Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дискусия: Windows 10
#26

И при мен се появи покана за ъпдейт, колко време ще се предлага някой знае ли?  Иначе ми дава съобщение, че може да имам проблеми с дисплея след ъпдейт!? Май ще се отказваме от него. Stolt

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз съм с Windows 7 Ultimate (x64), но вече втори ден не виждам никакви иконки. С пиратски съм, вчера даже реших да го ъпдейт-на и инсталирах около 150 актуализации, но все още икони на Windows 10 не виждам. Някакъв съвет как да изкарам тая икона?

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#28

(2015-06-01, 19:41:26)NoMaD написа:  С Windows 7 Ultimate съм. Има ли някой с такава версия, който да е вече да е получил съобщение за ъпдейт? Smile

С Windows 7 Ultimate 64 съм. От вчера сутринта си имам подканяща икона долу в трея. Все още обмислям интервенцията. Tongue

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#29

Очаква се да бъде пусната чак след 29 юли - има време. Колеги, при някой дава ли съвместимост на компютъра със новата ОС след ъпдейта на 100%?

 
Цитирай
#30

На мен ми дава 100 % съвместимост. Lenovo ThinkPad E540
Цитирай
#31

и на мен ми е 100%, само ми пише да махна daemon tools, ако искам всичко да е наред

пуснах една програма за проверка на лиценза на windows-а ми. в интернет пишеше, че ако дава validation code: 0, значи лиценза валидацията е положителна. а попринцип windows-а ми е пиратски. защо се получава така и щом на това приложение пише 0, дали windows 10 ще го признае за редовен windows 7?
[Изображение: jdv1433235190h.PNG]

П.п. някой с оригинален win да пусне програмата да каже какво пише там Smile
Цитирай
#32

И на мен ми дава Validation Code: 0, но над него в зелено ми пише Genuine. С оригинален Win 7 Ultimate съм.

[Изображение: e9b978cd09bdc7fc.png]

D_coffee
Цитирай
#33

В единия случай просто няма статус : Genuine. Значи все пак има разлика.  Visslar

 
Цитирай
#34

(2015-06-02, 11:08:47)NoMaD написа:  В единия случай просто няма статус : Genuine. Значи все пак има разлика.  Visslar

това е от версията на програмата. ето с неговата версия на мен какво ми излиза
[Изображение: cqs1433239042f.PNG]
[Изображение: rgh1433239149y.PNG]
демек... каква е разликата? Big Grin
Цитирай
#35

Демек ще се разбере след време, ако си актуализираш версията на ОС, най-вероятно. Smile

 
Цитирай
#36

Ето една проверка на "много пиратска" версия, на едно от домашните РС-та... (8.1)

[Изображение: 2po8w02.png]
Цитирай
#37

явно все пак има пиратски версии, които не минават за легални. но ми е чудно дали на тези, на които пише genuine ще минат за легални. може би наистина ще разберем като излезе 10-ката Smile
Цитирай
#38

Windows 10 ще струва $119, ако не сте се класирали за безплатен ъпгрейд

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#39

Аз определено в даден етап от моето скорошно разивите смятам да се сдобия с оригинален уин 10. Мисля че си заслужава, а и ми писна да се занимавам с пиратски копия които я работят, я не.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#40

(2015-06-02, 18:14:40)smiley написа:  Аз определено в даден етап от моето скорошно разивите смятам да се сдобия с оригинален уин 10. Мисля че си заслужава, а и ми писна да се занимавам с пиратски копия които я работят, я не.

и аз съм навит да си го купя, то къде ли не съм ги дал тея пари, но проблема ми е друг... ако имам 2 лаптопа у дома, какво - за всеки да давам по толкова пари ли... това вече е кофти. или сега съм си с един лаптоп и реша да си взема един домашен комп - айде пак да купувам. кофти е така, но ще видя какво ще правя... Smile
Цитирай
#41

Вземате си осмица за 20-30-40 долара и ъпвате до 10 ако не ви се дават кинти.
https://www.g2a.com/windows-8-profession...lobal.html
Потърсете има и по евтини в този сайт както и в ebay.com
Цитирай
#42

@yo_asakura не съм сигурен ,но мисля ,че имаш възможност от един диск да инсталираш на няколко устройства броя предполагам ще го пише там някъде.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#43

Преди лицензията важеше за две устройства, ама сега.....

 
Цитирай
#44

И аз съм навит да си взема лицензиран Уин 10 при добра цена. Един въпрос - ще мога ли да карам с пиратски офис пакет(и други продукти на МС) на лицензиран уин? 

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#45

Ще можеш, но какъв е смисълът?
Ако купуваш, купувай всичко!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#46

17 лева май е на месец офис пакета.
Цитирай
#47

Има ли по-лесен начин да получа ъпдейта, понеже не съм пускал никакви актулизации, а те са много на брой и ще ми отнеме много време?
Цитирай
#48

Искам да отбележа, че на пиратската версия, която имам инсталирана на един от компютрите в къщи близо 1 час правих ъпдейти, щото ги бях спрял още при инсталирането (преди година и половина). Всичко мина без проблем, рестартирах ала-бала - няма нотификация. На лицензираните (идващи с мобилките) си излезе и т.н. Съответно с тия kms-и примерно - "официален" ъпдейт няма да има. Просто го споменавам, ако някой се чуди що не го търсят от Майкрософт за ъпдейт.
А, да. И, ако искате да имате оригинален Windows има много по-приятен начин от това директно да давате пари за децата в Африка, чрез Майкрософт. Едно старо РС от Продавалника за 100-тина лева с лицензиран windows е по-добър вариант. 
Цитирай
#49

това не е вярно... аз съм с пиратски и си ми излезе нотификацийката, даже резервирах Smile
Цитирай
#50

След година ще те питам, ако програмистите не го хакнат /малко вероятно/

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)