Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко Въпроси свързани с HTC EVO 3D
#1

Здравейте на всички, извинявам се предварително ако случайно се дублира темата, но се опитах да прегледам повечето, но не успях да се ориентирам. Искам да попитам тези от Вас които знаят и са запознати дали е възможно да се смени версията на андроида  на телефона ми, прегледах няколко от клиповете в  You Tube,  и видях че има такава възможност но как точно става не разбрах , в момента съм с 4.0.3 но ми се иска да стане поне  4.4.2, доколкото разбрах трябвало да се Рутне но моите технически познания няма да ми помогнат , освен ако някъде не е написано стъпка по стъпка. Също така ако се Рутне телефона той загубва ли цялата информация която е на него и на  картата памет.  Предварително искам да Ви благодаря.
Апарата е HTC EVO 3D X515m
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Разбира се, че може да се  смени версията на андроид.
За да го направиш, трябва да си отключиш bootloader-а на телефона.
Как става, четеш тук:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=11836
При отключването на bootloadera цялата информация се изтрива, така че си направи бекъп на нещата, които са ти важни.Картата памет можеш да я махнеш за всеки случай.
След като си отключиш телефона, вече можеш да си избереш, какъвто и да е ром за твоя телефон, включително и такъв с последната версия на андроид 5.1.1.Имай в предвид, че всички версии, след тази, която си в момента няма да имат sense, а ще бъдат чист андроид.
Тук можеш да си избереш ром, както и да видиш всеки един как изглежда
http://forum.xda-developers.com/htc-evo-...evelopment
Чети внимателно всичко.Успех!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Лошо, чета и нищо не схващам явно нещата няма да мога сам да се справя и ще се налага помощ от човек който разбира, с моите лаишки познания най-много да объркам всичко, и в този ред на мисли бихте ли ме насочили къде и кой мога да се обърна за помощ, от Пазарджик съм. Също посъветвайте ме на кои от всичките Ромове да избера, поради по горе изложената причина. Поздрави на всички.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)