Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

meizu mx4 проблем( загряване)
#1

 
     
   Здравейте,вчера си закупих въпросното телефонче. Много съм очарован,страхотен е. Но днес при разговор от 10-15 мин. телефонът започна да загрява стабилно до 45 градуса .Оставих го да се охлади и пак  започнах да го ровя. И отново за 15-20 мин. загря до 42 градуса.Това нормално ли е или да го пращам в сервиз (гаранционен) ?Благодаря предварително.
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

С коя версия на flyme си? Сложи си последната 4.2.8.2
Цитирай
#3

Flyme os 4.2.2.2u  от версията ли да е? Няма ли да падне гаранцията?
Цитирай
#4

(2015-06-05, 13:49:57)pitbullman написа:   
     
   Здравейте,вчера си закупих въпросното телефонче. Много съм очарован,страхотен е. Но днес при разговор от 10-15 мин. телефонът започна да загрява стабилно до 45 градуса .Оставих го да се охлади и пак  започнах да го ровя. И отново за 15-20 мин. загря до 42 градуса.Това нормално ли е или да го пращам в сервиз (гаранционен) ?Благодаря предварително.
 

 

Нормално е не се притеснявай , все пак има 8 ядра , няма как след като работят , телефона да не загрява . Смятам че 45 - 60 градуса , са абсолютно нормални температури . Виж новите флагмани със Дракона 810 , всички се оплакват че греят , и то  почти двойни температури от посочената от теб .
Цитирай
#5

Мерси момчета. Доколкото разбрах в flyme 4.2.8.2 този проблем е решен до някаква степен. Само ще помоля да ми кажете дали пада гаранцията при смяна на  flyme?
Цитирай
#6

Не, не пада. Това си е официален ъпдейт от мейзу. Не се притеснявай и ъпдейтвай.

The luck is quality.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)