Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с иконите в панела за известяване
#1

Здравейте,

Нямам идея как е станало, но ми изчезна иконата за мобилните мрежи, а може би  и други. Как би могло да ги възстановя? Прилагам снимка. Предварително благодаря [Изображение: e5c6229ddb0d3da832e3f43fb58159d2.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имам същия проблем от преди 2 часа


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Мистерия :-)
Цитирай
#4

На мен ми се върна от само себе си преди малко .

Бай дъ уей за който има руут през sqlite editor може го фиксне много бързо .

Samsung Galaxy S6 White Pearl
Samsung Galaxy Note 4 Frost White
Цитирай
#5

При мен си седи все още, нямам руут
Цитирай
#6

И аз съм без руут.Незнам защо изчезна. 
Цитирай
#7

и при мен изчезна от 05 тази сутрин ......................
дайте решение
липсват общо 3 бутона - този за който пишем, за hotspota и private mode 
Цитирай
#8

Заводстки настройки и иконите се връщат и при моя edge така стана оня ден вечерта
Цитирай
#9

Добре де, защо тава така 
Цитирай
#10

Няма ли да го оправят? Така ли ще си остане ? Защото е доста неудобно така ?
Цитирай
#11

И при мен изчезнаха. Ако върна заводските настройки всичко ли ще си замине като инфо и ще помогне ли за оправяне на проблема?

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай
#12

Питах ги в теленор,бяха стъписани просто. Като отговор получих "това не е проблем,ще си ги включвате от настройките". Адски лошо впечатление ми направиха и излезнах.
Цитирай
#13

(2015-06-13, 23:45:54)DemonsDreaming написа:  Ако върна заводските настройки всичко ли ще си замине като инфо.....
Да, при ресет всички настройки, както и цялата информация, качена от потребителя, ще бъде изтрита.

 
Цитирай
#14

И на моя Edge изчезнаха... WTF!!! 

Xiaomi Mi 10
Цитирай
#15

Mr. Z би ли обяснил как да го фиксна и с кой sqlite editor?
Цитирай
#16

И при мен изчезна след рестарт. Тъпа работа.... С хард ресет обаче се оправяло. Жалко че изобщо не ми се занимава да го ресетвам, та ще си стоя така май.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#17

И така колеги и колежки. След малко четене из форумите решението на този проблем за този който не е рутвал е с хард ресет, но не винаги помага. За тези които са рутнали да теглят Galaxy Tools и да си решат проблема. Tummenupp
Цитирай
#18

(2015-06-14, 15:56:20)torpedobot написа:  за този който не е рутвал е с хард ресет, но не винаги помага. Tummenupp

Това хич не ми харесва...
Цитирай
#19

А дали ще се оправи самостоятелно? Даваш сумати пари за нещо ,което се надяваш да работи перфектно и накрая реалността и очакванията се разминават.
Цитирай
#20

И на мен ми изчезна бутона за мобилните мрежи от вчера. А и със заводски настройки ще се върне и след седмица пак ще изчезне...........

HTC touch cruise, HTC HD2, HTC Sensation, HTC ONE X. HTC ONE M7. SAMSUNG galaxy s6, SAMSUNG galaxy s6 edge. HTC One M9 PLUS, Samsung Galaxy s7 edge, Samsung Galaxy s 9.
Цитирай
#21

В такъв случай какво може да се направи? Root и 2 години без гаранция ли ?
Цитирай
#22

Чакате нов ъпдейт и там сигурно ще е оправен този бъг. Няма нужда от ресет или руут за момента. Телефона е доста нов и още доста бъгове ще сътворят от Samsung, не се притеснявайте. Всички производители са така ако се чувствате прецакани, не грешат само самсунг разработчиците Smile Даже и в чистия Андроид за нексусите има подобни....
Цитирай
#23

(2015-06-14, 06:36:03)yordanowa написа:  Питах ги в теленор,бяха стъписани просто. Като отговор  получих  "това не е проблем,ще си ги включвате от настройките". Адски лошо впечатление ми направиха и излезнах.

Това (очевидно) са софтуерни проблеми и няма кой да ги оправи, освен Самсунг чрез ъпдейт. А кога ще стане това знае само Самсунг.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#24

Вчера и на мен ми изчезнаха не съм рестартирал телефона, просто бутоните ги няма. Някакъв вариант без reset ?

Upgrade to S6 Edge stock ,Proud owner of SGS IV Stock, HTC Sensation, Stock ROM, Debranded, Semi-bricked, Fixed...
Цитирай
#25

Това е от Samsung support:


11:50
Здравейте, от 2-3 дни, липсват някои икони в панела за известяване. Не мога да разбера от къде е проблема
11:51
Можем да Ви посъветваме да нулирате телефона до фабрични настройки
11:52
Предварително, разбира се, направете резервно копие на данните
11:53
Не мисля че това е правилното решение. Поради това искам да разбера от къде е проблема?
11:53
Възможно е затруднението да е от софтуера
11:54
Също така, можем да Ви посъветваме да изключите автоматичната актуализация на Google Play и Samsung Apps
11:54
Ок, благодаря. Ще пробвам. Просто исках да знам дали причината е в мен, или в телефона.
11:55
Ако затруднението е от софтуера чрез по-горните процедури ще бъде отстранено.
11:56

PS. При мен нищо не се получи след направеното според съпорта


- http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...st61336822 фикс за иконата за мобилните данни
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)