у другото утре ще тествам новата бета версия б815 ако не ви пиша значи съм брикнал телефона :-)
Цитирай
#32

Инсталирана нова бета версия b 820 lokal update.малаазия съпорт отговориха че най вероятно през октомври офи.релеиз  при нас ще е по късно месец горе долу .
и при новата версия авт плей видео на фейса не работи  оправен е бъг с ю туб аларма работи добре
Цитирай
#33

(2015-09-20, 17:17:24)shekera написа:  Скъпи прриятели на Huawei Ascend P7, може ли някой от Вас да качи готова сборка на на IGO, за да си я инсталирам, понеже пробвах няколко и не мога да си я кача.Моля, модераторите или някой, които е на "Ти" или я има качена  да ми помогне..Може да я цъкне или тук или на лично съобщение.Благодаря за разбирането.

От потребители като теб, изпитвам огромно желание да се откажа от интернет... Плача! Bu

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#34

В една от темите за избор на телефон колега пише, че си е взел Р7 и той вчера или онзи ден се бил ъпдейтнал. Някой да е получавал някакъв ъпдейт? И ако да, каква версия и билд.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#35

Нищо такова при мен...

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#36

Е аз го питах колегата, ама ставаше въпрос за В609

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#37

Ок благодаря това е официалният ъпдейт преди година
Цитирай
#38

Версия на официалния ъпдейт за лилипоп b830 и тя има доста бъгове в момента съм с нея и почвам да съжалявам за повече инфо Huawei blog.de
Цитирай
#39

Някой знае ли кога ще има ъпдейт за B609 ?
Цитирай
#40

Както колета LITMOS е писал - за повече инфо в немския блог. Там си сваляте всички версии след B609 и си качвате последната B830. http://www.huaweiblog.de/huawei_firmware...downloads/

Huawei P20 Lite
Цитирай
#41

Първо в621>в623>и веднага след това полулавате дейт в830.не ви препоръчвам офиц...Ъпдейт.
Цитирай
#42

Здравейте, от днес, вече вчера и аз съм собственик на телефончето. Версията е 4.4.2, а модела е L10, кога ще има ъпдейт, нали са пуснали бета или то трябва ръчно? С първите ми впечатления останах очарован от телефончето, но има и някой проблеми, като например, че усещах лаг при Dungeon Hunter 4 и много загря докъто я играех, за загряването разбирам, всеки телефон грее малко или много, но лага за бивш флагман .. а след рестарт играх Real Racing 3 и нямаше никакъв лаг. Също не мога да спра корекцията на думите при клавиатурата, винаги съм го правил, че и на приятели съм я спирал, но тук нещо се озорих. Друго е постоянното известие за не открита мрежа ли.. какво беше. За батерията мисля, че не се зарежда много бързо, а и, че не мога да извлека максимума от нея, цеди се бързо. Още нещо, което не засяга проблем в телефона е надраскана камера, със спирт, паста или какво да пробвам, защото обичам да снимам. Сигурно сте ме помислили за голям критик, но просто имам въпроси, като цяло телефончето е уникално.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#43

Лаговете в играта намаляха, може би с лолипоп няма да ги има, но има малки в менюто, като например при свалянето на статус бара и други, които са дразнещи. Най-вече батерията ме разочарова и съм склонен да мисля, че е от версията, не е много силна, но ZTE-то ми с 500mAh по-малко си караше къде, къде повече от този. В друга тема ми казахте, че колкото и да го тормозя до вечерта ще изкарва, а аз се ограничавам да го пипам, че поне до обяд да ме изкара. Прикачвам една снимка да видите как за половин час на екран са паднали 40%, като почти не е и пипан, а не оставям отворени приложения, включени wi-fi, данни и други, също нямам приложения, които да цедят батерията. При вас така ли е тази батерия.. и бавното зареждане, с оригиналното зарядно е бавно, пробвах със зарядно на лг и същата работа.
   

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#44

Rad0slaw, първо за батерията, виж кой процес ти яде най-много ток, ако има такъв и не е важен за работа на телефона, го изключи, намали малко яркоста на дисплея, смъкни резолюцията му до 720х1280 (аз лично разлика в картината не намерих, а пести доста ток). Ако позваш мобиле нет, разхода е гарантиран, особено ако си на място където обхвата е слаб. Забелязал съм че дори и при не проверена нотофикация, телефона яде ток.
Ако това не помогне, едни фабрични поняго вършат работа.
Относно игрите, има си лаг на някой игри. РР3 ми наги само когато ми е пуснат нета и много рядко, Дунгеона - 4 без грам лаг, 5 - също без лаг, но ми вървеше на бързи обороти и я махнах, и сега за да не съм Оф, минах на Андроид 5.1.1 Б850 - телефона стана голямо дърво, лаг в менютата, лаг в игрите, фейса забива, оригиналния браузър забива и се върнах на 4.4.2 Б621. При 5.1.1 NFS NO не се играе от лаг а при даунгрейда направо лети.
ПП. При свяко слагане ром правя ресети, уайпове и всякакви глупости за да почна с новия на чисто.
ПП2 Ако разбереш как се оправя драскотините на камерата - пиши, че и аз съм в кюпа.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#45

Ами това казах, че няма процеси, които да точат батерията, изключвам си wi-fi и мобилния, яркоста автоматична или под половината, резолюцията веднъж я свалих за малко, не видях разлика, но искам да използвам пълния потенциал на телефончето, обхвата не ми е слаб, данните са постоянно на H+ когато са включени, да не  би да е това 3G, което пише над обхвата.. то да точи нещо, а и е неприятно все имам чувството, че съм си пуснал данните. За игрите не знам .. също като с батерията, не съм му връщал фабричните, защото му наслагах някой неща да пробвам и не ми се теглиха отново, може и игрите и батерията да се подобрят. От къде да проверя кой B е Big Grin А относно камерата гледах тези цък цък и други, но не съм пробвал.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#46

