Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Докато си пия кафето да направя нещо полезно: ROM-ове за U8110 25.02
#76

Всичко се оправи когато смених РОМ-а ,този (НОМЕР 11 в първия пост) караше телефона ми постоянно да се рестартирва и да блокира за най-малкото доста неприятно беше но сега сложих този който е под номер 10 в първия пост и съм на проблема с mount на картата. Така стигам до картата но когато се опитам да кача нещо на нея ми излиза надпис че диска е само READ и има write protection , иначе направих и това което е казано да поставя ауторун файла с руут експлорера но това нищо не промени може ли насока, ако трябва да направя пак наново партишаните или е нещо друго
Цитирай
Аксесоари
#77

ChillToucH написа:8. 2.2.2 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915354
/довечера ще дам отзиви/
Колега малко инфо за РОМ-а :
Като цяло този РОМ е точно за нашите телефони (няма нещо не работещо)
Wi-fi - то дава някой път грешки при включване, но това не е кой знае какъв проблем.
И се споменава, че хотспота нещо не му е вред но не съм го пробвал и не знам.
проблема който беше с заснемането на видео в всичките 2.2 ромове тук е фикснат с което може да се радваме.
Също така батерията ме държи повече от другите ромове.
Като цяло съм очарован от РОМ-а Smile Smile

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#78

smileyy написа:
ChillToucH написа:8. 2.2.2 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915354
/довечера ще дам отзиви/
Колега малко инфо за РОМ-а :
Като цяло този РОМ е точно за нашите телефони (няма нещо не работещо)
Wi-fi - то дава някой път грешки при включване, но това не е кой знае какъв проблем.
И се споменава, че хотспота нещо не му е вред но не съм го пробвал и не знам.
проблема който беше с заснемането на видео в всичките 2.2 ромове тук е фикснат с което може да се радваме.
Също така батерията ме държи повече от другите ромове.
Като цяло съм очарован от РОМ-а Smile Smile
синия зъб не бачка иначе рома е наистина добър

Huawei U8110 (Q1 SE)>> Optimus L7
Цитирай
#79

fatality.13 написа:
smileyy написа:
ChillToucH написа:8. 2.2.2 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=915354
/довечера ще дам отзиви/
Колега малко инфо за РОМ-а :
Като цяло този РОМ е точно за нашите телефони (няма нещо не работещо)
Wi-fi - то дава някой път грешки при включване, но това не е кой знае какъв проблем.
И се споменава, че хотспота нещо не му е вред но не съм го пробвал и не знам.
проблема който беше с заснемането на видео в всичките 2.2 ромове тук е фикснат с което може да се радваме.
Също така батерията ме държи повече от другите ромове.
Като цяло съм очарован от РОМ-а Smile Smile
синия зъб не бачка иначе рома е наистина добър
при мен бачка .. просто при всяко включване трябва да се прaви откриваем

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#80

Видях, че има ъпдейт 15 на 2.3.5 някой да го е пробвал ? Smile

GALAXY S4 & Samsung Galaxy NEXUS !
Цитирай
#81

Може ли малко помощ колеги. Сложих Ром номер 10 в първия пост тоест CM 7 2.3.5 update 13. Обаче няма Маркет в този РОМ. Свалих две версии (apk) файлове на каратат инсталирам ги уж се инсталира обаче единия ме изхвърля веднага щом го стартирам а другия по новия ми казва че ми трябва акаунт дали искам да си направя и като дам Yes пак ме изхвърля. Пробвах да направя акаунт през меню Акаунти и синхронизации не става unable to connect server ми изписва мисля. Пробвам през Wi-fi , но не мисля че това е проблем утре ще пробвам и през 3Г ама едва ли ще тръгне. А без Маркет не си е работа нищо не мога да кача на тела, а не ми се връща пак froyoto.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#82

Колеги, тоя въпрос за маркета го има навсякъде във форума... Ползвайте тази търсачка! Казвам го за N-ти и последен път:

1. От темата от където си теглиш РОМ-а (в твоя слъчай xda) има линк GAPPS.
2. Теглиш и слагаш на картата с памет.
3. Пускаш телефона в recovery mode.
4. Инсталираш от install/flash from .zip.
5. Reboot system/phone.
6. Вече имате маркет и всички приложения на Google.

ПС: Мисля след няколко дена да направя още една тема FAQ за наще телефони, но засега нямам достатачно време.

