Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vibe x2 lollipop

И аз четох в подобни сайтове и навсякъде пишеше, че Леново мълчат и не вадят официално моделите, които ще се сдобият с 6,0. Вашият и моя бъдещ имат хардуера да го понесат и то без проблем... мерси за отговора Smile
Цитирай
Аксесоари

И аз мисля че не дават пълният списък с телефони които ще получат android marshmallow, но времето ще покаже.
Цитирай

И това е възможно ... Времето ще покаже наистина
Цитирай

Вчера ъпдейтнах до 5.0 и засега съм много доволен. Има повече свободна РАМ памет от преди и ми оправи бъг с Wi-Fi(не искаше да се свързва или връзката беше супер зле). По мои наблюдения и батерията държи повече при ползване и при stand by режим.
Цитирай

Добре само аз ли имам супер сереозен проблем с моето леново? Забива супер жестоко. Прави каквото му е кеф. Постоянно губи обхват и мобилните данни. Рестартирам го поне два пъти но ден. Имате ли някаква идея какво ще се слчва с тоя андроид?
Цитирай

Ресет не помага ли?

 
Цитирай

Ами не... Sad много езле положението. Направо ми иде да го изхвърля.
Цитирай

Здравейте, мога ли по някакъв начин да си сменя цвета на шрифта на имената на приложенията ? И разбира се от къде ?
Цитирай

Какво е firmware update и трябва ли да го ъпдейтна .С kit kat 4.4.2 е телефона ползвам го от 5-6 месеца и нищо не съм ъпдейтвал до сега.
Цитирай

(2016-01-27, 03:42:56)uL7r4 написа:  Какво е firmware update и трябва ли да го ъпдейтна .С kit kat 4.4.2 е телефона ползвам го от 5-6 месеца и нищо не съм ъпдейтвал до сега.

Изобшо недей засега да се занимаваш, за да не се вкараш в приключение. Засега изчакай и като излезе Marshmallow къстъм или не тогава ъпдейтвай.
Цитирай

Да разбирам ,че за нашият модел ще има update до Marshmallow и е най-добре него да изчакакам.Кога се очаква този update.
Цитирай

Ами едва ли има някой, който в момента знае дали ще има и кога ще има ъпдейт до Маршмалоу. Ако не официален то къстм ром със сигурност ще излезе, но както винаги, ние потребителите на Леново, ще сме най-отзад на опашката
Цитирай

Здравейте, някой слагал ли е къстъм ром на този телефон? Щото моя забива от време на време, а на моменти се рестартира и ми писна от тия тъпанарщини.
Цитирай

Здравейте, от скоро имам проблем с батерията. По точно когато телефона не го ползвам (когато е заключен) батерията ми пада по-бързо отколкото обикновено. Това е от няколко дни насам. Някакви предположения от какво е ?

Sent from my Lenovo X2-EU using Tapatalk
Цитирай

Здравейте, аз съм с версията X2-CU, android 4.4.2. Искам да направя ъпдейт(до сега не съм правил), но когато стигна до system update ми излиза прозорец "За съжаление Настройки спря" и ме изхвърля. Някой имал ли е такъв проблем и как го е преодолял?

Не е важно да знаем всичко, Важно е да знаем къде да го намерим!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)