Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

C1505 проблем с Wi-FI
#1

 
   Здравейте,
Имам Sony Xperia C1505, но не ми показва Wi-Fi мрежите когато включа Wifi и го пусна да сканира ми дава неуспешен опит и до там. Опитах с връщане на фабр. настройки, но не помага. Ако някой има някакви предложения за решаване на проблема ще съм му много благодарен  Smile
 
Снимка
Цитирай
Аксесоари
#2

При нормална връзка с рутер, не би трябвало да ти изисква въвеждането на такъв Wps код.
Провери дали има опция за изключването на тази опция, която да позволи намиране на безжични мрежи, независимо отключени или заключени, без необходимост от WPS. Не се обръщай към опция за Wps пин и търсене на мрежи по него.
След активиране на безжична мрежа в телефона, следва веднага да ти изреди наличните мрежи / заключени или не/ около теб.
При възможност, моля да споделиш екрана, на който иначе биха се изписвали тези мрежи, например като снимките по-долу. 
Това в ограденото с червено, не ти е необходимо. 


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

[Изображение: 8163237A.png]

Само това вади и така си стои тук обикновено трябва да са мрежите ама няма нищо, а и около мен има и незаключени мрежи, а както виждате няма абсолютно нищо ... Angry
Цитирай
#4

Не е нормално това.
Рестартиране на телефона вероятно е направено? Ресет едва ли.
Не е описано от кога се наблюдава това положение.
Свързван ли е все пак някога телефона с безжична мрежа?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Общо взето не знам откога е така, защото телефона не беше в мен, но доколкото разбрах от около седмица уж след като са му възтановени фабричните настройки (в което няма много логика).
И да преди тва си работеше нормално
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)