Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vibe x2 lollipop
#76

Нов ъпдейт

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
Аксесоари
#77

Да нов ъпдейт ,но телефона ми изписа ЕРРОР докато го инсталираше и сега не иска да се включи?Някакви идеи?

Galaxy S4 White
Цитирай
#78

Аз ъпдейтнах без проблем ,но на места малко забавя май нищо ново не видях иначе
Цитирай
#79

(2015-07-22, 13:51:23)slim313shady написа:  Да нов ъпдейт ,но телефона ми изписа ЕРРОР докато го инсталираше и сега не иска да се включи?Някакви идеи?
Най-вероятно телефона ти е бил руутнат преди ъпдейта. Пробвай да влезеш в рековърито и да направиш хард ресет. Ако не помогне флашваш нов ром с флаштуул.

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#80

Направих ресет и пак не става.Изтеглих РОМ от тук http://www.needrom.com/download/lenovo-x.../#comments зареждам файла MT6595_Android_scatter.txt натискам Download и нищо не става.

Galaxy S4 White
Цитирай
#81

Работи с оригиналния кабел. И трябва да инсталираш всички необходими драйвъри. Виж имаше някъде тема как става

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#82

Нищо полезно не намирам.

EDIT:Намерих инфо инсталирах драйвърите,но телефона трябва да е изключен с вкаран кабел.Винаги когато изключа телефона и вкарам кабела телефона се включва.Пробвах първо да вкарам кабела и изключа телефона,но отново се включва.

EDIT2:Оправих се.Изключих телефона веднага вкарах кабела и веднага натиснах Download и тръгна.Сега всичко е наред.

Galaxy S4 White
Цитирай
#83

И аз нищо ново не видях, но не съм го и разглеждал много, много.

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#84

И след ъпдейта при мен е същата работа. Успокоява ме, че не съм единствен с проблем със зъбчето. Ще го чакаме да се оправи при някой следващ ъпдейт значи Smile
Цитирай
#85

Май чух, че P70-ката няма да получава 5.0, а 5.1. Според вас мислите ли, че и Vibe X2 ще получи 5.1?
Цитирай
#86

Би трябвало

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#87

Според мен трябва да го получи, защото в 5.1 се решават доста бъгове.
Цитирай
#88

телефона е от септември 2014 и би трябвало да има още поне 6-7 месеца софтуерни обновления най малко а и хардуера го позволява
Цитирай
#89

Имате ли проблеми с липса на RAM много често падам под 100 свободна а съм отворил само хром и фейсбук ? и това е с Лолипопа
Цитирай
#90

Аз нямам такъв проблем

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#91

(2015-07-28, 23:39:39)xtremeee написа:  Имате ли проблеми с липса на RAM много често падам под 100 свободна а съм отворил само хром и фейсбук ? и това е с Лолипопа
Да, и аз имам този проблем дори и след factory reset на апарата.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#92

Нормално си стой на 500МВ

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#93

след рестарт се освобождава доста при мене около 850 и се задържа 2-3 дена после пак се налага рестарт иначе нещо не мога да изчистя
Цитирай
#94

При мен пада до 500Мб само когато си отворя някоя тежка игра.
С рут достъп съм и съм махнал почти всички стокови приложения. И имам около 6-7 приложения работещи на заден план постоянно (всички приложения на avast, acu weather +)
Цитирай
#95

Как го руутна

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#96

В xda форумът съм описал всичко ето и линк.

Преди да изключиш телефонът си, махни отметката от опцията "Бързо зареждане", защото може да доведе то брикване на телефона.
Цитирай
#97

Губят ли се OTA ъпдейтите след руут

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#98

Да. Губят се
Цитирай
#99

Ами с флаштуул ли трябва да ги инсталирам

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай

(2015-08-02, 19:31:53)tuzaw3 написа:  Ами с флаштуул ли трябва да ги инсталирам

Най лесно става с тази програмка. http://mmgr.myapp.com/myapp/Kingroot/web...105003.apk

Galaxy S4 White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)