Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Xcover 3 - всичко за този прекрасен телефон
#51

Абе хора, някой знае ли как да се направи фона на настройките, контактите и даилера да е черен като на xcover 2. Този бял фон в комбинация със шарените картинки направо ми бърка в гъзеца и съм на косъм от това да разкарам този телефон и да си ползвам 2-ката.
МОЛЯ ВИ ако някой знае да каже.
Цитирай
Аксесоари
#52

@yancho_ludHolo Themer Xposed Module мисля, че с това може да се промени.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#53

Свалих я, но нещо не мога да се справя. Имали някой който да е използвал въпросната програма да помогне малко?
Цитирай
#54

Примерно.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#55

Не става.
Трябва ли телефона да е руутнат, защото на клипа е руутнат, а моя не
Цитирай
#56

Някой ползва ли Sygic? При мен не иска да работи - от около 50 опита само 2 пъти тръгна, а исках да си го купя.
Цитирай
#57

(2015-11-24, 10:20:23)yancho_lud написа:  Не става.
Трябва ли телефона да е руутнат, защото на клипа е руутнат, а моя не

Eстествено,че изисква руут.Прочети ето тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=55450 Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#58

От няколко дни от време на време ми излиза съобщение че, sd картата е била премахната неочаквано и след няколко секунди се оправя. Някой знае ли как да реша този проблем?
Цитирай
#59

Пробвай с друга SD карта,проблема може да е от нея.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#60

Колега yancho_lud защо не пробваш  ExDialer&Contact ,има различни настройки за изгледа на dialer-a. Дано съм бил полезен.
Цитирай
#61

Полезен ми беше, благодаря ти много.
Цитирай
#62

Аз имам ексковър 2 от две години.Взех го заради прахоустойчивостта. Е няма такъв скапан телефон.На първия месец се скапа капачето за зареждане,ужасно тъпа идея да го направят по този начин,неудобно и стърчащо по време на зареждане.Забива толкова много,прекъсва,изхвърля ме от интернет,чисти ми хронологията с отворените страници,беше ми изтрил всички контакти(карта и телефон),няма оправия.Работи бавно....имам една навигация и вайбър качено,няма място за друго.Постоянно иска ъпдейти,а няма място на картата.....ужасно е.
Сега се интересувам от ексковър 3,но като чета за рутвания и не незам си още какво...ами май ще се откажа.Иначе е единствения тел.който ми харесва на външен вид и прахоустойчивостта.....но до тук.

Просто искам да взема телефон и да го ползвам....здрав корпус и надежден, без забивания и други такива простотии.Моля предложете ми вариант....без значение марката.Искам да си цъкам в интернет спокойно и да не го пазя от мърсотия,прах и вода.
Благодаря предварително.
Цитирай
#63

Честита Коледа!
При тройката няма капачета, софтуерно не съм имал проблеми, освен с показанията на батерията. За работен телефон си е идеален - не ще бъмпери, фолиа, кейсове и пр. Като място - с 64GB карта и руут си е предостатъчно. Според мен да имаш Андроид телефон без руут е като да си гост на компютъра или лаптопа си - с ограничени права. Варианти са по-висок клас телефони като S5 Active или Z3 (compact).
Цитирай
#64

Здравейте на всички.Миналият месец си взех този прекрасен телефон от теленор понеже знаех че е водоустойчив съм го мокрила 1 или 2 пъти под чешмата.Обаче вчера се случи така че приятелят ми ми избута телефона от ръката и той падна в мивката докато си течеше водата и извадих телефона и реших да му махнах капака подсуших го там където имаше вода обаче след около 20-тина минутки започнаха ядовете.Предната камера започна да се замъглява (явно е попаднало вода при нея) ,след това екрана започна да се прецаква,но след дълго сушене започна да се пооправя,а за капак най-накрая  ''Home'' бутона абе като цяло копчетата спряха да работят.Натискаш ги и нищо..Не знам какво да правя наистина много се отчаях така като го гледам май ще го водя на ремонт..
Цитирай
#65

Еми.....прекрасен телефон.
П.с. Всяка електронна вещ трябва да се пази. Отговорността за това си е наша както и последствията. Махаш батерията ако може да се маха и в купа с ориз.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#66

Здравейте и за много години!
Някой сложил ли е стоков 5.1.1 Lollipop да сподели мнение как се държи? Гледам, че е излязъл за 5-6 държави.
Цитирай
#67

