Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт на Huawei Ascend P7 до 5.0 Lollipop
#51

не чете постовете където съм писъл за ъпдейта 5.1.1
версията б830 изобщо не е добра мого от приложенията не работят има бъгове в ю туб ауто плей видео на фейс бук пауър бутона не функционира правилно батерията грее гугъл хром не работи добре и е нужен рестарт на телефонът препоръчвам ролбак към 4.4.2 след това версия б 621 всичко това се прави с локален ъпдейт

относно игрите има да не ти лагват активирай опция на разработчик ако знаеш къде да пипаш няма да имаш проблем но за сметка на батерията е всичко
Цитирай
Аксесоари
#52

Ами какъв хардуерен дефект.. освен батерията нещо, говорих с човека и каза, че при него е стигал и до 2 дни с включени данни и не е имал проблеми, а е коректен, не знам какво може да му има, но не ми се ходи по сервизи отново.. с г2-та 1 месец карах и после сервизи и така и не стана, а този 1 седмица и .. Искам да сложа b30, но май не може върху b805, трудно ли сте downgrad-ва? След това да вляза в рековъри, незнайно как, и да направя factory reset, wipe и всичко, което трябва пък може и да се оправи..

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#53

не е трудно но версията б 830 е много лоша телефонът  не работи правилно 1 изтегли версията : http://consumer.huawei.com/de/support/do...m?id=49144
2 https://mega.nz/#!dE4Fxa4Y!33aewztz7RiFc...QPAHf8n1Ag
3 намираш версия 623 и след това трябва да получиш в 830
прочети малко преди да правиш нещо Huawei blog .de
p7 има много модели  европейската версия е p7-l10

в ю туб има клипове как се прави фактори ресет според мен има бая да четеш преди да почнеш да си флашваш телефона  сам.максимум на батерията без игри е 8 до 10часа
Цитирай
#54

Вече го правих 2 пъти, но нямах никаква представа какво правя и сега съм с B805, трябва ли да връщам някоя или направо към 830, а модела ми е европейската версия. Батерията не може да изкара пълна без да се пипа въобще от 8 до 10 часа, а камо ли ако се го ровя..

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#55

първо трябва да намалиш до 800 и след това както ти обясних 621 623 830 проблема с батерията ти е от бета версия 805 като сложиш 830 ще стане даже и по зле
Цитирай
#56

Сложих B830, но ми се струва, че батерията пада доста бързо.Та въпросът ми е как да се върна на версията която си бях преди-B609.Изтеглих я, но след като се рестартира телефона веднага ми дава грешка.Изтеглих и версията от линка по горе, за връщане от Emui 3.1 до Emui 3.0, но тук стига до 19% и пак ми дава грешка. Може ли някой да обясни стъпка по стъпка как да се върна на старата си версия.
Цитирай
#57

не став така първо трябва да намалиш на б800 и след това 609 или 621 в по горен пост съм дал линкове от 830 не можеш директно да върнеш на 609
Цитирай
#58

Благодаря колега litmos. Така вече стана.
Цитирай
#59

пак заповядай . не слагайте б 830 само си омазвате телефоните версията не е стабилна и после един час главоболия
Цитирай
#60

Къде сме ние? Още за близките се молим... Последният бранд който обяви кои негови устройства ще получат Marshmallow OS е китайският Huawei. Първите надградени в началото на Ноември ще са Huawei P8, P8 Max, P8 Youth Edition, Mate 7, Mate S, G7, G7 Plus, както Maimang 8 който се явява китайска версия на G8. Последствие ъпдейт ще има и за Honor 6, Honor 6 Plus, Honor 7, Honor 7i, X2, Honor 4X и Play 4C. Заедно с това, те ще обновят и Emotion UI графиката си.

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#61

Много ми е чудно защо няма бг спорт главен и в фейс бук страницата мълчат

(2015-10-21, 21:03:16)litmos написа:  Много ми е чудно защо няма бг спорт главен и в фейс бук страницата мълчат

Съпорт имам предвид
Цитирай
#62

да ви кажа честно всички европейски мобилни оператори са получили версия б621 а за българия е още б609 чакайте от а ъпдейт ама когато цъфнат налъмите да не говорим за последната им версия б 830 която е пълна с бъгове и Huawei до сега не са излезнали с официално с становище за големият им флагман преди година съжалявам че досега им бях бета тестер дори на мейла не отговарят
Цитирай
#63

Има ли, ще има ли ъпдейт и кога защото съм доста време с б830 и е доста бъгава. За батерията .. още е зле, няма промяна, но явно такъв е модела.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#64

питай бг Съпорт може да ти отговорят
Цитирай
#65

ПОООМООЩЩЩ !!!
Сложих си парола за заключване, но не знам каква?!!
Как мога да я премахна? Плс помощ ;(
Цитирай
#66

Въведи я 5 пъти погрешно и ще ти даде алтернатива за възстановяване!
Цитирай
#67

(2015-10-31, 04:30:49)Rad0slaw написа:  Има ли, ще има ли ъпдейт и кога защото съм доста време с б830 и е доста бъгава. За батерията .. още е зле, няма промяна, но явно такъв е модела.


Да попитам за още един от не малкото проблеми. Знам, че мтел имат някакъв проблем с мрежата си, но при мен още продължава и не знам дали е от мрежата или телефона. На боб съм, който е с мрежа на мтел. Мобилните данни не се включват каквото и да правя, рестарти, самолетен режим.. никакъв ефект и това дни наред. Преди малко влязох в избиране на мрежов, махнах автоматичното и избрах мтел 3G и веднага се включи, а сега като проверявах какво е точно спря и не иска да се пусне отново? Не разбирам какво съм направи, интернет има.. да не вземе да начисли сметка?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#68

за сега ням да има

върни се към кит кат
Цитирай
#69

има нова версия b839 beta която е поправка на откритите бъгове при 830 с период на тест една седмица, ако някой има време от колегите и му се занимава да тества може да е изтегли до колкото съм запознат условието е ,че трябва да сте с 830
Цитирай
#70

           

тествах е най добрата е за сега
Цитирай
#71

При мен още не е дошла, да чакам ли или локално да актуализирам ? Досега винаги съм правил ресет на телефона след актуализация, но сега като че ли не ми се занимава да си прехвърлям всичко защото съм му сложил адски много неща и ще е проблем ли ако не го направя ? Бекъп никога не съм правил.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#72

както искаш дали ще е локално или отА няма значение телефонът се държи по добре но да те предопредя това е бета версия
Цитирай
#73

А за следващата ще трябва ли да връщам версии или направо от бета към официалната ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#74

Като излезе официалната в немския блог ще е описано дали ще трябва да връщаме или директен ъдпейт. Там всичко е подробно.

Huawei P20 Lite
Цитирай
#75

(2015-11-16, 09:13:57)gorila написа:  Като излезе официалната в немския блог ще е описано дали ще трябва да връщаме или директен ъдпейт. Там всичко е подробно.

Това ли? http://www.huaweiblog.de/huawei/huawei-p...-lollipop/

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)