Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за Xcover 2
#1

 
 Здравейте

Имам въпросния телефон и пред месец го рутнах. Всичко беше ок докато днес не пипах където трябва с рут екплорер.
Исках да си променя текстовете и влезнах в ystem/fonts и там махнах файл Roboto-regular.ttf и смених името на Roboto-Light.ttf с това на Roboto-regular. След това рестартирах и до тук. Виждам името на модела след което се появява логото на самсунг на черен фон и до тук. Върти и нищо не става. Само премигва светлинка зад надписа. Така сие  оригиналното лого. Като натисна палар бутона да го изгася само рестартира и нищо. Преди да направя тия глупости поне копирах font папката в СД картата та имам всички ttf файлчета. Обаче сега дали ще мога да влеза по някакъв начин в СД картата и да копирам от там и да заместя всички файлчета в system/font папката и телефона да тръгне. Опитах се стартиране на vol+ home power и влизам във въпросното меню. Там отидох до wipe all user data и го стартирах. Обаче пак не ще да потегли.

Та има ли начин да си подкарам телефона или да го карам в сервиз. Или пак да го рутна с одина.

Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Нагласих го.
Цитирай
#3

Замених телефона с по-новата му версия и сега съм си наумил този да го изчиста напълно от приложенията и да го ползвам само и единствено за навигация. Демек да го превърна само да е навигатор. Та моля да ми помогнете какво да изтрия от него така че да може все пак да работи като навигация. Искам да изтрия почти всичко. Телефония, съобщения, блутут, браузери абе максимално отваряве на място за навигацията. Телефона е рутнат и доста от дразнещите ме приложения съм изтрил. Така че ми трябва само инфо какво още да изтрия.
Благодаря.

Изпратено от моят SM-G389F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)