Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Търся програма която да показва трафика и задръстванията в София. Има ли изобщо подобни приложения, и ако да колко са точни ?
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Предлагам ти да погледнеш програмата WaZe. Не само, че можеш да гледаш актуален трафик в София, но и можеш ти лично да публикуваш, когато си в задръствания. Освен това можеш да докладваш за катастрофи, ремонтни дейности, да правиш корекции на улици, кръстовища и светофари, а също и можеш да пуснеш опцията за "павиране" и да си направиш път, там където няма.
Това е темата във форума
Връзка към приложението в Google Play
Цитирай
#3

Аз съм доволен от гугълската навигация от към трафик. WaZe-то не го ли купиха Googleпреди време? Може би за това е толкова добра работата на Maps-a  Big Grin
Цитирай
#4

Те го купиха. Аз от време на време го използвам извън България и много много не ми помага за трафика. Нещо не докладват и няма много активни потребители.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#5

Аз за това и постоянно го препоръчвам, за да станат повече потребителите. Иначе програмата освен чрез докладване от самия потребител, може да актуализира трафика като взема под внимание скоростта, с която се придвижва шофьора и преценява дали е в задръстване или не.
Цитирай
#6

Ами значи реално няма много смисъл от него. По добре си е мапса. Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)