Здравейте, виждам, че не ме отразявате, но ще пиша за тези, които се чудят дали да слагат лолипопа  Big Grin.
Снощи реших, че ще ъпдейтвам и ей така на сляпо, без никога да съм се захващал с Huawei дръпнах ъпдейта (телефона ми беше b609), направих папка dload (първия път я направих в сд картата втория във вътрешната памет на телефона, има си такава папка, но не искаше да се прехвърли файла там). Първия ъпдейт беше до b621, след като прехвърлих файла в папката от телефона отидох в настройките на актуализатор>локална актуализация и се избира кой файл да е и това е цялата философия. След това същата работа с b805, което е Android 5.1.1 и EMUI 3.1 и върнах фабричните (от телефона понеже с комбинация от копчетата излизаше инсталиране на ъпдейт, не съм правил wipe и др неща), нямам си на представа дали е официално или някоя бета, но си има своите плюсове и минуси.
Като плюс мога да отбележа, че управлението на рам-та май се справя по-добре, има повече свободна и пише, че е от 2,00GB, а не 1,86 или колкото беше.
В камерата има нещо ново, забавено движенио, но хич не е забавено, а забързва, мисля че е time lapse. Още един плюс са игрите, пробвах Dead Trigger 2 и Mortal Kombat X и нямаше никакъв лаг, като при втората много грееше. Има и някой приятни новости като status bar-a, смаляването на екрана за работа с една ръка като плъзнеш по бутоните. Да започна и с минусите. На заключен екран като дръпна от долу нагоре и като излезе онова меню всичко е в някакви йероглифи. Друго е, че като пусна wi-fi и отгоре на обхвата ми излиза какъв е мобилния, излиза ми H и като смених мрежата към 2G излезе E и така имам чувството, че мобилния е пуснат, не се свиква лесно. Двойно почукване за включване на екрана и начертаване на буква за отваряне на приложение от заключен екран - супер, ако работеха ..  Няма го бутона за прибирането на другите бутони, а си е доста удобно. При задържане на power бутона в менюто където показва рестарт изключване и др. анимацията лагва, всеки път. Батерията .. ужас е, не съм имал телефон с по-калпава батерия, не може за една нощ да падне цялата (без включени приложения, wi-fi, данни) и да се цеди като секунди. С лолипопа също е зле, но утре ще пробвам реално как е. За тези неща се сещам, а и малко съм го ровил, все пак ако някой може да помогне особено за батерията да сподели, все пак не съм го взел да стои в джоба и като се прибера да го пусна на зарядно..

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#47

Телефона ти се държи странно. Вече има излязъл официален В830, препоръчвам ти да го сложиш начисто и тогава да видиш как е.
Ето двете теми:
http://forum.xda-developers.com/ascend-p...i-t3215314
http://forum.xda-developers.com/ascend-p...5-t3221493

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#48

(2015-10-09, 18:43:23)Rad0slaw написа:  Ами това казах, че няма процеси, които да точат батерията, изключвам си wi-fi и мобилния, яркоста автоматична или под половината, резолюцията веднъж я свалих за малко, не видях разлика, но искам да използвам пълния потенциал на телефончето, обхвата не ми е слаб, данните са постоянно на H+ когато са включени, да не  би да е това 3G, което пише над обхвата.. то да точи нещо, а и е неприятно все имам чувството, че съм си пуснал данните. За игрите не знам .. също като с батерията, не съм му връщал фабричните, защото му наслагах някой неща да пробвам и не ми се теглиха отново, може и игрите и батерията да се подобрят. От къде да проверя кой B е Big Grin А относно камерата гледах тези цък цък и други, но не съм пробвал.
Определено имаш някакъв проблем с батерията.Моята в момента е на 38% след 1ден 9часа и 10мин.За това време съм играл 1 час и малко на фифа 15,имам около 20мин.мобилни разговори, около 10 минути разговори по whats app,още толкова по messеnger,получени 3бр. смс и четене на 2-3 статий в Спортал. wi-fi  и мобилните данни са постоянно включени.Дисплея съм го оставил на 720*1280.Яркостта е на  Auto
Цитирай
#49

Мерси, а кое от двете и върху b805 както описах,че съм го направил или по различен начин и как да вляза в рековъри, за да направя wipe и какви други неща трябвач?
Със сигурност има проблем.. днес даже си взех зарядното с мен. Батерията пада доста дори когато не се пипа и е на изключен екран. Дали този проблем може да се оправи софтуерно, а не да сменям батерията. Пуснах го преди малко да се зарежда и засякох, че за 45мин. се зареди с 23%, като се има в предвид, че с лолипоп зарежда май по-бързо, пробвал съм с няколко вида зарядни и кабели освен оригиналните.. трагедия е тази батерия и откъм зареждане и живот, дано се намери някакво решение.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#50

Радославе,на 7 октомври за първи път си писал за новата си придобивка.В първия си пост пишеш за добри и лоши впечатления,като сякаш лошите са повече!Също там споменаваш за надраскана камера с което си вадя заключения ,че телефона ти си го взел втора употреба.Така ли е?
Ако е тъка има вероятност да има хардуерен дефект и никаква инсталация на лолипоп-молипоп няма да ти помогне,носи го в сервиз.

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)