Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изключване на LG L5
#1

 
  Здравейте, приятели! 

  За първи път ми се налага да пиша във форума, но системно си проверявам новите теми. Smile 
  Имам следния проблем и се надявам хора, които са го срещали или са се сблъсквали с него да могат да ми помогнат или поне да   ми дадат някакви носоки.

  Имам LG L5, който постоянно се изключва 4-5 секунди след като е докоснат дисплея. Когато е на зарядно показва, че батерията е 100% заредена, а когато се изключи зарядното се показват реалните проценти и телефона се  изключва. Казаха   ми, че имало някакви вируси по Android телефоните и може да е това. Ще се радвам ако някой може да ми каже   нещо повече за   проблема и как може да се реши.

Благодаря ВИ предварително и лека вечер.  
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега ъпдейтвал ли софта скоро? Пробвал ли си с връщане на фабрични настройки?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

Опитах, но проблема си остава същия. Колкото до ъпдейт на софртуера, не е ъпдейтван.
Цитирай
#4

Случайно батерията да е подута?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

Не е подута, батерията е добре като нова е :/
Цитирай
#6

Направи ресет за да се отървеш от "вирусите", но за мен е скапана батерия

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Благодаря на отзовалите се. Ще го ресетна и ще опитам с друга батерия. Ще ви държа в течение. Благодаря още веднъж. Wink
Цитирай
#8

Здравейте.
Направих hard reset, но когато почне да зареджа и стигне до началния екран, пак се рестартира. Когато е включен и не се работи с него се зарежда. Някакви предложения от какво може да е ?
Цитирай
#9

От батерията?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Не мисля че е от батерията. Направих hard reset и сега започна да се рестартирва, стига до логото на LG и се рестартирва. Мисля си, че трябва изцяло да се смени Software.
Цитирай
#11

Пусни го на зарядно за да може да стартира първоначално след ресета, иначе флаш с флаштуул и докато не пробваш с друга батерия, няма как да знаеш дали е от нея

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#12

Мисля, че намерих точно име за моят проблем... bootloop сега остана и да разбера как да го разреша. Sad
Цитирай
#13

С флаш на стоков ром се решава

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#14

Благодаря за отговора.
Намерих няколко видео урока и статий как сме флашва и как се сменя RОМ-а. Проблема е там, че имам инсталирани драйвери на компютъра за връзка с устройстово, но когато телефона е в Emergency Mode и е свързан към компютъра, KDZ updater не го намира и не може да се флашне.
Цитирай
#15

Що ми се струва, че беше Download Mode?
Не знам къде търсиш, но решението е тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62112

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#16

Опитах по този начин, но bootloop-a си остава. Някой ако може да ми каже от къде мога да си изтегля stock rom za lg l5 e610. Благодаря предварително.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)