Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с трансфера на данни !
#1

 
   
 Много бавно става качването на филми конкретно,а по някога,като в момента изобщо не става!Ползвате ли някакъв апп за трансфер?

Meizu MX4
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен няма никакъв проблем , предполагам говориш за прехвърляне на файл посредством юсб кабела . При мен всичко се прехвърля без каквито и да било проблеми , четох в една друга тема , че колега се оплакваше , че не може да копира съдържание в РУУТ директорията , при мен ги няма споменатите проблеми . Всичко лети , изключително съм доволен от машинката , във всяко едно отношение .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#3

Наистина е бавно. При мен винаги се прехвърлят, но ми се вижда бавно. Не помня как беше с предишни версии на flyme, но с 4.2.8.2 е бавно. Като излезе Лолипопа ще видим как е.
Цитирай
#4

Да,в близалката ми е надеждата.

Meizu MX4
Цитирай
#5

Те хората вече говорят за новия андроид, ние още близалката чакаме....

The luck is quality.
Цитирай
#6

Да, жалка история.

Иначе, при мен си се прехвърля всичко както трябва, без забавяне (4.2.8.2i) .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#7

Не мисля, че близалката ще ти оправи трансфера. Търси другаде причината. Андроид М вече кацна на Нексусите.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)