Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Xcover 3 - всичко за този прекрасен телефон

(2017-06-29, 10:05:57)divna написа:  ....Но в последно време има проблеми със зареждането. Предполагам, че проблемът е в буксата и трябва да се носи в сервиз. Все пак, реших да попитам дали при друг е имало такъв проблем и как се е справил.
Пробвай с друг кабел/зарядно. Ако няма промяна - сервиз.

 
Цитирай
Аксесоари

Пробвахме - с някои зарежда, с други не Sad

Благодаря Ви, вече е в сервиз. Казали са, че такъв проблем се случва много рядко с този телефон. Първо щели да пробват с друга батерия и ако не е от това - да сменят каквото трябва.

Да дам обратна връзка от сервиза - нямало такива резервни букси, не дефектирали, но били разпоени крачетата, с който буксата се свързва към телефона, запоили са ги. Цена за усугата 30 лв.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Някой може ли да сподели дали има оправия с неверните показания на процентите на батерията. Откакто го имам моя на 25% се изключва. Накой път и на 30. За две години веднъж изкара до 5%
Цитирай

Здравейте и от мен. Въпреки, че вече излезе новия Xcover 4, не знам защо на мен лично повече ми харесва Xcover 3 и въпреки, че вече не е т.н нов модел реших да си купя такъв. Впечатленията са ми отлични - наистина добър телефон. Единственото ми питане е следното - при предишния ми телефон можех да видя работещите приложения във фонов режим и да спирам тези, който смятам че са ми излишни. Тук обаче някак си не мога да намеря как мога да видя кой приложения работят постоянно, и кой от тях бих могъл да спирам по желание от моя страна. Ще се радвам ако някой даде светлина по този въпрос.... Big Grin
Цитирай
Wink 

Така, тъй като забравих да уточня, че операционната система на моя Xcover 3 се ъпдейтна до версия Marshmallow 6.0.1 и въпроса с работещите приложения си остана без отговор - след дълго ровене из нета намерих правилното обяснение:
https://www.howtogeek.com/258300/how-to-...and-above/
Общо взето при тази версия на Андроид в "Настройки"е скрита "Опцията за Разработчици", в която се намира и "Изпълняващи се услуги". По описания в статията начин тези опции се активизират и стават видими за потребителите. Tummenupp
Цитирай

За старият телефон Xcover 3 само добри неща мога да кажа - доволен като слон.

И така, ще си подарявам телефона Xcover 3 и ще си вземам Xcover 4.

Искам да изтрия Скаип и Вайбър, как става?
Как да изтрия пощата си в гмаил?
Как мога да премахна всякакви следи от снимки, съобщения в този телефон.

Въобще да залича моето присъствие на този телефон и да го подаря на едно от момчетата, което работи при мене? Ще мога ли сам да се справя или трябва да го връщам в Бг? и да го дам на сервиз?
Цитирай

(2017-11-24, 23:11:10)kiril_bulgaria написа:  Как мога да премахна всякакви следи от снимки, съобщения в този телефон.

Въобще да залича моето присъствие на този телефон и да го подаря на едно от момчетата, което работи при мене? Ще мога ли сам да се справя или трябва да го връщам в Бг? и да го дам на сервиз?

Отиваш в Настройки->Допълнителни настройки->Резервни копия и нулиране->Възст. на фабричните настройки-> най-долу пише нулиране на телефона->натискаш го
Преди това си прехвърли свички снимки на компа, направи си резервно копие в SDcard (ако имаш) на контактите и това е

Един приятел има (неговия май е 2-ка) доста се оплаква от лагване, също и забиване на клавиатурата при писане на съобщения, даже съжали че e подарил китайчето си и е минал на samsung...

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

Благодаря ти за информацията, от сърце!
Момчето ще има нов телефон за Коледа, направихме едно добро.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)