И друго да попитам. Снощи исках напълно да разредя батерията и успях и изключи Smile. После го пуснах да се зарежда на изключено и докато се зареждаше го включих...и се зареди за има няма 15 минути ! Обаче като изключих зарядното започна да пада също толкова бързо. В смисъл оставих го на масата и след малко 20-тина минути го взех да звънна и гледам паднал на 54 % !!! Някой знае ли що така ?
Цитирай
#68

@pastich, като за начало пробвай с рестарт на устройството.Smile

 
Цитирай
#69

Ми...това и направих още в началото...ама не се оправи спадна още малко набързо. И тогава вече се нервирах. И го изключих и извадих батерията за 10 минути. После го включих и седнах да чета...НАВСЯКЪДЕ...ЗА ВСИЧКО !!! Прегледах ~100 форума на 4 езика ( а знам само 2 )...!!! Това конкретно незнам защо се случи (нещо бъгяса за малко ), но в момента телефона е рутнат със инсталирани някои много спешъл приложения, дето следят за разни работи които на мен ми трябват...телефона се държи чудесно не забива не се хаби бързо и всичко за момента е наред...доволен съм за сега и ще видиме натам как ще продължат нещата...!!! Sygic върви без грешка ( видях някой, че пита по-нагоре, ама си го имам от преди свален на компа не помня откъде, но Here maps май по-ме кефи ) може да се местят приложенията на Sd картата. За който питаше за батерията може би ще му помогне BetterBatteryStats което официално е платено...но от тук : http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1179809 може да се намери безплатно или пък Battery Monitor Widget на 3c поне да покаже къде е проблема. Това е за сега по-натам ще видим...!
Цитирай
#70

tsvetan24
[quote pid='1185742' dateline='1443253450']
Най-накрая имам рут права благодарение на колегата @imnedelchev. Това вече е телефон!
[/quote]

Колега би ли споделил как направи рута ?

(2015-11-20, 22:56:09)G encho_izgrev написа:  Колеги моя сдаде багажа! Губи мрежа и се оправа само след рестарт. Вече четвърти път ходи в сервиз за едно и също нещо. Взех го от виваком.

Моя нещо подобно прави /не винаги,но доста често/- като тръгна да избирам набира,но няма никакъв сигнал /свободно,заето и т.н/ Също като ме търсят - "Телефона е изключен или извън обхват/ а обхват имам пълен. Също така мобилния нет изчезва когато му скимне. Правих му фактори ресет - ефект =0, продължава с тия мизерии.
Някой да има подобен проблем ? Някакво решение може ли да предложите ? 

И моя е от рибаком.

А и най-странното,понеже сим-а са сложил на друг апарат,че така не се трае ...xCover-a въпреки,че няма сим в него мрежата е с пълен обхват ?! От време на време пада с по една две черти,после пак пълен обхват,а карта в него няма ?! Yikes

CAT B15
Цитирай
#71

Здравейте! Имам въпрос на какво се дължи това, че като държа телефона в ръка тъч скрийна си роботи перфектно, но когато го сложа на равна повърхност (бюро) и не отчита в долния край към релефните бутони? Мисля, че понеже не прилепва добре към бюрото, а се люлее. Да го водя ли на сервиз?
Надявам се ме разбрахте и благодаря предварително!
Цитирай
#72

(2016-01-15, 12:57:54)dimito123 написа:  Здравейте! Имам въпрос на какво се дължи това, че като държа телефона в ръка тъч скрийна си роботи перфектно, но когато го сложа на равна повърхност (бюро) и не отчита в долния край към релефните бутони? Мисля, че понеже не прилепва добре към бюрото, а се люлее. Да го водя ли на сервиз?
Надявам се ме разбрахте и благодаря предварително!

Хм...и при мен е от време на време така. Аз си помислих, че е от бронираното стъкло което ми сложиха уж добре. Мислех си че просто най-доло не е прилепнало добре.  Вие дали имате някакъв протектор ? Може от него да е.

Samsung Xcover 3  SM-G388F  
Цитирай
#73

Да и аз имам стъклен протектор. Но момчето в магазина ми го сложи и си е ок, не мисля, че е от него.
Цитирай
#74

Явно е от протектора. И при мен беше така в началото като сложих протектора,но след време се оправи.

CAT B15
Цитирай
#75

Протектора се оказа проблема, благодаря ви.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)