Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с алармата
#1

  Здравейте, от месец-два насам ми се включват нежелани аларми. Имам 2 аларми за 6:40 и 6:45 за ставане за работа от понеделник до петък. Като звъннат ги изключвам и към 8-9 часа започват за звънят пак през няколко минути, като един път звъни продължително, а друг път само за 1-2 секунди. Един колега има същия модел и той се оплаква от същото. С последния излязъл ъпдейт съм. При вас как е и има ли решение?
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

часовник>>>будилник>>>доло в дясно настройки на будилника и от там на татък мисля че ще се оправиш...
Цитирай
#3

Колега, там няма настройка "будилник в произволен час". Проблема не е предмониторен, а софтуерен.
Цитирай
#4

Не знам аз нямам такъв проблем а съм с най новата версия на андроид.
Цитирай
#5

Имам същият проблем и мисля че се появява когато загуби обхват.Часовника се връща с около 2-3 часа назад и като го отключа се сверява и се оправя.Но не съм сигурен дали е от това защото всичко става за секунди.
Цитирай
#6

Аз също го имах, забелязах, че се получава, когато отменяш алармата преди да е звъннала. Оправих го с изтриване на всички аларми и рестартиране на телефона, настройване наново.
Цитирай
#7

(2015-06-11, 18:43:48)vasilmlnv@gmail.com написа:    Здравейте, от месец-два насам ми се включват нежелани аларми. Имам 2 аларми за 6:40 и 6:45 за ставане за работа от понеделник до петък. Като звъннат ги изключвам и към 8-9 часа започват за звънят пак през няколко минути, като един път звъни продължително, а друг път само за 1-2 секунди. Един колега има същия модел и той се оплаква от същото. С последния излязъл ъпдейт съм. При вас как е и има ли решение?
   
 

Проблемът се появява, когато е активирана настройката Автоматична часова зона. При загуба на обхват, часовникът превключва на Гринуич, а когато се регистрира в мрежата, пак се превключва към текущата. От това връщане, се активира будилника, тъй като някой некадърник е писал софтуера.
Цитирай
#8

Изключете Автоматична часова зона и проблемът ще изчезне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)