Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавно реагира адаптивната подсветка на дисплея?
#1

Ползвам го телефона от вчера и това ми е проблем.Сложил съм го на авто регулиране , ама като го извадя почти винаги е около минимум и му трябват поне няколко секунди за да реагира. Дразнещо е това немалко забавяне особено ако съм в колата или бързам
   
 

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#2

В началото когато взех телефона беше включена ауто-подсветката и го направи по същия начин. Аз не съм фен на ауто-подсватката и винаги съм я изключвал на предишните телефони. Може да пробваш да смениш ром-а, но не съм сигурен, че това забавяне ще се оправи.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#3

По скоро смяната на ром няма да помогне. Доста ромове съм качвал и си е все така. Поздрави.
Цитирай
#4

Този проблем е известен и беше разрешен в едно от последните найтлита на CM12.1 

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
#5

Имам телефона от над 2 месеца. Последния месец играя на мортал комбат 10-ката. по час, часи нещо на ден. Отделно имам темперираното стъкло и флип ковера(кожения калъф). Доста загрява телефона, но този проблем не се е проявил изобщо, И в момента съм в Кипър, тук температурите са доста високи, но това , че седи в джоба на дънките, не му е повлияло. Телефона ми е с лолипоп и ЦМ12.1 Да , чукна на дърво, засега никакви проблеми Smile Само радост ми носи. Ако, ще купуваш, задължително, си поръчай и тези 2 аксесоара, темперираното стъкло и флип ковера. Преди да си поръчам кожения калъф, бях само с темперираното стъкло, Една вечер , го изпуснах(бутнаха ме) докато снимах. Падна на плочките на тротоара по екран.... и сърцето прескочи 3 пъти :mhihi: Но само едното ъгълче на темперираното съкло се образува една люспа, около мм. Определено в моите очи си заслужава всеки лев+ аксесоарите Smile ЦМ12-ката е супер, засега за мен няма минуси.
Цитирай
#6

Аксесоарите на OP са доста скъпи и не си стуват освен бамбуу гърба, но и той е една камара пари. 1+1 е достатъчно популярен телефон и има абсолютно всякакви аксесоари, които не се различават от тези на OP а са на доста по-добри цени.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)