Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с фейсбук и каледара
#1

Здравейте,

Проблема ми е следния тай като контактите ми се намират в google акаунт ги синхронизирах обнових си приложението фейсбук до последната версия и проблема идва като вляза във фейсбук ми изписва съобщение че се импортират рождени дни от календара а аз гледам че в него няма такива. Влазам в календара там има автоматично добавен профира ми от гугъл махнал съм отметката за синхронизиране на рождени дни от фейсбук, както и календари от профила ми във гугъл да не се сихнонизират и проблема пак си остава направих единствено актуалирацията от 69 МВ на телефона която ми се появи и като чели след това започна този проблем. Някакви идеи как да го оправя.

Телефона е IDOL 2 6037Y
   
 

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Като влезеш в календара, натискаш опшън бутона от появилите се опции влизаш в ,, Календари'' >,, Календари за синхронизиране'' гласиш си отметките както ти хареса и всичко трябва да е ок Smile

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)