Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията
#1

От скоро имам проблем с бързо изтощаване на батерията. Без да правя нищо се изтощава страшно бързо. Днес почти не съм си използвал телефона (27 минути screen on time) с включен Wi-Fi и Stamina mode и вече съм на 50%. Направи ми впечатление, че Cell standby използва доста от батерията и пише, че през 36% от времето съм нямал обхват, което не е вярно. Преди, когато тъкмо си бях купил телефона имах подобен проблем поради слабо 3G Покритие на Мтел, но не се изтощаваше толкова бързо батерията. Сега съм със  сим карта на виваком и сигнала вкъщи е -89 dbm.

П.П.: Не е от батерията, понеже имам 2 и с 2-те е така.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Помисли кое приложение си инсталирал последно, този проблем се появява от някои приложения, моя съвет е махни всички които си инсталирал последните няколко дни, рестартирай телефона и би трябвало да нямаш проблем.

Xperia L, Android 4.2.2 stock
Xperia Z3 Compact, Android 5.1.1 stock
Цитирай
#3

Макар че беше минал само 1 месец откакто си оправих телефона и го бях преинсталирал, вчера реших да му флашна последния стоков ром и засега се оправи.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#4

Проблемът пак се появи. Днес си махнах телефона от зарядното в 11:30. Сега е 13:48 и само със 17 минути вкл. екран вече е на 65%. Не знам какво да правя вече, не съм инсталирал нищо ново. Идва ми да го забия в земята вече тоя телефон. Bu 

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#5

Ако някой се сблъска със същия проблем, да знае, че не е софтуерен... Носих го на сервиз и ми казаха, че имало някакъв проблем с крайното стъпало на платката (или нещо такова) и поправката е много рискована, понеже може телефона повече да не се включи.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)