Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vibe x2 lollipop
#26

днеска пуснах един бенчмарк и изкара 47*** резултат с 2000 по малко от Киткат ,но като цяло телефона действа много по бързо.
Батерията мисля че държи повече или по точно когато не правиш нищо хаби по малко
,но ще видя как ще е след още 2-3 разреждания
единствения проблем който видях до сега е че след продължително ползване на Wi-fi при преминаване към мобилния интернет просто отказа да се пусне с рестартиране на телефона се оправи всичко Wink
Цитирай
Аксесоари
#27

Вместо рестарт проста включи и изключи самолетния режим

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#28

Мерси ще пробвам Smile
С Lollipop батерията май се зарежда по бързо от преди на някой прави ли му впечатление ?
Както и опцията бързо зареждане я няма или аз не я намирам
Цитирай
#29

Има я ама не помня къде я гледах

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#30

    Здравейте, от тази сутрин и аз съм с lollipop.
Като цяло телефона работи много добре, не че със kitkat имаше някакви проблеми.
В момента забелязвам един проблем, който ми е леко странен. Докато бях с kitkat  си отключвах дисплея със схема. Ъпдейтнах телефона и схемата ми се запази, но проблема е, че преди да въведа схемата трябва да плъзна по дисплея. т.е ми се получава двойдо отключване. Когато отида в настройки-заключване на дисплей, функцията плъзгане ми е неактивна и мога да избирам само м/у схема, пин и парола. Някой да има подобен проблем. 
  Друго, което не мога да намеря в lollipop, а преди често използвах, е когато чукна два пъти върху десктоп и ми отваря активните приложения, вместо да натискап продължително левия бутон. Ако някой днае къде е сега тази функция ще съм му много благодарна.
Цитирай
#31

И при мен е така и честно казано това ме дразни Smile
Първо плъзваш, после фигурата. Преди бе директно фигура.

И друго забелязах, преди при входящо повикване снимката излизаше на цял екран, сега е на цял екран единствено при заключен екран, преди бе постоянно Smile

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#32

Как да изключа това притъмняване на дисплея докато например съм в Хром?Когато има по тъмна снимка и дисплея намалява контраста автоматично ,а съм го задал на 100%

Galaxy S4 White
Цитирай
#33

(2015-06-07, 15:26:29)slim313shady написа:  Как да изключа това притъмняване на дисплея докато например съм в Хром?Когато има по тъмна снимка и дисплея намалява контраста автоматично ,а съм го задал на 100%

Дисплей- Баланс на цветовете на дисплея- и премахваш Интелигентен режим в силна светлина. Но това принципно работи само при много силна светлина

Може ли да проверите в Заключване на екрана дали са ви активни функцийте- Няма заключване и Плъзване с пръст по екрана, защото при мен не са активни и ми пише под тях " Деактивирани от админ, правила за шифроване или хран. за идентлданни.
  Просто не мога да си го обясня. 
Цитирай
#34

(2015-06-07, 15:29:46)lilitok написа:  Може ли да проверите в Заключване на екрана дали са ви активни функцийте- Няма заключване и Плъзване с пръст по екрана, защото при мен не са активни и ми пише под тях " Деактивирани от админ, правила за шифроване или хран. за идентлданни.
Просто не мога да си го обясня. 

Да при мен функционират и са активни. 

Понеже пишеш, че фигурата ти е останала, ресет правен ли му е на телефона след ъпдейта? 

Понеже и аз не му бях правил, и уж всичко беше ок, а се  оказа, че не мога да провеждам разговори - нито ме чуваха, нито аз чувах. 
След ресет всичко се оправи Smile 

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#35

Правете ресет след ъпдейта да изчисти грешките. Иначе моето мнение до сега е неутрално. Може би с лолипопа батерията държи малко повече. И има power save режим, който липсваше в кит ката

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#36

Някой с CU версията получил ли е ъпдейт?
Цитирай
#37

Не, чакаме .. официално пише, че до 10-ти Юни всички страни ще го получат.

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#38

Сега ще направя ресет на телефона да видим какво ще се получи. Преди това имам един малко странен въпрос, но за пръв път имам телефон само с вградена памет: Ресета ще ми изтрие ли снимките от галерията? 
В момента се опитвам да си свържа телефона с компютъра но нещо не се получават нещата. Когато му дам свързване като Мултимедийно устройство ми изкарва на компютъра една червена иконка и иска да инсталира ундолс плеър. Не знам какво се случва.
Цитирай
#39

Ако си с xp няма да го вържеш. Иначе ресета трие всичко

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#40

Благодаря, да в момента съм с ХP на работата. Довечера ще пробвам вкъщи там съм с седмица.
Цитирай
#41

Ако става дума само за снимките (защото ресета три всичко и контактите включително) можеш да си ги  качиш в някой облак, ако ползваш. Тоест ти няма как да не ползваш, защото Google drive си го имаш в  профила на Google  Smile


Или във  всеки един друг облак,който ползваш, Box, One drive, Dropbox и т.н. Стига да имаш необходимото пространство разбира се. 

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#42

След ъпдейта имате ли проблем с рутването на телефона?
Понеже в vroot(iroot) не става, с апк приложението им пак не става.
Преди на киткат си бях рутнал телефона с кингрут приложението, защото с vroot не става заради повредения USB.
Цитирай
#43

След ъпдейта не ми работи камерата, има ли решение на проблема ?
Цитирай
#44

Аз моята камера я оправих с ресет, защото бях забранил достъпа на приложенията до нея.
Цитирай
#45

Някой да е пробвал да руутне близалката

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#46

Камерата се оправи след ресета, но не намирам опцията за отключване на екрана с две почуквания на дисплея. Помощ ? Smile
Цитирай
#47

Има я в настройки и features

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#48

(2015-06-09, 10:54:51)tuzaw3 написа:  Някой да е пробвал да руутне близалката

 Колега пробвал ли си рут през компютър?
Цитирай
#49

Все още нищо не съм пробвал. Дали пак ще се загубят OTA ъпдейтите

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#50

Някой с инфорормация дали ще оправят последният nova launcher?

Който пита е глупак 5 мин., който не пита остава глупак за цял живот! 

Talent is cheaper than table salt. What separates the talented individual from the successful one is a lot of hard work.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)