Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Докато си пия кафето да направя нещо полезно: ROM-ове за U8110 25.02
#51

Направи ли партицийте на картата с памет? Ако не си вади батерията, направи ги и инсталирай отново. Повече от 15 минути да ти стой на зеленото човече не е нормално!
Цитирай
Аксесоари
#52

Телефонът се е изключил явно батерията е свършила.. Big Grin На картата с памет не съм правил нищо! Може ли да ми обясниш какво точно трябва Smile

GALAXY S4 & Samsung Galaxy NEXUS !
Цитирай
#53

Ето ти темата:
https://www.androidbg.com/forum/topic701...ishni.html

Ако не, в началото на тази има обяснение как се правят партиций с AmonRa Recovery, а вече и с Clockwork :cheers:
Цитирай
#54

Виж си личните Blush

GALAXY S4 & Samsung Galaxy NEXUS !
Цитирай
#55

Първо здравейте на всички Smile Сега по въпроса ... Имам Huawei U8110 (М-Тел А100) и ми се случи нещо странно преди като си включа телефона към компютъра с USB кабела ми изкарва6е Autorun да си избера File Transfer за да си кача нещо на SD картата примерно но от няколко дена насам като го включа към компютъра ми изкарва нещо като CD устройство и като цъкна на него ми дава Aplication not found или нещо такова и мисълта ми е че немога по никакъв начин да си кача нещо през телефона а трябва всеки път да вадя SD картата от телефона и чрез адаптор да си я връзвам към компа за да си кача нещо. Идеята ми е дали не съм разбазикъл Androida и съм изтрил именно този Autorun или какво? Благодаря за отговора предваритерлно Smile
Цитирай
#56

С койРОМ си? Ако си с мтелския и си правил фактори ресет, няма да го вържеш.... И глобулския, и мтелския си губят файловете за маунт след тази процедура....
Цитирай
#57

с Mтелския ROM съм. Благодаря за отговоря но все пак има ли някакъв начин да го оправя това без да руумвам наново ?
Цитирай
#58

1. Пробвай да го занесеш на сервиз.
2. Можеш да пробваш инсталация на къстъм РОМ.
3. Роотваш и пробваш с autorun.ico файла, който е за ЦМ7 (не съм сигурен, че ще се получи).
4. Ако имаш backup с работещ mounth, пробвай с restore(трябва ти recovery).
За друго не се сещам. Успех!
Цитирай
#59

Благодаря ще пробвам съветите Tongue
Цитирай
#60

Някой има ли проблем като мен при инсталиране на "5.1 Бонус към РОМ-а черен notification бар" от Clockwork Recovery 3.0.0.5?

Sony Xperia ION
Huawei U8110
Цитирай
#61

Кажи какво точно ти изписва. Попринцип си дава един ерор, но всичко работи. Ако нестава с 3.0.0.5, сложи старото рековери и пробвай с него(clockwork имам предвид Wink ).
Цитирай
#62

Колеги,

Имам следния проблем след инсталаия на ром - tahataway 1.3.8 на huawei 8110 когато остане включено wi-fi и тела се заключи след това като го отклщчиш се рестартира. Има ли го някой този проблем и може ли да се оправи?

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#63

Пробвай с Settings>Wireless & networks>Wi-Fi settings>Menu>Andvanced>Wi-Fi sleep policy>Never. При мен така го оправих :cheers:
Цитирай
#64

Проблема с изключването на тела като се заключи с пуснато Wi-fi се оправи, с помоща на колегата от предния пост, но сега се появи следния проблем. Не го прави винаги сам понякога тела се изключва сам и после не ще да се пусне. Трябва да мусе извади батерията и пак да се сложи и тогава се включва. Пак става като се забрави включено wi-fi-то, но не всеки път понякога. Някой да има линк към ROM 2.3.5. Caynogenmod 7.0 или 7.1 за този телефон. Но да е с добра калибрация. В темата има някакъв ама това ли е последния и най-стабилния.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#65

Колега, сложи CM7 Update 13 и не се занимавай с глупости. Много по-стабилен е от тахахавата вече!
Цитирай
#66

аз сложиж точно този CM7 Update 13 но няма google maps, и не мога да си настроя google акаунта - няма от къде
Цитирай
#67

В темата в хди има линк за гаппс, теглиш, слагаш на картата и инсталираш през рековърито.
Цитирай
#68

ChillToucH написа:В темата в хди има линк за гаппс, теглиш, слагаш на картата и инсталираш през рековърито.

ChillToucH, ще ми помогнеш ли да инсталирам 2.3.5 CyanogenMod Update 13 ?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#69

И аз не мпжах да инсталирам update 13 изтеглих го от xda но като тръгна нямаше market gmail google maps ит.н.. Предположих че трябв да ги сваля от маркета ама като няма маркер. Свалих апк файла на най-новия маркет от форума ток тръгна но не ми дава да си влезна в акаунта. Да не говорим че не можах да разбера от къде се влиза в нотидикеишън бара. Дайте линк с някой работещ Ром дето си има всичко или ми кажете как да се оправя.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#70

Колега, може да добавиш и този ром към списъка http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1257426 - разновидност е на CM 7.1.0 . С него съм в момента (с Глобулския Huawei U8110 съм). Само радиото му липсва. В темата в XDA съм описал впечетления - добрата новина е, че тук имаме овърклок отново. Автора го е определил като Final 2, но все пак има какво още да се доработва.

EDIT: Barcode Scanner доказано не работи - крашва камерата и трябва да се рестартира телефона, за да можете да снимате отново. По данни в темата в XDA и Google Goggles не работи. Това е за сега.

EDIT 2: Много странен проблем със зареждането на телефона. Включвам да го зареждам (без значение USB или AC) телефона индикира зареждане за 1-2 секунди и след това няма индикация да се зарежда. Цяла вечер беше заредил от 12% на 21%. В момента се зарежда през USB след като поцъках из телефона и тръгна,но определено има проблем и не зная от къде е (няма да е от буксата 100%,защото имам постоянна връзка с SD картата).
Цитирай
#71

masterakalin готово :cheers: .


Steker тази процедура съм я описвал 3-4 пъти. Останалите колеги също са го правили, ползвай "Търсачката". Просто не е рентабилно да се повтаря едно и също за всеки нов. Извини ме, но форума се набива с еднаква и ненужна информация!

ПС: Нещото което ти трябва е GAPPS.

Успех
Цитирай
#72

Здравейте колеги имам въпрос относно 2.3.3 CM7, след инсталацията всичко работи добре освен че нямам мобилен интернет , включвам го и от настойките и от power control пробвах но никакъв резултат, можете ли да ми помогнете
Цитирай
#73

Да не си спрял Data transfer (нещо с Data беше..) в настройките за интернета?

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай
#74

Точно това е проблема че всичко е включено (Data enabled) и въпреки това няма никаква индикация нито пък интернет. Някакви предложения ???? ще вмъкна нещо че когато направих инсталацията очаквах всичките ми снимки и музика да бъдат изтрити но не бяха,да не съм пропуснал да направя нещо ,следвах указанията от първия пост, направих wipe data и wipe cache. Предложения ?

Проблема е решен, оказва се че неможеше да запамети автоматичните настройки на Глобул за мобилен интернет или в APN настройките нямаше нищо, въведох ги ръчно,запаметих,избрах и потече интернет . Сега обаче ако някой може да ми каже как да махна от browser-а онази лента отгоре която се вижда който и сайт да отвориш ще съм му благодарен
Цитирай
#75

Тегли друг Browser Wink
Opera или Opera Mini :bow:

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)