Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво хендсфри да си взема?
#1

Налага ми се да шофирам доста, а S3ката не спира да звъни.
Става въпрос за блутут хендсфри де Smile
На коя марка да се доверя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Наскоро си взех lg tone hbs 800 от ebay за 20 лв - изключителен звук, могат да се ползват и за слушалки на компютър (единственото изискване е да имаш BT 3.0 и нагоре на компютъра си), шумоизолиращи са.
Цитирай
#3

(2015-06-10, 11:55:34)ShinG0 написа:  Наскоро си взех lg tone hbs 800 от ebay за 20 лв - изключителен звук, могат да се ползват и за слушалки на компютър (единственото изискване е да имаш BT 3.0 и нагоре на компютъра си), шумоизолиращи са.

Колега, мисля, че шумоизолиращи слушалки не са много подходящи за кола, все пак трябва да чуваш околните звуци. Иначе аз ползвам Samsung HM 1200, около 30 лева е и съм много доволен.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#4

Те са шумоизолиращи докато има музика, когато са в standby или при разговор са си като нормални слушалки. Шумоизолирането всъщност представлява тих, как да го кажа - "шшш" звук, който се пуска в заден режим докато свири песента като по този начин подтиска околните звуци Smile
Цитирай
#5

(2015-06-10, 15:18:23)3PO написа:  
(2015-06-10, 11:55:34)ShinG0 написа:  Наскоро си взех lg tone hbs 800 от ebay за 20 лв - изключителен звук, могат да се ползват и за слушалки на компютър (единственото изискване е да имаш BT 3.0 и нагоре на компютъра си), шумоизолиращи са.

Колега, мисля, че шумоизолиращи слушалки не са много подходящи за кола, все пак трябва да чуваш околните звуци. Иначе аз ползвам Samsung HM 1200, около 30 лева е и съм много доволен.
Видях му спецификациите, добре ли върви с два закачени телефона?
Цената му е повече от приемлива.
Колко време изкарва батерията с умерени разговори? Става въприс за не повече от час два разговори, за два дни, а другото време в стендбай?
Има ли вариант да се проверява колко живот има батерията? Изобщо тези видове щурчета могат ли да се проверяват както си проверявам телефона?
Цитирай
#6

(2015-06-10, 20:43:22)zlobich написа:  Видях му спецификациите, добре ли върви с два закачени телефона?
Цената му е повече от приемлива.
Колко време изкарва батерията с умерени разговори?  Става въприс за не повече от час два разговори, за два дни, а другото време в стендбай?
Има ли вариант да се проверява колко живот има батерията?  Изобщо тези видове щурчета могат ли да се проверяват както си проверявам телефона?

Почвам от последния въпрос. Не можеш да проверяваш какво е нивото на батерията. Като натиснеш едновременно копчето за звука и за прекъсване на разговора и ти светне червено, значи трябва да заредиш, ако светне синьо си свиркаш.
От живота на батерията съм доволен, ползвам слушалката всеки ден, общо около час, час и нещо докато карам колело или кола, като провеждам 1-2 разговора - кара около 3 седмици, държи добре. Мисля, че ще отговори на твоите изисквания.
В спецификациите не пише, че може да работи с два телефона. Иначе съм правил оп;ит и се свързва едновременно с двете айсчета, но не съм го пробвал какво става при провеждане на разговор с неактивния телефон. Има слушалки, за които изрично е казано, че поддържат два телефона едновременно, но там вече отиваме в друга ценова категория.
Иначе тази слушалка е много лека и не се усеща при носене.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#7

Благодаря ти за изчерпателния отговор.

Поръчах го от emag. 29.99лв. с доставката. Ще цъкна някой коментар след някой друг ден ползване.
Цитирай
#8

Ден и половина с това хендсфри и ми идва Bu . Чува се слабо,каквото и да се прави не се чува силно от него. 
В понеделник го връщам и чакам да ми възстановят сумата. 
Цитирай
#9

Смених една камара хендсфриита (карам колело, Много) и за сега най-доброто (и без да е ужасно скъпо!!!) е http://www.plantronics.com/hk/product/m90 - Чувам прекрасно, чуват ме добре  Дори и на скорост когато вятъра свири в микрофона Wink
Цитирай
#10

Взех plantronics explorer 50 multi point. Чува се силно и чисто. Получих мейл, че са ми удобрили рекламацията и ще ми преведат парите за самсунга Smile
Цитирай
#11

Какво приложение бихте препоръчали от маркета за работа с хендсфри. И има ли някакви екстри, от които човек ако не е ползвал до сега може да се възползва. Ако има значение модела на хендсфрито е Plantronics M75.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#12

грешка
Цитирай
#13

(2015-06-19, 17:03:59)zlobich написа:  Взех plantronics explorer 50 multi point.  Чува се силно и чисто.  Получих мейл, че са ми удобрили рекламацията и ще ми преведат парите за самсунга Smile
Точно това хендсфри щях да ти предложа, но си ме изпреварил. Много е добро.
Цитирай
#14

(2018-01-02, 22:18:44)anatol06 написа:  Точно това хендсфри щях да ти предложа, но си ме изпреварил. Много е добро.
Big Grin да преди три години го взех, лошото е, че ми се счупи закачалката на ушето, а анзи ден го настъпих и се разлепи хоботчето, трябва да се пробвам да го съживя Big Grin

*******************
Кой изпи бирата?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)