Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC One E9+ Dual Sim
#1
Question 

 
     
   Здравейте!
От няколко дни дилемата ми е дали този модел или М9 да купя и затова реших да попитам дали някой притежава вече Е9+ и да помоля да сподели някакви впечатления.

Най-вече батерията и камерата (които са същите като параметри като в М9) ме интересуват, разбира се.
Виждам, че в няколко магазина го има модела и даже е по-евтин от М9, а с две сим-карти ме устройва перфектно.
Сигурно следващите ден-два ще прескоча до някоя от фирмите, които го предлагат, за да го видя в ръка като усещане как ще е пластмасата.

Също моля за мнение, ако някой знае, има ли HTC dot  view калъф за HTC One E9+?
   
 

 

 

 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Дилемата приключи (за сега): взех привечер E9+.  Smile
Следват ъпдейти и инсталации и ще споделя мнение по най-бързия начин, разбира се.

Ако през това време някой иска да пита нещо, на разположение съм да отговоря.
Цитирай
#3

От къде го взе имали  в менюто Бг език Ето това съм си харесал http://www.ebay.co.uk/itm/New-Luxury-Alu...4194c78232 А и иначе dot  view http://www.ebay.co.uk/itm/New-Hot-Dot-Vi...35eb04baf7
Цитирай
#4

От Брос е този и няма БГ.
Където и да звънях няма български, но и на повечето места обявили, че го имат, казаха, че нямат бройки в момента.
Цената варирала нагоре-надолу, защото имало търсене (хахаха).
Това, защото на обявена цена тук-там по 1050 лева изведнъж се оказа, че или е 1099 или е 1030 или 1150.

Тъпо...

Едит: благодаря за линковете.
Сега ще ги видя.  Smile
Цитирай
#5

Ами аз като гледам ако се поръча от Англия по евтино излиза  А в etotalk е 500$ и с меню на български, но ме е страх да не дойде омазан
Цитирай
#6

(2015-06-11, 23:51:23)algor написа:  Дилемата приключи (за сега): взех привечер E9+.  Smile
Следват ъпдейти и инсталации и ще споделя мнение по най-бързия начин, разбира се.

Ако през това време някой иска да пита нещо, на разположение съм да отговоря.

Какви са ти впечатленията от прякото сравнение на M9 и E9+ Tongue

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)