Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vibe x2 lollipop
#51

Някои можели да ми каже от каде да сваля спеед уп програмата че в близалката немога да е намера.

Lenovo Vibe X2
Цитирай
Аксесоари
#52

https://docs.google.com/file/d/0B_6q3SJj...cslist_api

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#53

Това Security.apk ли е ? Някой с руут права може ли да бръкне в системните приложения на близалката, да копира приложението на камерата и да го сподели тук ? Ще пробвам дали ще върви на 4.4 Smile

ПП: Намерих си я, качвам я в телефона, инсталирам, отивам в приложения и реално ми я дава като актуализация на камерата. Стартирам и грам разлика не виждам, а пък версията на актуализацията е по-висока от на вградената. Не мога да си го обясня. Нямам руут и не замествам апликациите ... може би така ще стане, но не искам да го руутвам.

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#54

Някой успял ли е да рутне телефона?
Цитирай
#55

Пробвах няколко метода ама няма успех

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#56

Това пробвахте ли го ?

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#57

(2015-06-15, 02:47:42)z3le написа:  Това пробвахте ли го ?

Линковете за recovery & supersu не работят.

Едит:
Всъщност работят просто искаха малко време за регистрацията.

 Едит 2:

Не се получи. Сумати препратки наляво и надясно и накрая едно голямо нищо.
Цитирай
#58

Не съм пробвал ама сз и нямам чак кой знае кскво желание за руут

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#59

Миро, аз доколкото разбрах инсталираш рекавърито чрез FlashTool-a, качваш архива на телефона и го инсталираш през рекавърито. Не съм пробвал от опит за да кажа дали работи, но при руснаците работи. Или имаш в предвид, че не можа да дръпнеш файловете ?

Едит: Регистрирах се за 10 мин, файловете си ги дръпнах без проблем, ще ви ги кача в dox-a за всеки случай - 1 и 2

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#60

 
     
     
   Здравейте!   Проблемът ми е, че имам известие за ъпдейт, тегля го ,  устройството показва, че се ъпдейтва, зарежда,  рестартира се и после телефонът ми  отново си е с 4.4.2 и вече  много пъти пробвах,  но резултатът е все същия.Отново известие за ъпдейт и после всичко се повтаря. 
 Телефонът ми е Lenovo vibe x2. 

 Благодаря! 
 

 

 
Цитирай
#61

Eu или CU версия е

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#62

Щом има ъпдейт до 5.0 значи е с EU. Решението в твоя случай е флаш на ром-а през компютъра с FlashTool, но са доста гимнастики. Не препоръчвам за неразбиращи какво правят, трият се приложенията, но пък инсталацията е чиста и ще има минимални бъгове Smile

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#63

Благодаря за бързият отговор Smile Аз не съм от разбиращите и надали ще се справя, така че ще се обърна към някого за помощ Smile
Цитирай
#64

Само при мен ли има някъв лаг при новият софт,ще имали подобрения?

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#65

При мен върви по бързо от преди

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#66

Моите впечатления: След ъпдейта до 5.0 всичко започна да лагва страшно много, спрях да ползвам и камерата защото ме изнервяше чакането до като тръгне реално, същото се получи и с много други приложения, но най-дразнещото е това "единствения проблем който видях до сега е че след продължително ползване на Wi-fi при преминаване към мобилния интернет просто отказа да се пусне с рестартиране на телефона се оправи всичко". В момента в който просто изключа мобилните данни и после нямат тръгване отново. Направих връщане към заводските настройки снощи, телефона стана по бърз от преди с 4.4.2, и заработиха нормално мобилните данни, до момента в който не им сложих ограничение 10 гб, след това пак като преди - пусна ли безжичната мрежа или просто да ги изключа и.... няма повече тръгване, до като не рестартирам телефона. Някой по-горе беше казал да включвам и изключвам самолетния режим - да така тръгват и без рестарт, но все пак това някакъв бъг ли е, малко дразнещо е? ( на 4.4.2 си работеха без този проблем не зависимо от лимита който слагах и по колко пъти на ден ги включвах и изключвах)
Цитирай
#67

Свиква се с мобилните данни. Просто нямат оправяне.

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#68

Колеги, колебая се дали да си взема Lenovo Vibe X2 , защото го виждам на цени под 500 лв. Струва ли си, имам предвид бърз ли е и какви са проблемите, които излизат ? Интересува ме най-вече при провеждането на телефонни разговори има ли проблем, също така с мобилния интернет (браузъри, вайбъри и такива неща), камерата как е и забива ли при работа ?

Sony Xperia M4 Aqua --> Vernee Mix 2 --> Samsung Galaxy A70
Цитирай
#69

След ъпдейта телефона се сдуха ужасно. На 4.4 работеше уникално бързо, но на 5.0 на моменти лагва ужасно много едвам се търпи.. и изведнъж се оправя...

HTC Desire / iPhone 3GS / LG Optimus 2x / LG Optimus L7 / Alcatel One Touch S / Dell Streak 5 / Samsung Galaxy Ch@t / iPhone 4S / HTC Desire 300 / Motorola Moto G / Huawei P7 / Lenovo Vibe X2 / iPhone 6S / Samsung Galaxy A5 2016 / Huawei Mate 10 Lite / iPhone XR / iPhone 12 PRO
Цитирай
#70

Това след ресет ли ?

 
Цитирай
#71

Най-накрая и аз съм с близалка ... след любезната четвърта покана да ъпдейтна, снощи до 3 часа съм теглил и настройвал екрани ... Smile
Първи впечатления - машинката сякаш стана още по-бърза, пооправили са звука и сега мелодийките звучат доста по-добре, сложили са една-две гъзарийки, както и са направили една-две простотийки, но нейсе.
Проблем обаче забелязвам на едно място и той е в стабилността на работата на Блутуута. Както и преди, си използвам хендсфрито с двата телефона, но сега Леновото на НЕопределен период от време губи връзката, след което веднага се свързва отново. Няма никакво значение къде е телефона спрямо устройството, нито го прави на някакъв точно определен период - на минута, 10, час и половина ... но просто го прави и е дразнещо. НЕ съм ресетвал ... дали има шанс да помогне? Това е възстановяване на фабричните настройки, нали?
Цитирай
#72

Ресета е задължителен след всеки ъпдейт. Изчистват се много бъгове ..

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#73

Малко преди да реша да го ресетна, си му излязоха бъговете - камера забива, това-онова ...
След ресет проблемите с Блутуут-а остават. Смяна на хендсфрито не доведе до нещо различно - явно при мен има някакви проблеми със стабилността на връзката с хендсфрито. Надявам се при следващия ъпдейт всичко да е ОК.
Благодаря за съвета за ресет-а, тези дни ще ресетна и ХТЦ-то, че мнооого мудно ми се вижда Big Grin Big Grin
Цитирай
#74

Лично аз предпочитам флаш на чист ром с програма през компютъра. Ако излезе проблем .. няма да е в мен Big Grin
Samung-a го правих луд с Odin-a, само дето Убунту не му сложих .. Ама като нямам проблеми с тоя и не съм и го човъркал, а и ми мина желанието за експериментиране след предния Big Grin

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#75

Аз им писах на Lenovo за проблемите с Lollipop,  ама ми кажаха да си върна телефона до фабрични настройки,  ама след като го върнах,  проблемите си остават. Наистина ще трябва да дойде ъпдейт за това устройство и то до 5.0.2,  защото 5.0 е по-бъгав.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)