ПС2: Не е сърдете за малко по-грубия отговор, но просто форума се пълни с една и съща информация!
Цитирай
#83

И аз предположох че го има но след 1 час четене не го намерих. Затова попитах както и да е оправих се, но мисля че трябва да го напишете в началото на темата при ромовете. З начи сложих този финал 2 мисля 11 или 10, нещо софтуерните бутони реагират много бавно а понякога хич. освен това ангри бърдс не тръгва а преди си работеше на два по ниски рома. Явно има настройки на лънчара или нещо друго ама уж ги направих да са най- оптимални ама неще. Някой има ли някакъв оптимален вариант за тези насртройки. Ако в тях е проблема. И тая игра мислех че с тоя ром с овърклок до 691 мгхц ще хвърчи тя неще да тръгне. Само веднъж я подкарах и беше супер но заби и после неще.
Мерси за отговора за gapps.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#84

Щом ти забива на 691мхз, значи самия процесор неможе да ги потдържа стабилни. Просто няма 2 с 2 еднакви процесора Smile. Дръж го на 672мхз и няма да имаш ядове Wink
Цитирай
#85

Ама как да сменя честотата като отворя менюто на цианогена и там има минимална и максимална честота едната е 153 другата 691 и като натисна не ми дава да я сменя има само бутон ок. Свалих няква допълнителна програма ама там не се оправих. Как да я сменя тая честота някой по лесен начин има ли. Четох за cpuSet но е платена.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#86

И на мен не ми дава от там. Изтегли си No нещо си CPU Control Wink
Вкарваш го на 650 Ondemand и забравяш за проблемите. Ако нещо ти лаги правиш като мен - 691MHz Performance и го зареждаш през 5мин :rofl:

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай
#87

Става въпрос за максимума првдполагам а минимума да го пипам ли

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#88

Колкото по-малко ти е минимума толкова по-бавно пада батерията в stand by режим, но и малко забавяне при светването на дисплея, когато го отключваш. Но това не е болка за умиране Smile
Цитирай
#89

Здравейте колеги,

При отварянe на линка на chilltouch за 2.3.5 CM 7.1.0, гледам че там вече се води [ROM][Huawei U8120]Android 2.3.7 - Cyanogen Mod 7.1.0 - update 15.
Когато опитам обаче да си дръпна : Android : 2.3.7 / CM7.1.0 Sources Download, линкът се чупи....
Някой има ли наличен този файл и пробвал ли е update 15?

Huawei P9 Lite L21
Цитирай
#90

Направих го на 100 и нещо минимум на 600 максимум. Обаче се появи странен ефект. Когато някой ми звънне и първо започва да вибрира после почва мелодията и после се появява този който ме търси на дисплея. А понякога преди да се появи номера, който ме търси се появява началния екран в заключено положение тоест от позвъняването докато видя кой ме търси минават 3,4, 5 секунди. Не че е сериозен проблем ама мало дразни.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#91

в момента кой е най добрия CM за нас ?

Huawei U8110 (Q1 SE)>> Optimus L7
Цитирай
#92

Незнам вече,телефона го ползва сестрами и е с ъп 12а. По-новите дават някъв бъг с маунта... Един колега беше обяснилмного добре как се ползва Qtab.
Цитирай
#93

Утре... по-късно днес ще ви зарадвам с 2-3 добри новини за нашите теУефончета. Ама сега отивам да спЪ, че много ми е весело нещо, а това не е добре - започвам да правя глупости Confusedtupid: Confusedtupid:

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай
#94

чакам тогава с нетърпение

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#95

ТОВА е едната новина. Другата е, че вече има Android 4.0 за U8110, но камерата, WiFi и SIM картата не работят (както и много други работи, но тези са най-важните). Това го видях в XDA.
А този пич slyking241 също портва 4.0 за U8110 и ще чакаме да го видим скоро.

ROM-а е най-добрия за нашите телефони. Бърз, без лаг, без грешки, стабилен...

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай
#96

Я дай линк към 4.0. Пробвах един порт за ZTE Blade-да, но е още много бъгав и проблемен. Та да го видя и този Big Grin
Цитирай
#97

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1161270
някой пробвал ли е някой ром на девелопера Big Grin Icecream-a ще го имаме на 25 декември

Huawei U8110 (Q1 SE)>> Optimus L7
Цитирай
#98

В момента тегля ICS-а (Демек 4.0) и се надявам да тръгне. Ако не пак връщам 2.3.7-цата Smile
То в темата пише, че всичко работи, пък в една друга тема бях видял, че не работили сензорите, SIM картата, камерата, WiFi-а..

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай
#99

кажи как е като го сложиш да се знае дали има смисъл да се чака :cheers:

Huawei U8110 (Q1 SE)>> Optimus L7
Цитирай

Инсталира се... Майтап да тръгне и да работи Big Grin

[colour=orange]HTC Desire X[/colour] [colour=blue]Jelly Bean 4.1.1[/colour] [colour=green]Sense 4+[/colour]
”Защо трябва да купим Acer от www.Notebook.bg?”
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)